Poluatomatski cekrk

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Može lako da se dogodi da i ovi original Vivareli imaju negde nalepnicu Made in PRC. I ovak ose u Kini danas pravi sve živo. Usput koja je cena ovih lepotana?
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Oko 100 evrica ali je to bila sajamska cena koliko znam. Prijatelj ga uzeo na sajmu u Londonu direktno od njih
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Jel ću ispadnem glup ako pitam šta je kog vraga (polu)automatski čekrk?  :blush:

p.s. Jel zna da vezuje muve? Pošto ja ne znam..  :) Jel ima GPS? Kamericu?
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Nema! Al ume lepo da plasira muvu u uvo ili oko... zavisi sve!  :whistle:
 

asader

Senior member
Učlanjen(a)
08.10.2007.
Poruke
254
Broj reagovanja
0
Lokacija
podgorica-trebinje
u pg ima da se kupi oko 35 eura je cijena nije znao ovaj lik tacno alli ga ima kuci nije mu izlozen u radnju jer ga nije niko trazio
marka je valjda dunlop ili tako nesto slicno ne znam jer ga nisam vidio a on kaze da ima dugme za uvlacenje strune i da je to automatski a ne poluautomatski sad sta je ne znam znat ce neko ko je bolje upucen.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Nisam naisao na tako nesto. Citao sam da ima automatski i poluatomatski mada sam mislio da su u principu svi poluatomatski samo ih neki zovu ovako a drugi onako. Inace imam tacnu informaciju da je sajamska cena bila 80 e a vi posle dodajte sta vec ide takse, carine itd itd i ode jos 50 tak evra gore. A ja trenutno barim tipa tj mog dobroj druga da mu je uzmem za 100 e. Cekam strpljivo odgovor. A ima li slika tog cekrka mogu i njega da uzmem samo da znam sta je. Ako mu vec skuplja prasinu kod mene nece.
 

asader

Senior member
Učlanjen(a)
08.10.2007.
Poruke
254
Broj reagovanja
0
Lokacija
podgorica-trebinje
evo slika djole imam i video klip ali ga moram ubacit na you tube  a nece stranu da mi otvori a bas se svidi kako fino radi na klip

obecano izvrseno

pozz
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Druze tek sada sam video ovaj poluatomatski cekrk. Uopste sam i zaboravio na taj post. Pregovaram za Vivareli na 100 evra a ako nece da mi da za tu kintu uzecu ovaj. Hvala na trudu. Da sto vise nahvatate onoga sto se pokusali na snimku :). Ovo da pustis kroz youtube na sajt obavezno. I obavezno napisi na koje musice hvatas te ribe sa snimka. :)
 

asader

Senior member
Učlanjen(a)
08.10.2007.
Poruke
254
Broj reagovanja
0
Lokacija
podgorica-trebinje
kume ti vidi sta ti je bolje sam znas

ovaj je malo tezak sav je od alu. ali je fin ako ga ti ne uzmes ja ocu vjerovatno svidio mi se da ga stavim na hercules 6 i samo vrhnu ringlu da prosirim i ludilo probao sam i moze se izbacit na ulici do 20m sa onom orginalnom uskom ringlom a sa sirokom ce moc i vise jeste da nije pravi stap za to zbog duzine ali za moje potrebe bice vrh

a podgoricanke kakve su samo se na trokuku i stucanje mogu hvatat :hammer:
 
Vrh Dno