Pomoc oko stege

munze

Junior member
Učlanjen(a)
12.12.2015.
Poruke
28
Broj reagovanja
0
Ne mogu da ponadjem broj majstora, da li neko moze da napise na temi ili da mi posalje na PP?

 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=2717.75
Na toj temi ti je br tlefona,a na prethodnoj strani izgled stege kakvu je sada pravi zajedno sa tim dodacima
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
za jednog amaterskog vezaca , za licne potrebe , nema bolje kupovine od ove sa harisovog linka . ima da se kupi bez alata i sumnjam da je sada vise od 30e. potpuno istu takvu imam vec godinama i navezao sam na njoj gomilu  musica i strimera .
ako ti finansije nisu problem kupi neku markiranu , ali i ova ce sigurno zadovoljiti potrebe amaterskog vezaca
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Ja imam ivinu. Kupljena pre 4 god za 35eur. Cak mi je covek uradio drveno postolje jer je islo neko metalno uz nju. Simpson zna kakve budze od strimera za stuku ja pravim a uzeo sam je jos dok sam varalicario. Ako meni radi posao radice svakom "normalnom"  :tbumb:
 

munze

Junior member
Učlanjen(a)
12.12.2015.
Poruke
28
Broj reagovanja
0
Hvala na odgovorima.

A jel' neko koristio neku od ove dve?

http://www.timeflyfishing.com/prodavnica/vises-vise-tools/tvnr-10-nameo-royal-vise-round-base

http://www.timeflyfishing.com/prodavnica/vises-vise-tools/tvnr-3-nameo-royal-vise-square-base
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Ne bi da reklamiram Ivu pošto smo drugari pa to može da se uvek zloupotrebi ali moraću,imam par eksperimentalih(u pokušaju da budu stege)-jedna sa debljim vrhom a druga sa tanjim za suve i sitnije muve, sa prvom sam navezao za 3god. neću reći koliko ali sigurno kolko pola forumaša neće vezati za života i to bez ikakvih intervencija na njoj.Drugu sam arčio manje ali i na njoj je vezan zavidan broj muva -toliko da bilo ko je kupi i vezuje za sebe zaboraviće kad je kupio.Ima Iva načina da obradi čeljusti da budu jače(za veće strimere) ako bi se u većini slučajeva koristila za to,da budu univerzalne i tanke za neke sitne muve.Da ne bi palamudio više najbolje je dogovoriti se sa njim i reći mu za šta vam treba-on će to uraditi i naravno kasnije rešavati probleme bilo koje vrste nastale u radu.Od kako sam počeo da radim sa tim stegama ne razmišljam o nijednoj drugoj e sad 100 ljudi 100 ćudi svako zna šta njemu treba,kolko ima para i prema tome će se rukovoditi prilikom kupovine.
 

ILIJA

Senior member
Učlanjen(a)
29.06.2011.
Poruke
131
Broj reagovanja
0
Za te pare samo Ivinu stegu.  :tbumb:
Nisam puno muva napravio ali se razumem u metalurgii. Prava stvar
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
U postavljenim linkovima stege su potpuno iste-razlika je samo u obliku postolja!
 

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
             
                Prvo da čestitam svima praznik MIR BOŽJI HRISTOS SE RODI  vidim da se vodi teška polemika oko stegica pa neću mnogo da što reče drugar Saša palamudim ali veoma mi je drago što  čujem da kolege koje imaju moju stegicu , vezuju mušice bez problema ,što mi je uvek i samo to bio cilj . Mušterija uvek mora da bude zadovoljna , ništa se ne menja u izradi stegica i kvaliteta iste, zato i dajem garanciju mojih stega na svaki deo bez malo pa doživotno. Naravno svaka korekcija i dogovor oko želja kome kakva treba je moguć .

        kontakt telefon 061 324 6 900
 
  :bye: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 
Vrh Dno