Poluatomatski cekrk

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ljudi ima li ko da prodaje ili znate gde se moze nabaviti semiautomatic reel ili automatic reel sa slika. Hocu da obezbedim dva komada
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Tesko da ces ovde naci nekog. Cini mi se da ovde nema ljubitelja poluatomatskih cekrka. Ja sam ga video ali ga nikad nisam probao.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Viđao sam ih često kod naših slo. i italijanskih mušičara na vodi. Ima neki šmek ali...ja ga nisam probao na vodi ali sam ga malo preturao po rukama  :) cene se više ne sečam. Ako budem našao šta u slo. javit cu ti.
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Imam ja! Neki "Mitchel". Dosta je star ali radi, ne bih ga prodavao jer pocinje da ima antikvitetsku vrijednost. To je neki model 710 iz valjda neke 1966/67 godine. Jednom sam probao da ga rastavim, da vidim sta ima unutra. Posle smo ga jedva skupili!  Inace, tih automatskih, odnosno poluautomatskih, cekrka mozes naci na e-bay i nisu skupi. Najcesce ces naci  Shaekspeare ili Abu, po cenama od 8-112 eura. E, sto se tice novijih modela - moraces da pogledas sam!
http://sporting-goods.search.ebay.com/automatic_Fly-Fishing_W0QQsacatZ23810
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
druže pogledaj ove automatske http://www.jpdessaigne.com/Materiel/vivaelite/index.html
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Djole Nis je napisao(la):
Druze link me vodi na drugi sajt koji trazi registraciju

cudno meni lepo otvori bez ikavog drugog sajta koji traži registraciju  ???
nema veze, pogledaj neke vivarellijeve na njihovoj stranici http://www.vivarellifranco.com/uk/chi.htm
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
to je to druze. samo da pohvatam neke prijatelje koji se muvaju po italiji jer vidim da im je tamo najblize predstavnistvo. Zvacu da se pohvalim kada se docepam. Jos jednom thanks
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
pošto kažeš da ti se ona stranica ne otvara kako treba evo pogledaj te Vivarelli Elite čekrke ovde... e da ti se dokopati ovakvih  :D ;) kada ti se več sviđa ovaj tip čekrka. Moram i sam priznati da, iako me još uvek nešto posebno ne vuku ovakvi čekrci, ipak jesu posebni posebno ovi  ;) :drool:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Da to su ti. Ali da znas da ih kinezi kopiraju i to u hiljadu boja. Najsigurnije je preko zvanicnih distributera. Javljam kad se dokopam. I dajem ti na test
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Djole Nis je napisao(la):
Da to su ti. Ali da znas da ih kinezi kopiraju i to u hiljadu boja. Najsigurnije je preko zvanicnih distributera. Javljam kad se dokopam. I dajem ti na test

Bas bi voleo da isprobam kineskog vivarellija.  :) Jos kada bi ga lepo uradili ko ovog elita sa lepom slikom lipca  :drool: :drool:
 
Vrh Dno