Pupe tulara

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.096
Broj reagovanja
913
Prema mojim iskustvima sa površinskim kudeljarkama na koje sam lovio potočne pastrve na rijeci Fojnici, znači s crvenom i tamno sivom prešarom i lugastim gusto namotanim perom pjevca sa ili bez dodatka isperaka pera sove ušare sa gaća (zamjena pero divljeg patka ono sa kombincijom smeđe crnih prugica)najbolje sam lovio u periodu od kraja maja pa skoro do kraja jula veličina 10-12.
A za mokre i ninfe imam malo iskustva jer sam lovio sveg par puta na Neretvi na kudeljarke ali ulovio sam na kudeljarku s rtamno crvenim rebrima na udici veličine 14 i crvenim perom od pjevca rijetko namotanim negdje prije 2 godine lijepu meku od 1kg u julu.
 

massafly

Newbie
Učlanjen(a)
29.03.2008.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
Udica Mustad #14
Tijelo gumica za kosu
Rebra bakarna žica
Krila fazan
Nogice fazan
Thorax cdc
Konac braon 8/0​

umU53m34HlERC9jr.v.jpg
 
Z

Zakula

Guest
massafly je napisao(la):
Udica Mustad #14
Tijelo gumica za kosu
Rebra bakarna žica
Krila fazan
Nogice fazan
Thorax cdc
Konac braon 8/0​

umU53m34HlERC9jr.v.jpg


Massa,ova pupa ti je fenomenalna.
 
Z

Zakula

Guest
Deep Sparkle Pupa sa thungstenom.
 

Prilozi

  • Deep Sparkle Pupa 1.jpg
    Deep Sparkle Pupa 1.jpg
    55,2 KB · Pregleda: 427
Z

Zakula

Guest
Milanche,imash ice dubb,imash thungsten,imash flashabou lametu ,imash braon kokoshku imash i braon dubb mix - pravi je!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
p1280046ye0.jpg


jedna sundjerusa, otezana olovom i perlom, grudi peacock ice dub black, noge jarebica....
 

massafly

Newbie
Učlanjen(a)
29.03.2008.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
Udica #12
Tijelo žuta vuna i preko latex
Rebra bakrena žica
Pup biots braon
Nogice jarebica
Krila sova
Ticala cdc
Oči silk
Thorax zec dab
Konac braon 8/0​

Z4HMkqxRU4uPIzZY.v.jpg
 

hms

Junior member
Učlanjen(a)
18.09.2008.
Poruke
38
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prijedor BIH
Udica Partridge K2B
Tijelo krem dabing preko latex
Krila swiss straw
Grudi noj
Nogice zlatni fazan
Ticala fazan

dscn0655ns2.jpg


dscn0650oq1.jpg
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
mislim da nikad nisam napravio bolju musicu, nije nista posebno , ne zahteva nikakvu posebnu ft tehniku , ali je u imitiranju onog sto predstavlja neprejebiva :hammer: :hammer:
cak sam se i potpisao na slici da mi neko ne ukrade mustru pa da posle imam problema da dokazem da je moja, :doh: :D ;), fazon je samo u malo meksem dabiranju izmenju mesinganih kuglica i u izboru pravog materijala za to.
 

Prilozi

  • lutkica.jpg
    lutkica.jpg
    180,4 KB · Pregleda: 609

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
a tek tezina joj je neprejebiva, providnost....silueta manje vise.... verujem da ce da ubija. svaka cast za kreaciju
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
St.Igor je napisao(la):
cak sam se i potpisao na slici da mi neko ne ukrade mustru pa da posle imam problema da dokazem da je moja, :doh: :D ;),
to ćeš teško i da dokažeš slične mustre su već posećivale takmičenje u sloveniji sa telom od perli samo je materijal bio drugačiji..................
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
St.Igor je napisao(la):
samo je materijal bio drugačiji..................
samo....
ma zezam se bre kakve mustre kakvi bakrachi,bas me briga, meni je ft sekundarna disciplina(bez koje se ne moze)....
probaj one staklene perle tj. i one su plastične ali providne i samo sa jednom tungsten na glavi radi otežanja ja mislim da su one bolje rešenje.......
 
Vrh Dno