RH varijante

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.106
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Videli smo Sebastianov ulov na RH zonkera te ne sumnjamo u lovnost tog strimera. Mene zanima koje varijante ovog strimera se koriste u lovu štuke.
Evo jednog iz moje kolekcije.
 

Prilozi

  • RH Zonk.jpg
    RH Zonk.jpg
    125 KB · Pregleda: 225

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Uh bre,moram sto pre da se okanem onih bucovskih strimera a da pocnem da motam malo i za stuku,imam dosta i za nju,ali moram da se ponovim,recimo bas ovakvim :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
kada sam varalicario najvise sam koristio varalice (uglavnom vobleri i silikonci a metal u određenim periodima i uslovima). Najviše sam voleo koristiti baš u ovim kombinacijama: Crvena glava belo telo, tzv. Klovn i vatreni tigar. Naravno u određenim uslovima i u prirodnim bojama i realnim. To sam iskustvo preneo na moje strimere i jednako dobro lovim  :) Ta RH boja pored onih drečavih su jedne od najuniverzalnijih...lovne i u slanom i slatkom, hladnom i toplom...ali to nije sve, valja imati i one tamnije i prirodnije do gotovo crnih. Rh varijanta je jedna od mojih omiljenih. Lovio sam sa tom varijantom sve naše grabežljivice. Zadnji put u Hrvatskoj i basseve (doduše mali ali...riba je riba  :D).
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
uživač je napisao(la):
Videli smo Sebastianov ulov na RH zonkera te ne sumnjamo u lovnost tog strimera. Mene zanima koje varijante ovog strimera se koriste u lovu štuke.
Evo jednog iz moje kolekcije.

To ti je u principu najbolja kombinacija, a mene intersuje koja ti je to udica sa 3 kontra kuke.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.106
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
To ti je Djole ova...
ima i na vratu...
odavde nema beganje
 

Prilozi

  • Cannelle Hook.jpg
    Cannelle Hook.jpg
    140,5 KB · Pregleda: 187

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Uživač strimer je super :tbumb:
Gde si nabavio jelenjsku dlaku u boji, ako si je sam bojio koji je postupak?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Zanimljiva udica. Pisao sam o njoj na ovom forumu pre mnogo vremena (ko će to da traži?). To je čuvena udica za tri cuga. :D
Samo, slaba je za štuke. Meni se lomila jer je isuviše tanka i od nekog laganog materijala. Uživač, uđi u Ritam Plus i traži udice koje kupuje čika Ranđa za štučije strimere, neke Kum-Ho. Košta 100 dinara 10 komada, a vredi i više. Nećeš se pokajati. Samo, nemoj sve da ih otkupiš, trebaće i meni.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.106
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Hvala, ovo je dlaka Elka. Farbao sam je nekom šašavom frizerskom bojom.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Jel to farba za kosu ili nešto drugo?
Pored ovih Kum-ho koje ti preporučuje Mix za štučije strimere su dobre i Hayabusa model H.OSN 561. Te udice su crne kovanice ravnog okca mislim da je 2 ili 3x dužina vrata. 1/0 su oko 50 din 5 komada, a 3/0 su oko 100 din 5 kom. Ako preferiraš žičane udice uzmi Kum-ho ako voliš kovanice uzmi Hayabusa!
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.106
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
To je "Crazy color" boja za kosu. Koriste je pankeri za lude frizure :D
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.106
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Zaboravih i ovo, srnu ove boje farbaju bezveze, mada i to može da bude interesantno.
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
uživač je napisao(la):
Videli smo Sebastianov ulov na RH zonkera te ne sumnjamo u lovnost tog strimera. Mene zanima koje varijante ovog strimera se koriste u lovu štuke.
Evo jednog iz moje kolekcije.
Jako lijep strimer za štukce  :tbumb:, kako se nisam sjetio te kombinacije :doh: , moram pod hitno da te kopiram pa na vodu, ostade mi neki dan jedna štuka dužna drila, pa da je potražim. Hvala za ideju o farbanju, ko bi reko da će i od pankera nekada biti neke koristi (mislim na lude boje koje koriste, a ne na tebe naravno).
 
Vrh Dno