Pozdrav svima..

...:::Vladan:::...

Junior member
Učlanjen(a)
15.01.2009.
Poruke
52
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Pozdrav iz Nisa.Trebao sam se ranije obratiti ovde jer sam se vec umetnuo u nekoliko tema postavljajuci pitanja za stvari koje me interesuju.Musicarenje sam zavolio nedavno,gledajuci svog oca kako ubija pastrmke na Rakitnici(reka u Bosni,kod Rogatice)
Ocarala me je ta opustenost i lagnodnost dok sa osmehom na licu vadi pastrmke.On je inace iskusan musicar,pa ce me nauciti prvim koracima musicarenja."Odavno" se bavim riboloovom ali ovakva vrsta predivnog sporta me je opasno zatreskala i zainteresovala.Uskoro cu kupiti vlastiti stap,pa cu i uskoro postaviti koje pitanje u vezi ove teme.Procitao sam sve moguce teme na ovom forumu,mogu zapaziti da je jako edukativan.Zbog pojedinih tema stekao sam utisak da pojedini clanovi istog zele demolirati forum.To mi deluje jako zbunjujuce ali ,necu da se bavim tim glupostima vec cu nastojati da budem koristan ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
...:::Vladan:::... je napisao(la):
Pozdrav iz Nisa.Trebao sam se ranije obratiti ovde jer sam se vec umetnuo u nekoliko tema postavljajuci pitanja za stvari koje me interesuju.Musicarenje sam zavolio nedavno,gledajuci svog oca kako ubija pastrmke na Rakitnici(reka u Bosni,kod Rogatice)
Ocarala me je ta opustenost i lagnodnost dok sa osmehom na licu vadi pastrmke.On je inace iskusan musicar,pa ce me nauciti prvim koracima musicarenja."Odavno" se bavim riboloovom ali ovakva vrsta predivnog sporta me je opasno zatreskala i zainteresovala.Uskoro cu kupiti vlastiti stap,pa cu i uskoro postaviti koje pitanje u vezi ove teme.Procitao sam sve moguce teme na ovom forumu,mogu zapaziti da je jako edukativan.Zbog pojedinih tema stekao sam utisak da pojedini clanovi istog zele demolirati forum.To mi deluje jako zbunjujuce ali ,necu da se bavim tim glupostima vec cu nastojati da budem koristan ;)

dobrodosap vladane i bas je lepo da ces vec u samom startu nauciti dosta i od svoga oca i to na vodi...malo tko ima takvu privilegiju da mu je otac iskusni musicar i da se od njega uci, barem osnovama.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.105
Broj reagovanja
316
Lokacija
Svrljig
Vladane ne pokušavaju sami članovi da demoliraju forum to je samo strastvena razmena mišljenja i stavova. Jedan deo članova svoju strast prema ovom našem prelepom hobiju samo prenosi iz realnog u ovaj virtualni svet. Ništa više  :tbumb:
 

mickoo

Newbie
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruke
7
Broj reagovanja
0
Cao svima, ja sam micko iz nisa.Musicarenje volim od malena ali nisam nika imao prilike da probam da musicarim.Zato sam sad odlucio pod stare dane da probam :), posto nisam imao mogucnosti kad sam pocinjao da pecam.Treba mi savet gde i kako da nabavim opremu koja nije bas profi za pocetak.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.105
Broj reagovanja
316
Lokacija
Svrljig
mickoo je napisao(la):
Cao svima, ja sam micko iz nisa.Musicarenje volim od malena ali nisam nika imao prilike da probam da musicarim.Zato sam sad odlucio pod stare dane da probam :), posto nisam imao mogucnosti kad sam pocinjao da pecam.Treba mi savet gde i kako da nabavim opremu koja nije bas profi za pocetak.

Dobro nam došao mickoo  :tbumb:

Na forumu ima dosta Nišlija tako da ćeš sigurno dobiti odgovore na sva pitanja u vezi opreme koju možaš da nabaviš u Nušu.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Strelac je napisao(la):
mickoo je napisao(la):
Cao svima, ja sam micko iz nisa.Musicarenje volim od malena ali nisam nika imao prilike da probam da musicarim.Zato sam sad odlucio pod stare dane da probam :), posto nisam imao mogucnosti kad sam pocinjao da pecam.Treba mi savet gde i kako da nabavim opremu koja nije bas profi za pocetak.

Dobro nam došao mickoo  :tbumb:

Na forumu ima dosta Nišlija tako da ćeš sigurno dobiti odgovore na sva pitanja u vezi opreme koju možaš da nabaviš u Nušu.

upravo tako, i dobro došao!  :bye:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
mickoo je napisao(la):
Cao svima, ja sam micko iz nisa.Musicarenje volim od malena ali nisam nika imao prilike da probam da musicarim.Zato sam sad odlucio pod stare dane da probam :), posto nisam imao mogucnosti kad sam pocinjao da pecam.Treba mi savet gde i kako da nabavim opremu koja nije bas profi za pocetak.

Najblize kod Djoleta sa ovog foruma
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
simpson H je napisao(la):
mickoo je napisao(la):
Cao svima, ja sam micko iz nisa.Musicarenje volim od malena ali nisam nika imao prilike da probam da musicarim.Zato sam sad odlucio pod stare dane da probam :), posto nisam imao mogucnosti kad sam pocinjao da pecam.Treba mi savet gde i kako da nabavim opremu koja nije bas profi za pocetak.

Najblize kod Djoleta sa ovog foruma

Ja imam samo profi robu  :hammer: :hammer: :hammer:  :D :D :D
 

mickoo

Newbie
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruke
7
Broj reagovanja
0
Hvala na dobrodoslici,cuo sam da ima musicarska sekcija u nisu pa kojim danima moze da se dodje tamo, kako bi dobio saveta za opremu itd.Zanima me za pocetak koliko novca bi mi trebalo za opremu, i da li da kupujem nesto polovno ili novo.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
mickoo je napisao(la):
Hvala na dobrodoslici,cuo sam da ima musicarska sekcija u nisu pa kojim danima moze da se dodje tamo, kako bi dobio saveta za opremu itd.Zanima me za pocetak koliko novca bi mi trebalo za opremu, i da li da kupujem nesto polovno ili novo.

Ima sekcija u Nisu a za pocetak izdvoj izmedju 100 i 3500e mislim da ce ti biti dovoljno :D. Mada ako se odlucis za Djoleta..hmmmm i nisam bas siguran da mozes da se uklopis :hammer: :hammer: :hammer:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Auuh,još ako odmah sam počneš da motaš muve,gotov si kod bata Đošu :hammer:
 

mickoo

Newbie
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruke
7
Broj reagovanja
0
Da li je ta cena samo za stap ili za sve, a ima vremena za musice, prvo oprema pa onda musice.Pokusavao sam ja da pravim musice  :) :) :) i licile su malo na musice i to bez stalka :D, to je samo pokazatelj da sam mnogo zeleo da se bavim musicarenjem, cak sam od obicnog petljasas pravio musicarski pa sam se krio od ribolovaca da ne pomisle da sam lud sa cime pecam :D :D.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
mickoo je napisao(la):
cak sam od obicnog petljasas pravio musicarski pa sam se krio od ribolovaca da ne pomisle da sam lud sa cime pecam :D :D.
Ha,to sam i ja nekad davno radio!
 
Vrh Dno