Podrska reprezentativcima

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.097
Broj reagovanja
295
Lokacija
Svrljig
Dobro... takmičenje je prošlo imali su podršku i moralnu i materijalnu ko je koliko mogao da pomogne. Svi dalji komentari nisu za ovde tako da predlažem da otvorute drugu temu i nastavite tamo.

Zaključavam ovu temu sa ponosom na uspeh naših drugara forumaša, reprezentativaca.
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.124
Broj reagovanja
70
Lokacija
Sjenica
Momci, hvala na cestitkama i podrsci, bilo je veoma tesko ali smo uspeli dobar rezultat da postignemo, sve u svemu zadovoljni smo.
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.124
Broj reagovanja
70
Lokacija
Sjenica
Momci, hvala na cestitkama i podrsci, bilo je veoma tesko ali smo uspeli dobar rezultat da postignemo, sve u svemu zadovoljni smo.
Kada smo stigli tamo bukvalno su nas docekali sa recima:
"Posto je ovo vase prvo takmicenje vi sad treba da naucite kako se ulazi i izlazi iz autobusa pa na narednim takmicenjima da se nadate nekom rezultatu".
Iskreno ja mogu za sebe reci da nisam imao neka dobra mesta, nisam imao srece pri zrebanju.

Moja prva takmicarska voda bila je Sana.
Teren kakav se meni dopada.
U vrhu takmicarskog mesta predivan titravac, zamisljam kako ce biti dobro tu za suvu muvu, samo da probucka riba.
Na zalost na tom mestu uspevam samo jednu ribu da ulovim na suvu muvu, lipljena od 30 cm.
Cesljam nimfom, suvom i nista se ne desava.
Spustam se malo nize do jednog vira i tu dobijam ostatak riba, sve na nimfu, 2 lipljena i 6 pastrmki i masu ribe ispod mere.
Na ostalim mestima u svom polju nisam imao ni cvrk.
Na Sani ukupno lovim 9 riba i to me plasira na 7. mestu u sektoru i na 32. mestu u ukupnom plasmanu nakon prve sesije.

Nakon Sane odlazim na Plivu.
Dobijam jako lose mesto gde ribe generalno slabo ima.
Dobijam jedan brzak mnogo jak, a i tu se Pliva racva na 2 dela i nakon 50ak metara opet se sastaju.
Sva riba je bila stacionirana na sastavu ta dva toka.
Pre mene je tu bio mislim Spanac i ulovio je na misice 11 riba, bas na tom ulivu, na ostalim mestima nista.
Jedan nas prijatelj koji je iz tog mesta i poznaje Plivu kao svoj dzep odmah mi je rekao da tu nema sta da trazim, da su mi sanse jako male jer je ovaj izbo skoro sve.
Narednih sat ipo cesljam rijeku bez uspeha, 3 puta rizikujem da mi voda ulije u vaders i da me ponese ali se ne predajem.
Nakon sat ipo uspevam u jednom plicaku da ulovim prvu ribu, pastrmka od 25 cm, vec mi je lakse, samo da ne pucam nulu.
Lovim jos jednu pastrmku od 20 cm u 19:22, ceo dan sam je ocekivao iza jednog kamena i na kraju se javila, vec mi je lakse.
Taj nas prijatelj se pozitivno iznenadio sa mojim ulovom.
Tad sam u svom sektoru bio 17ti, a nakon 2 sesije ukupno sam bio 42, zadovoljan sam.

U trecoj sesiji mogu da kazem da sam imao srece sa zrijebom, palo me fino mesto.
Pre toga sam pecao na Vrbasu 2 puta pa vec znam na sta riba radi.
Pre mene na Vrbasu je pecao Lubos Roza i ulovio 21 ribu na mom mestu.
Ja u krajeve na suvu muvu dobijam 8 riba na suvu muvu, tad mi ugrije sunce i sa suvom kraj je.
Na istim tim mestima Lubos je lovio ribu tako da me i ne cudi sto lose radi, mada svu ribu sto sam ulovio nije bila pre toga kacena, svaka je bila zdrava.
U brzaku iznad lovim jos 2 ribe na nimfu, sto mi donosi prvo mesto u sektoru.
Ribe su bile potocne pastrmke od 25cm do 35 cm.
Znaci, u svom sektoru prvi sam, u trecoj sesiji zauzimam 4. mesto a u ukupnom plasmanu 22, prezadovoljan sam.

Zadnji dan desava se ono cega sam se plasio.
Cetvrta sesija, odlazim na jezero.
Sa mnom u camcu sedi Irac, dobija 1 ribu, kalifornijsku pastrmku.
Meni jedna riba prati strimer i dolazi do camca i odustaje da uzme.
Bacam kao lud, trazim ribu ali nista se vise ne desava, popio sam nulu i 28 negativnih poena.
Ukupno njih 9 ulovilo je ribe na jezero.
U sesiji 4 padam na 104 mesto, a u ukupnom plasmanu na 53. mestu sam.

Nakon jezera odlazim na Sanicu, sesija 5.

Ni tu nisam imao srece pri zrebu, dobijam mesto pod rednim brojem 26, bukvalno divlja voda, do pre neki dan bacao se tu tirolac i vaserke.
Sudija mi govori da na tom mestu predhodnici lovili su po 4-5 riba, uglavnom pola od tih riba bili su klenovi.

Mucim se da prevarim neku ribu ali uzalud, ne primecujem ni jednu, povrsinske aktivnosti skoro i da nema.
Nekako ipak pored trave uspevam da uocim lipljene i ukupno na nimfu na vidjeno lovim 3 ribe, dobro je, samo kad nije jos jedna nula u istom danu.
U svom sektoru zauzimam 21 mesto, u sesiji 5 zauzimam 88 mesto a u ukupnom plasmanu 62.
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.401
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Kada smo stigli tamo bukvalno su nas docekali sa recima:
"Posto je ovo vase prvo takmicenje vi sad treba da naucite kako se ulazi i izlazi iz autobusa pa na narednim takmicenjima da se nadate nekom rezultatu".

[/quote]

Ovako nesto su verovatno rekli i nasim mladim fudbalerima...
Svaka cast svakome od vas na postignutom uspehu!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Nisu to rekli da uvrede... ima smisla recenica
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.124
Broj reagovanja
70
Lokacija
Sjenica
Da, kao sto kaze Oholi nisu to rekli da uvrede.
Vec jednostavno polaze od sebe, znaju kako su oni poceli i gde su se u pocetku nalazili.

Iskreno u razgovoru sa svima svi su pozitivno iznenadjeni sa nasim ekipnim plasmanom.
Ceska je 10 a mi 12, pa to je nesto zaista neverovatno.

Ali bice dana za megdana, spremni smo opet stati svima na crtu.

Najvise me raduje nas celokupni uspeh, nadam se da cemo uspeti s ovim da malo poguramo i ostale ribolovce da se takmice a imamo ih zaista dosta dobrih.

I da napomenem, nas petorica radili smo zaista dobro kao tim, svima je bio cilj sto bolji ekipni plasman.
Da smo Ja i Mita imali malo vise srece zadnjeg dana sigurno bismo bili mnogo bolje plasirani, ali to je sto je, davali smo maksimum sebe rizikujuci i opremu i kupanje u rijeku.
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.401
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Nisam ni mislio da je iko imao nameru da vas vredja, vec da se nikad ne zna. Po tome kakva iskustva prenosite, vidno je da ste imali samo pozitivna iskustva
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Ja sam na vrbasu zadnje kolo kad je bilo reku prelazio bukvalno oko 20min.... jedva sam pomerao noge od matice.... a spanac Pablo.... u zadnjem minutu kaci liplhena, lipac beg niz vodu, ovaj trci za njim, dva puta ronio samo mu stap virio iz vode... na kraju ga je izvadio..... covek je car.
Pri tom, ja debil zaboravim meredov.... on nosio dva kom...bez reci mi je pozajmio svoj...
Ima jos jedna pricica.... mongola voda ponela, poceo da pliva i sad borba za zivot, naravno usao u sledeci sektor gde ga je takmicar terao napolhe kao u fazonu snalazi se nestani.... da mu ne plasi ribu
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Hmm ja na mogu da vjerujem da se ovo dešava na takmičenju,pa logično je da ribu ne možeš da izvadiš na silu kakvo plivanje-ronjenje!
Pred početak zar Vas nisu opomenuli i kontrolisali?Kako si Oholi merdov zaboravio?Ja ga na Drini zaboravim al' u gepeku.
Opet što kažeš preležali ste dječije bolesti.
Ne znam jel' ti ovo prvi put da si na tim vodama?Kakav ti je opšti utisak?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Mongol je izgubio tlo pod nogama... nije ribu vadio
Opominjali jesu al uvek se grabi dalje adrenalin cepa opasno kako vreme izmice a znas da moras za tim da guras... cudno je to, boris se za sebe ali i ua tim... meni se kad podvucem crtu dopalo. Meredov sam zaboravio jer sam umoran bio, ustajalo se u 4-5 a ostajalo do kasno u noc... jbga. Sta da se radi.
Prvi put sam na vodama, mada ruku na srce samo mi je pliva bila kriticna. Jer je bas karakteristicna i jedinstvena voda.... snasao sam se, upisao tri ribe na njoj. Na vrbasu sam imao trening, u delu gde ima ribe, nazalost, zapalo me ocajno 20to mesto, mutna voda izuzetno jaka pa sam tu opalio nulu. Sana i sanica su vode koje su bar na delu gde sam pecao klasicne, vir brzak, titravac.... sanicu sam imao 19kom...jer je dobro mesto bilo br10. Sana kako sam dosao upozoren sam da norvezanin nije imao ni ribu... da ribe tu nema..... al izvukao sam se sa nekoliko riba, cini mi se 7kom... e jezero to je opste poznato niko od nas nije bas posecivao cesto pa smo i ocekivali los rezultat al svi smo se nadali bar po ribi al ipak nule upisasmo svi. Vode su lepe bas. Mada nas vreme nije posluzilo da ih sve vidimo u punom sjaju. Negde ribe ima baaaas puno negde drasticno manje. A to je glavna zamerka. Bezveze je da deo staze bude revirski a deo gde se baca torolac..... al dobro, sto mita kaze kako meni tako i drugima.
Izuzetno sam srecan sto sam upoznao silne ljude iz ex yu.... oni su poseban soj, izuzetni momci svi do jednog. Stranci nisu losi al balkanci su balkanci....kapiramo se.
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.993
Broj reagovanja
238
Lokacija
Norway
Pazi, trebala je ona Natasa i vama da obeca.... kao sto je mladim fudbalerima, pa da im se krvi napijete svima tamo...  :D  :D

E a sledece godine da si obezbedite penziju ko sto je ovaj - http://vukajlija.com/zabava/posteri/728564  obecao...  :D  ;)
 
Vrh Dno