Reka Buna

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
Tu sam što bude trebalo orgovcima...Pozdrav za najboljeg ribolovca na meku sa desne strane Drine!
 

Sasa1975

Newbie
Učlanjen(a)
20.11.2022.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Evo kratkog odgovora od nekog ko ide na Bunu . Na internacionalnim online sajtovima koji se bave ponudom smestaja imas dobru ponudu smestaja na Buni.
Ja sam koristio i skuplji i jeftiniji smestaj.
Imas solidan smestaj u mestu Buna na reci a to je cuveni motel koji je super pozicioniran i nalazi se na pocetku revira ali cena ne opravdava kvalitet jer u sezoni zna da bude prljavo. E sad i to je subjektivno jer sto je za nekoga prljavo za nekoga nije ali ja dosta putujem pa dajem sebi za pravo da procenim neke stvari.
Dobrog privatnog smestaja ima u Blagaju tako da je to za pecanje verovatno najbolje resenje.
Nazive smestaja u kom sam odsedao necu da navodim da ne bi bila reklama.
Najbolje smokvare mozete pojesti u restoranu Most koji ima i smestaj a tu se kupuju i dnevne dozvole.
Za sve dodatne informacije molim kolege da me kontaktiraju preko pp da im prenesem utiske o smestaju u kom sam boravio.
Hvala puno
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
vidjeti ćemo do godine kad dođeš da li su dobre te ili neke druge...sve se mijenja osim kamenja ;)
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
a šta kad je godina prestupna?
Inače Nimfe su ti supar ali nekako isto kao da si ih pravio na 2 broja većoj udici al možda je to moje subjektivno mišljenje i ništa više...
 

admir

Senior member
Učlanjen(a)
02.10.2022.
Poruke
200
Broj reagovanja
376
Lokacija
Minhen
Evo upisao se i ja na Buni. Bilo dosta ribe, ali uglavnom kalifa. Ni jedna meka :)

Snimio sam dosta materijala pa ću to podijeliti u 3 videa.

Bistro!

p.s. ponio 5 štapova na put, a zaboravio role 😂. Sreća pribor od malog ostao u gepeku pa sam napravio neku improvizaciju sa njegovima rolama.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Ja kad na put krecem, prvo pasos, inda oprema pa garderoba 😂😂😂
 
  • Haha
Reagovanja: TMc

admir

Senior member
Učlanjen(a)
02.10.2022.
Poruke
200
Broj reagovanja
376
Lokacija
Minhen
Bio je Silvio na pivi. Slijedeći put biće valjda i neko pecanje zajedno. Ali moram da kažem da čovjek zna svaki ribu u glavu, samo im nije još serijske brojeve podijelio.
Evo situacije:
Veli hajd zabavu ovdje. Zabacim ja i uhvatim ribu odmah. Kaže Silvio to je potocara, ima osteceno prednje peraje. Ja izvadim, a ono stvarno 😆.
Kaže hajd sad opet. Ja opet zabacim - riba. Kaže e to je sad kalifa. I opet tako bude.😂😂

Svaka čast i živ bio! 🍻
 
Vrh Dno