Prijedlog za kombinezon

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
S tim sto i G3 nije vise sto je bio ( pricam o debljini materijala). Cekam ovaj novi da vidim. Cini mi su ga vratili na staru debljinu.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.088
Broj reagovanja
893
Da samo ja kad god mogu izbjegavam gaženje kombinezon itd...najradije čizme do kukova ako moram da gazim
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.015
Lokacija
Svilajnac
Jednom nedeljno vikendom unutar sezone i po potrebi kada se baš osladi pa nekad organizujem vanredno kolo tokom radnih dana i to je to. Dođe mu na max 50 izlazaka i ne mogu reći da sam nezadovoljan sa tim ali da sam iz npr Bosne gde ima puno lepih reka okolo verovatno bih dodao još 30ak.
 

easyrider_

Full member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
687
Broj reagovanja
319
Lokacija
Banja Luka

Otkad je Prota okacio onaj link kao predlog, gledam ovaj slican komplet sa pantalonama do struka... cipele lafo gratis s obzorom da je to cijena hlaca samo...
Sta ciniti..? Da l kupiti..? Pomagajte drugovi...? Ima l neko bolji prijedlog za te novce...?
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Ja sam skoro uzeo laxa 2.0 waders i deluje dosta solidno mada za par ribolova ove godine ne mogu da dam neki sud. Kako su poludeli sa cenama cipela i kombinezona, ovo je odlicna ponuda, sigurno neces pogresiti :)
 

easyrider_

Full member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
687
Broj reagovanja
319
Lokacija
Banja Luka
Ako pecam vise po (klizavom) kamenju nego po muljevitom dnu, sta je bolje uzeti gumu sa "kramponima" ili filc djon..?
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.015
Lokacija
Svilajnac
Dobro pitanje pošto i mene to zanima. Prve cokule su mi bile sa gumom i to se klizalo kao na ledu prodao sam ih sa samo 2 izlaska na reku. Druge sam kupio imale su filc i srafove i bio sam zadovoljan. Treće sada samo filc i non stop umisljam da mi to nije stabilno na kamenju. Čak sam pre sezone čistio i četkao filc pomislio sam možda ima veze ali opet mi to nije to. Nisam probao vibram ali mi se čini filc i šrafovi kao najbolje rešenje ali je neudobno van reke pri hodu.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Ja za reke Ribnik koristim vibram a za Drinu idem filc.
 

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
241
Broj reagovanja
301
Lokacija
Ključ, BiH
sa g3 sam sjahao na tributary, jes da je razlika ko izmedju kese i cekera al bar ga necu zaliti, maltretirao sam kombinezone do sad, ostanu mokri u autu itd, vako mi nece bit zao, jednom u dvije godine mjenjat
 

gomboc

Newbie
Učlanjen(a)
30.01.2009.
Poruke
16
Broj reagovanja
8
Pozdrav ljudi, davno sam izasao iz sveta musicarenja i prosle godine odlucim da se vratim, raspakujem opremu, obucem stari waders Vision Gillie prvu seriju koju sam pazario ima sigurno preko 15 godina i naravno kombinezon se razgradio...otpecam onako mokrih gaca i naravno odmah pozelim da se vratim staroj ljubavi i ponovim opet...naravno sa novim kombinezonom.

Bacio sam pogled malo na lokalne prodavce i naravno ponuda je i dalje jako slaba kod nas. Ima li neko od kolega preporuku za nesto sa pristojnim odnosom cena kvalitet negde do 250€ sto je relativno lako dobavljivo...stari Vision mi je bio XL i taman mi je sa 189cm i nekih 105kg.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Uzeo sam pantalone kod Traper-a....Polljska, 5 slojeva na akciji 94e+ptt+ snadji se za dostavu. Imaju lepu ponudu kombinezona...traper.pl....ima fore do marta.
 

gomboc

Newbie
Učlanjen(a)
30.01.2009.
Poruke
16
Broj reagovanja
8
Hvala na predlogu, drugar mi je uvoznik njihovog feeder programa za Srbiju, sigurno moze da dobavi i kombinezon. Verujem da nisu nista losiji od Taimena.
 
Vrh Dno