Rio Avid Trout

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
verujem da si popizdeo  :yeswink: i ja bi se iznervirao da mi ovako miniraju temu ...iako nije tema kad si vec pomenuo Rio Mainstream kanap... imam ga i nisam bas zadovoljan . mnogo je bolji SA ultra 4  koji sam imao pre njega ...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mainstream i ultra4 nisu ista klasa ni cenovno ni kvalitativno. Ni meni se ne svidja Mainstream.
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
sasats je napisao(la):
verujem da si popizdeo  :yeswink: i ja bi se iznervirao da mi ovako miniraju temu ...iako nije tema kad si vec pomenuo Rio Mainstream kanap... imam ga i nisam bas zadovoljan . mnogo je bolji SA ultra 4  koji sam imao pre njega ...
Eto i ovo je neki odgovor, makar vezan za jedan od pomenutih kanapa! Kako da ne popizdis, ceo forum je otisao do krasnoga!
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ne nerviraj se grujo tek si dve godine na forumu a vec gubis zivce  :)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Gradac, Lim, Ribnik :) pa neću valjda kanap da uzmem sa glavom od 17 m i dajte predlog za kanap za 35 e pošto perception #4 dobijam za taj keš e sad da li sam debil ili ne
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Bas me zanima kako bi Blaf reagovao na "cinjenicu" da je SP+ med-fast stap :D
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ivke037 je napisao(la):
za medium-fast stapove
bas tako . na slt-u je bio fantastican isto i na launch-u u klasi 5 . 6ica mi je bila odlicna na vt2 ali na heliosu nije bilo dobro. jednostavno deluje suvise lak . zato se slazem da nije za brze stapove ali ko kupuje kanap za medijum stap i nije picajzla da trazi neporonadjeno nece se zajebati sa ultra 4
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
sasats je napisao(la):
bas tako . na slt-u je bio fantastican isto i na launch-u u klasi 5 . 6ica mi je bila odlicna na vt2 ali na heliosu nije bilo dobro. jednostavno deluje suvise lak . zato se slazem da nije za brze stapove ali ko kupuje kanap za medijum stap i nije picajzla da trazi neporonadjeno nece se zajebati sa ultra 4
Sale pa launch je valjda fast,a ne medium-fast?
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.158
Broj reagovanja
150
Lokacija
Kruševac
bane je napisao(la):
Veću budalaštinu nisam dugo čuo    :-X
[/quoteKod SP+ u klasi 6 AA je 63 ( u Sexyloop tabeli) sto odgovara medium-fast stapovima kod kojih je gornja granica 66, tako da ova opaska, ako je upucena meni, nije na mestu. Pre neki dan smo Darko i ja probali One u klasi 5 koji spada u fast stapove ( AA=70) sa Ultra 4 koji ga nije punio. A cinimi se da je njegova proizvodnja prestala sa pojavom fast stapova ( TCR, TCH ...)
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ivke i ocigledno nisi probao SP+ i to je samo jedan od dokaza da ne treba slepo verovati tabelama (btw takva merenja rade ljudi pa tako tvoje i moje merenje iste stvari ne mora uvek da daje identicne rezultate. Uostalom u CCS tabelama imas prilicna odstupanja oko istih stapova). I lose ti se cini oko prestanka prizvodnje ULTRA 4, pravila se ona i za vreme TCR-a i za vreme XP-a a prestala je negde u periodu  Z-Axisa a do tada je bilo jos dosta proizvodjaca sa fast stapovima. Pogresne su ti smernice (to da poistovecujes prestanak proizvodnje Ultra 4 sa pojavom fast stapova). Sasvim moguce da Ultra ne lezi One-u, to ti verujem ali ne verujem da mu ne lezi samo zato sto je fast stap. I ne postoji "univerzalni" recept za kombinacije strune i stapa. Tako da ne postoji ta fora "e ovo je fast stap, lezi mu sigurno ta i ta struna". Kao i sto osecaj punjenja stapa nije isti svakome. Nedavno je Maric bio ubedjen da mu na CTS-u ne lezi Gold, te da mu treba MED sestica za CTS 5 a ta kombinacija je uzas Boziji koliko opterecujes stap. Pa se na kraju usaglasismo da mu Gold sasvim korektno lezi.
 
Vrh Dno