Pozdrav svima..

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
mickoo je napisao(la):
Da li je ta cena samo za stap ili za sve, a ima vremena za musice, prvo oprema pa onda musice.Pokusavao sam ja da pravim musice  :) :) :) i licile su malo na musice i to bez stalka :D, to je samo pokazatelj da sam mnogo zeleo da se bavim musicarenjem, cak sam od obicnog petljasas pravio musicarski pa sam se krio od ribolovaca da ne pomisle da sam lud sa cime pecam :D :D.

i moji prvi koraci lova muvom su bili nesto nalik tome...ali lovio sam ja i tako ali sakriven  :doh: :D :hammer:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Ne plašite čoveka, mangupi jedni!  :)

Ćao Micko!

Treba ti 4000 din za štap, 2000 za čekrk i 2000 za konac, dakle manje od 100 evra za sve. Tj za 100 evra imaš i za najlone i 20-ak muva, što je više nego što ti je potrebno za početak.

Naravno, ako želiš da uštediš. Isto to (samo malo bolje) imaš i za 200 evra, 300 evra, 500 evra, 1000 evra...  :doh:

Samo požuri, (dolazeća) jesen nije baš saveznik mušičara početnika.
 

pex

Junior member
Učlanjen(a)
23.03.2008.
Poruke
91
Broj reagovanja
0
Dobro ti je Goci rekao za male pare ces postati musicar....ali musicarski sminker  :bleh:...treba bogatstvo... :hammer: Samo za stap treba da prodas auto,za cekrk prodas garazu a za ostali pribor sitni vec ces dici kredit..... :doh:ali sve za zadovoljstvo.... :yeswink:
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
ma nije bas tako, ja sam tako poceo, da sam dobio poklon stap, cekrt, strunu a i musice. Pre tog taj koji mi je poklonio vodio me je da pecam lipljana i pastrmku i upecao sam 6 ribe, 4 lipljana i 2 pastrmke. Verovanto pomislio da vredi da mi pokloni stap. Nadji ti neke prijatelje koji musicare da te vode i da ti daju stap da pecas i ko zna mozda ces dobiti i ti poklon kao i ja i onda ti ne treba nijedan dinar da bi postao musicar a kao sto vidim musicar si u dusi. Zamalo da  zaboravim, dobro nam dosao u ovoj velikoj porodici (nekih 900 clanova)sa ovog foruma
 

mickoo

Newbie
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruke
7
Broj reagovanja
0
Na zalost ne poznajem ni jednog musicara koji bi me odveo na pecanje, dva puta sam se sreo sa Randjom na vodi ali ga neznam licno i ako ublizini zivimo.Kod mene su uglavnom plovkarosi i po koji varalicar.Prvi put kada sam se sreo sa Randjom na Nisavi lovio sam tada klenove na musicu pomocu paunovog pera u zelji da na neki nacin dozivim kako riba uzima musicu na povrsini vode, posle je tu bila i vaser kugla ali samo sa jednom musicom. On mi je tom prilikom ponudio neki grafitni stap ali tada nisam imao novca za to zadovoljstvo, tako da je ostalo na tome do dana danasnjeg.Imam dosta musica koje sam kupovao tada ali one duze vreme stoje u kutiji  :( odavno se nisu okupale.Na prosli sajam sam otisao da se raspitam oko opreme ali nisam to uradio, jer nisam znao sta da gledam. i posle izlaska sam prosao kroz cair i video neke momke kako isprobavaju musicarski stap stajao sam i gledao.Zelju imam toliku da kada bi uzeo musicarski stap mogao bi sam da zabacujem tj da pecam, ako me neko razume.
 

mickoo

Newbie
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruke
7
Broj reagovanja
0
U kojo radnji mogu da pogledam za opremu,a da je u Nisu?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
mickoo je napisao(la):
U kojo radnji mogu da pogledam za opremu,a da je u Nisu?

U ovoj web prodavnici kupujes iz fotelje :)  A mozes i fotelju da kupis verovatno

http://www.boulevard-shop.com/
 

mickoo

Newbie
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruke
7
Broj reagovanja
0
Fotelju imam i to vise komada, ako moze fotelja za musicarski stap kompezacija :hammer: :hammer: :hammer:
 
Vrh Dno