Predlog

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Jaaaaaaaaaaaaaaoj jos verujete trgovcima  :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: kakav Marryat....ko to jos kupuje, momci iz MNE i po koji jos zabludeli sin...SAGE forever...mada kad se smuvam sa Mirjanom eto nama jos rasnih stapica iz USA  :nowink:

Eeeeeeeee Panteru, ajd jedan savet od tebe..........."Pitbull" ili "Jack Russell"???? Za cerkicu, 14 meseci.. :yeswink:  Tata je zove sine moj, ostavio joj dedinu polozaru 16-ticu i sage VPS 586-4  :bleh: :bleh:...ali prvo vojska da se osluzi i zavrsi fakultet...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Ti bi Protislave ako hoces da te smuvam sa Mirjanom mogao da mi se javis za ono sto sam te pitao juce  :p :p :p sta ti je zaboravan covek..
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ih bre Proto pa pre valjda treba da se veruje trgovcima priborom nego trgovcima jastucima i dusecima :hammer: :hammer:

Oni se razumeju u pribor kao Marica u kriv qrac :p :D
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Naravno pitbull Proticu,i sam cuvam 2 komada istih,to je toliko umiljata zivotinja da ja nemogu da ti opisem!
Maricu,nekada davno,jedan moj drugar,obeca mi neku strunu na poklon,sad mi daje predloge sta da kupim :)
A za Mirjanu neznam . . . .
https://www.youtube.com/watch?v=d5A9ToZnS6U  :D
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Baki-Pa je napisao(la):
Jel ta sciera od aluminijuma?

Jok, od kamena :hammer:

Jeste Baki od aluminijuma full. Malo jeste tezi u klasi 5/6 za razliku od recimo 7/8 gde ispadne jedan od laksih cekrka u toj klasi. I to je ujedno i jedina moja zamerka, mada cenovno gledano nema mesta zamerkama. Ako ti bude palo na pamet da ga kupis, javi se zavrsicemo i jos neki popust.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Ok, možda se popišmanim na zimu pa uzmem neku bolju motku. Onaj Mita me opasno truje štapovima  :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Taman I Panteru da zavrsis popust..decko je u Skripcu.

https://www.youtube.com/watch?v=KgRamt6RYMU
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Koliko sam skapirao, panther se već odlučio. Ali pogrešno  :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
E moj ti ubedili smo ga samo nama znanim metodama Simpson I ja  da se predomisli u zadnjem casu :)
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
ama maric se necka ko devojka pred udaju,oce kaki,nece kaki,uzmi komu,nemoj komu,uzmi scieru,nemoj scieru,jebo ga ja ako on zna sta radi  :D :D :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Ja imam I stap I cekrk, I stap I cekrk sa rezervnom spulno I opet stap a u najavi je jos jedan pa ti vidi ko ne zna sta hoce :hammer: :hammer: :hammer:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Pa sta radis sa toliki stapovi crni maricu...meni je jedan i vise nego dovoljan  :D :D salim se,#5 mi zavrsava sve poslove za sad  :yeswink:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
simpson H je napisao(la):
Ih bre Proto pa pre valjda treba da se veruje trgovcima priborom nego trgovcima jastucima i dusecima :hammer: :hammer:

Oni se razumeju u pribor kao Marica u kriv qrac :p :D


Toooooooooooooooooooooo lutko prc, palo pecanje, takvog te volem  :hammer: :hammer:
Pa sad kome se veruje vise, ko je pravi trgovac a ko dzek, lafcina....Ti bese ono kupio jastuke kod mene, jel da..popust bese kao za zaposlene  :nowink: na moje ime, moj obraz...trt da to ti uradis meni i nabavis mi stapce jeftinije nego sto ja mogu Made in USA iz Germanije da nabavim  :yeswink:

Moze...
Pazi Sage je tu kolateralna steta, da je Orvis, Winston ili sta drugo u opticaju...po tim cenama i popustima...de,deeee...svi bi ga vrteli, ovako Sage forever...ili do Mirjane  :nowink:
 
Vrh Dno