Rio Avid Trout

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Zanimaju me iskustva ljudi koji su koristili ovaj kanap? Za koje situacije je dobar a za koje ne? Odnos cena - kvalitet?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Meni se nije nimalo svideo. Zaboravite na Amere ispod cene od 70$. Sem ako su neki izbiljni popusti u pitanju. A strune su in sve kratkotrajnije.
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
simpson H je napisao(la):
Meni se nije nimalo svideo. Zaboravite na Amere ispod cene od 70$. Sem ako su neki izbiljni popusti u pitanju. A strune su in sve kratkotrajnije.
Znači uopšte da ne razmišljam o Rio Classic-u?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Classic ti je bajata struna ne proizvodi se vec 3-4-5 godina. To je struna stare generacije i uopste nije losa. Kod ovih novih struna nisam nasao jeftinu a korektnu. Prvo prave se sa nevidjeno tankim coatingom koji brzo strada, a drugo skupe su za medalju. Kad na to dodamo cinjenicu da ce do kraja ove godine dolar da se izjednaci sa evrom, cini mi se da smo ozbiljno najebali sa cenama struna. Ko je gledao moj forum, pre jedno 6-7 godina sam predvideo ovakav scenario, strune ce nas kostati pravo malo bogatstvo. Zato se malo treba posvetiti odabiru adekvatne strune, prici izboru znacajno pazljivije jer svaki eksperiment moze skupo da nas kosta. Licno mi ne pada na pamet da kupujem strune skuplje od 60e, to vise nikada uraditi necu.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Jesam i narucujem za Gradac za MX- a umesto Golda :)
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
E to ti je pametno, nemas pojma kakav je MX al' vec znas koja mu je struna dobra :).
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Pa medium fast štap , na rosa je lepo legao Gold a pitao sam i ove likove iz Rio firme rekoše mi da je perfection extra za manje reke i MX. Iskreno dvoumio sam se izmedju Gold a i Perfectiona i pošto cu da pecam na Gracu mislim da je bolja varijanta jer mu je glava kraća i bolji je za vodene zabacaje.ispravi me ako grešim uvek sam za to da saslušan druge
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ma ja ne bih ni rszmisljao o struni dok mi stap nije gotov. Tek kad ga probam onda bih se upustio u teorije, pa uzi krug izbora pa tek onda kupovina.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
veoma pazljivo treba odabrati kanap za gradac i sve dobro uskladiti jer je ludilo kakvi sve zabacaji trebaju na potoku od 5 metara sirine  :yeswink:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Samo debil kupuje "kanap za Gradac", kanap se obicno kupuje za stap i namenu. Zamisli da za svaku reku biras kanap? Dakle ako imas makar malo sive mase u glavi, mogao bi da skapiras da ga ja odgovaram od kupovine kanapa od 80+$ obzirom da znam za sta ce da ga koristi.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
koji qu..c odmah skaces kao klen na bambulu  ??? gde sam te pomenuo ? ako imas bar pola grama sive mase trebalo bi da ukapiras da i ja radim istu stvar kao ti ...odgovaram ga od pogresne kupovine a samim tim tebi dajem podrsku  :tbumb:
na gradcu moze da se peca i sa zidarskim kanapom i nema velike pameti oko izbora pribora  :)
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Osim Simpsona, koji rece da mu se kanap ne svidja, niko nista korisno ne rece. Npr Rio Main stream je skroz ok kanap za reke sirine do 10 m, pokriva sve situacije. Koliko sam mogao da procitam na netu, Avid Trout je kanap namenjen finim prezentacijama manjim musicama. Niko nije probao kanap a milion off topic postova!! Ima li neka jebena tema u kojoj se ne pravi "stap za Gradac", kupuje "kanap za Gradac", "gace za Gradac" ili neko drugo mudo za jebeni Gradac??!! Molim admine da brisu postove koji idu u prepucavanja i off topic!!!
 
Vrh Dno