Podrska reprezentativcima

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.114
Broj reagovanja
1.164
Lokacija
Čačak
Ovo sto bojan kaze je u pravu.... znam po sebi, dok sam pecao po rzavu nisam napredovao.... od kad pecam na gradcu i na rzavu bolje prolazim.... dzaba se ucimo na praznoj vodi, tu nikad ne znas gde gresis dok na bogatoj vodi vidis situaciju bolje a ko razmislja u nauci mnogo toga
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Čestitke za sve takmičare a i ostale koji su učestvovali u organizaciji.
Veliki napredak u mušičarenju,krivo mi je što vijest o takmičenju tek na par mušičarskih foruma se pojavila :(
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Posto se krug zatvorio i doslo vreme da se podvuce crta.

Ovom prilikom bih prvo cestitao Vladislavu Todorovicu koji je naj zasluzni za ovaj uspeh nase reprezentacije, jer da nije bilo njegovog entuzijazma i pomalo bolesne zelje da se sve ovo ostvari od svega ovoga nebi bilo nista,  a pored njega bih i cestitao svim otalim ucesnicima domace lige(klubovima,takmicarima,sudijama)

A sad koja rec i o reprezentaci, Milane Marticu, Vladimire Petrovicu, Ervine Lativicu, Vladislave Todorovicu i Slobodane Ivanovicu moje najiskrenije cestitke na ostvarenom rezultati, lavovski ste se borili i na tome vam hvala, pokazali ste da koliko god mili mali u ovom sportu mozemo biti zajebani!!! Da ste imali budzet jedne USA, Engleske ili Francuske verovatno bi bili u samom vrhu tabele... SVAKA CAST KOLEGE MUSICARI I BISTRO!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
od 4:00 minuta Eko Latović  komentarise

[youtube]KHYdoFv76nM[/youtube]

od 4:23 minuta Vlada Oholi

[youtube]scWVSIjsIUs[/youtube]
 

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
Momcima SVE CESTITKE , ZA USPEH , PLASMAN . BRAVO MOMCI  :tbumb: :tbumb:
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
Cestitke nasoj reprezentaciji. Prvo pojavljivanje na prvenstvu, onolike peripetije pre odlaska... ma svaka cast  :tbumb:

P.S.
Silueta pored logoa takmicenja ima varalicarac. Nebitno al` upalo mi u oko  :)
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Tihi83 je napisao(la):
Posto se krug zatvorio i doslo vreme da se podvuce crta.

Ovom prilikom bih prvo cestitao Vladislavu Todorovicu koji je naj zasluzni za ovaj uspeh nase reprezentacije, jer da nije bilo njegovog entuzijazma i pomalo bolesne zelje da se sve ovo ostvari od svega ovoga nebi bilo nista,  a pored njega bih i cestitao svim otalim ucesnicima domace lige(klubovima,takmicarima,sudijama)

A sad koja rec i o reprezentaci, Milane Marticu, Vladimire Petrovicu, Ervine Lativicu, Vladislave Todorovicu i Slobodane Ivanovicu moje najiskrenije cestitke na ostvarenom rezultati, lavovski ste se borili i na tome vam hvala, pokazali ste da koliko god mili mali u ovom sportu mozemo biti zajebani!!! Da ste imali budzet jedne USA, Engleske ili Francuske verovatno bi bili u samom vrhu tabele... SVAKA CAST KOLEGE MUSICARI I BISTRO!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Koliki je budzet USA, Engleske ili Francuske?
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Pa toliki da mogu da kupe ringlice za takmicenje, koje su po prici nekih smrto zabranjene po fips-u a bile dozvoljene na svetskom, ko bre koga ovde i ko bre ovde lupa gluposti... :))))

Bojane ti kad odgovoris na a sva pitanja koja sam ti ja licno postavio i cekaju te da das odgovore na ovom forumu mozes da mi se obratis!!! Ja sam tebi na sva odgovorio, a ti odgovaras selektivno, pa tako da ne mozemo diskutovati...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Jel se ti pravis glup ili u cemu je problem? Gde sam ja napisao da je ringlica zabranjena na Svetskom? Bila je zabranjena kod nas po nasem maloumnom pravilniku. Pa je naprasno odobrena na takmicenju, protiv cega naravno nemam nista. Samo pokazuje koliko je debilan nas pravilnik a posebno oko cvorova za koje si se ti uhvatio kao pijan plota. Koliko je to cvorova na predvezu bilo dozvoljeno na Svetskom, to je kljucno pitanje jer si se ti maksimalno zalagao za suspenziju drzavnog prvaka zbog tog "prekrsaja".

 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Bojane tebi sam reko da si mi ostao duzan dosta odgovora! A da li bi voleo da sam glup, da voleo bi, veruj mi da bi mi tad zivot bio laksi... A budzet im je ogroman, jer su oni profesionalni sportisti u svojim zemljama i bavljenje tim sportom im je placeno! Da prevedem, njihov posao je musicarenje, to rade svaki dan i od toga zive, neko im za to daje platu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Sta imas ti od toga sta bih ja voleo, to je potpuno irelevantno. Nego me samo zanimalo sa koliko to para raspolazu ovi koje si pomenuo cisto da imamo neku predstavu. Deluje kao da poznajes nekoga od njih i da ste razgovarali na tu temu, ali izgleda da nagadjas pa si onako samo napisao cisto da bi napisao. Nemam pojma da im je musicarenje posao i da su placeni za to, ali izgleda i ti nemas pojma o tome. No mozda si u pravu, zato me zanimalo.
 
Vrh Dno