predvez

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Mafke Fly je napisao(la):
  Sve je spremno odavno,malo eksperimentisanja nije  na odmet . Vode u mojoj blizini su ocajne pa se vredi malo informisati dok se situacija ne stabilzuje.  :blush:



mafke uzmi kod Djoleta tiemco ili varivas i nemas greske , ai nema da gubis vreme sa eksperimentima kazem ti iz licnog iskustva da su odlicni samo odaberi velicinu prema priboru i to je to  :tbumb:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
nikola, zasto mislis da je upotreba polilidera gubljenje vremena? voleo bi da cujem sta ti se kod njega nije svidelo ?
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
sasats je napisao(la):
nikola, zasto mislis da je upotreba polilidera gubljenje vremena? voleo bi da cujem sta ti se kod njega nije svidelo ?



Polilidere nisam upotrebljavao , ne kazem da je gubljenje vremena polilider vec eksperimenti , koristim duze vreme mono lidere i prezentacije suve muve su savrsene a lupovi precizni , ko je malo vestiji musicar s njim nece imati problema
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
      Sasa imenjace,ne odustajem od ''polija''  :nowink:,samo moram odloziti  nabavku jer mi nije  hitno. Verujem na rec da je  profi  :tbumb:

Nikola mladi kolega,imam puuuno  kombinacija predveza i dosta iskustva,neki pleteni su poruceni i specijalno odradjeni bas za pribor lakse

klase,ali zasto ne  isprobati  ''poli''. Eto montirao sam ''AIRFLO'' Mono Lider i osecam da je fantastican,samo  dva -tri dana  da se  sredi voda bar na

                                                                                                                                                                                                                                      sijera nivo i odooo da prasim  klenove a mozda i pajke.

Vreme nikada nije izgubljeno ako se nesto novo isprobava,pogotovo vezano za ff i ft uopsteno. BISTRO  ;)
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Bistro mafke , ja licno ne volim da izgubim ni trenutak kad sam slobodan ,vezi bilo sta i pravac voda leta su nam kratka , prolece i ne postoji vise a zime duze nego ikad zbog toga sam ti i potencirao na zurbi ako me razumes ja sam god.odmor maksimalno iskoriscavao na klenove  :tbumb:, pastrmke se privode kraju pa opet malo septembra  :yeswink:
 

zagor11

Newbie
Učlanjen(a)
17.07.2014.
Poruke
2
Broj reagovanja
0
MENI SE SUPER POKAZAO 100 CM 0,40+80 CM 0,30+60CM 0,18 I TIPET 40 CM 0,12.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Koliko ja znam računati 80+60+40cm = 180cm
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Shvatio sam post na način da je predvez koji on koristi dug ukupno 100cm, predvez se sastoji od 80+60+40 e sad ako je on mislio da stavlja 100+80+60+40 onda je ukupno dug 280cm što je ok za suhu muhu ...
 

hogar_strasni

Senior member
Učlanjen(a)
23.09.2009.
Poruke
155
Broj reagovanja
0
Lokacija
Trstenik
Pozdrav drustvo. Trebam uzeti predveze i odlucio sam se za Tiemco Akron standard jer ga neki preporucuju a i nije skup. Sada me zanima koju debljinu vrsnog dela da uzmem, 5x ili 6x. Pecam klena na Z. Moravi a idem uskoro u N. Pazar pa cu pecati klena na jezeru i pastrmku na Ibru. Stap mi je 9ft.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
tippet-chart.jpg
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.116
Broj reagovanja
1.167
Lokacija
Čačak
Opet mira ince da pretvara, a inci me izludjuju.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Ima i u kg ali mi mrsko da ubacim  :hammer:
A ovdje prema veličini udice tj. muve može da se orijentiše.
 
Vrh Dno