Podrska reprezentativcima

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Baki-Pa je napisao(la):
Dosta stvari utiče na plasman, između ostalog i šta se izvuče iz šešira, kao i sastav sektora. Ne bih žurio sa nekim zaključcima.
na domacem prvenstvu si zurio sa zaključcima  :D
malo se salim i nista ne zakljucujem . samo mi je neobican neocekivan raspored na domacoj i svetskoj tabeli privukao paznju  :)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Ajde citiraj. Ako je neko žurio onda ste to ti i tebi slični, koji ni pravila ne poznajete.
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
770
Broj reagovanja
56
Lokacija
Svrljig - Trnava
I ja isto ne poznajem pravila, ali mi je, onako laicki, upalo u oko da je nasa reprezentacija po broju ulovljenih riba na trecem mestu, sa samo jednom upecanom ribom manje od Spanaca, koji su osvojili titulu... a po sakupljenim poenima smo drugi.
Za mene, bez obzira na konacne rezultate po svetskim pravilima, to moze da znaci samo jedno:
Nasi momci ZNAJU i UMEJU da pecaju i da love ribu... e sad ako ti ulovi nisu ravnomerno rasporedjeni po sektorima i takmicarima, to moze biti danak neiskustvu...
Mislim da se nisu obrukali i ja im od svog srca cestitam na postignutom rezultatu  :firends:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Baki-Pa je napisao(la):
Ajde citiraj. Ako je neko žurio onda ste to ti i tebi slični, koji ni pravila ne poznajete.
koji su to meni slicni i sta hoces da mi kazes sa ovom recenicom da sam ja negde zurio i bilo sta zakljucivao ? molim te konkretno ako uopste znas sta pricas?
ja sam jedino pozurio kada sam se kladio na marica i sada dugujem simpsonu grdno pivo . nisam nikoga velicao i izdizao u nebesa kao neki  ;)
jos jednom cestitam nasim takmicarima za ukupan uspeh a posebno labobu na odlicnom pojedinacnom plasmanu  :tbumb:

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Naravno, to je prava analiza. Ocigledno je, gledano po statistici, da nasi umeju. Zato sam i reagovao na komentar da treba da pecaju na divljim vodama. Totalna nebuloza.
Na divljim i praznim vodama takmicar moze samo da se zatupi.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Sasats, aj ne spinuj. Mita ti je odavno trn u oku i samo čekaš priliku kako da opleteš po njemu. Uostalom, ovo nije mesto za ovakvu raspravu.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
baki, ajde molim te ne kenjaj i nemoj da me svadjas sa covekom . nista nemam protiv mite ili bilo koga na forumu . ako je to tvoje misljenje i zakljucak molim te da ga zadrzis za sebe
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Baš me živo zanima koje su se ribe hvatale na jezeru.  :hmmmm:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Dobri smo, momci su dali sve od sebe i jedino je to vazno :) svaka cast :) sledece godine na republickom ocekujem kvalitetnu borbu i dosta novih a kvalitetnih takmicara..
 

KENO MS IZVOR

Junior member
Učlanjen(a)
14.07.2011.
Poruke
32
Broj reagovanja
0
Obzirom kako je sve krenulo sa formiranjem Zajednice mušičara Srbije pa preko organizovanja takmičenja ,bez ikakvih treninga ,bez para i mnogo drugih problema ovi momci su dali sve od sebe i na tome im treba čestitati.Treba samo pogledati kakva je bila konkurencija i koje su ekipe ispod nas.Samo oni znaju kakav je pritisak biti na takvom takmičenju.Od mene sve pohvale i bravo momci.
 
Vrh Dno