Pole Dancer

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Kod mene se potpuno umirio Dunav poslednjih godina, brzak u samom gradu vidim samo s proleća,doj je još veliki i jak,nakon toga,to je mirna voda cele godine.Malo je nezgodniji tu za prevariti kad je voda takva,ali su zato uslovi slabije svetlosti,kada je voda bonaca,idealni za topwater eksperimente.Pukne ona širina,voda mastiljava,kao zejtin,nigde rauba.Roknem ovo na dvadesetak metara od obale pravo na vodu,i krenem.Radi kao zmaj,zabeli se trbuh strimera kad ga dobro odradim u povlačenju,mala pauzica,ma pesma.Tada uživam,niti čujem,niti vidim fenomene oko sebe.Pratim strimer,i koncentrisan sam samo na vodu ispred sebe.Konstantno imam osećaj da mogu da predvidim napad.Opasne igre!
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
kod mene je sasvim druga koncepcija  :)  uglavnom pecam u veoma brzoj vodi . u brzaku je po vrucini sva riba na moravi . u prednosti sam jer u brzaku mogu da pridjem blizu ribi i ostvarim kvalitetnu prezentaciju a da me ne primeti . sta mislis da li je dobar ovakav tip strimera za brzu vodu kao npr na ovoj fotografiji ?

 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Nemam ja ovako brzu vodu nigde,ali mislim da bi mogao da završi posao.Verovatno bi malo jači otpor zbog vode rezultirao sporijim radom strimera,ali vredi probati.Mislim da je na ovakvom tipu vode,gurgler ubica za topwater.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
mislim da bi pravo resenje bilo zabacivanje 45 stepeni uzvodno i povlacenje sa duzim i kracim prekidima niz vodu . hocu obavezno da probam jer pecam samo na klasicne strimere i potrebno mi je nesto novo da upotpunim ponudu za trenutke kada je riba slabije aktivna
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Možeš da probaš sa povlačenjem nizvodno,za ovakvu vodu to je najbolja soluicija,mada,pripremi i neki gurgler,imaš ti i dosta tišaka,bar prema onim slikama koje si stavljao. :tbumb:
 
Vrh Dno