Rio Avid Trout

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ja ti preporucim da prodas stap :D

Salim se malo, sta pecas sa njim? Ako je za Drinu (lipac, pastrmka) onda MED 6 ili Grand 6 a ako ces da vijas bucove onda nesto drugo sa kratkom tezom glavom.
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.158
Broj reagovanja
150
Lokacija
Kruševac
Bojane, kao prvo Ultra 4 je vrhunski kanap ( nisam negirao). To je bio moj omiljeni dok sam pecao sa SP-jem. I danas posedujem dva, jedan DT i jedan WF oba u klasi 5. Cini mi se da se Ultra 4 ne proizvodi jedno 8+ godina ( u SA nisu bili ludi da prestanu sa proizvodnjom U4 sa pojavom, u to vreme, jedinim fast stapom XP). Da me pogresno ne razumete, Bane i ti, SP+ je vrhunski stap i drzao sam ga u rukama.
Kao drugo, u vise tabela i od vise osoba SP+ je ocenjen kao medijum-fast sa identicnim AA od 63.  Moji prijatelji i ja probali Ultra 4 na vise fast stapova ( TCX, Dan Craft, Sage One, Quick Line, Helios 2) i ni jedan nije punio tj. mnogo slabije i od Varivasa Airs i od TT. Moze da se mase i dostignu daljine sa njim ali sa mnogo vise muke.
Sto se tice TCX-a moja preporuka je MED ili  HighWater, a za strimere Outbond ili Grand
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Simpson je u pravu što se CTS-a i Gold a tiče :)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Moja greška je nisam naveo,teže i krupnije (nimfe-mokre) muve do manjih strimera.Znači nešto treće?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Highwater nisam preporucio zbog Drine, lipca i mendovanja inace svi znaju moju naklonost ka toj struni.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Koristim SA Expert distance WF-6 i nisam zadovoljan kako mu leži  :'(
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.158
Broj reagovanja
150
Lokacija
Kruševac
tommylee je napisao(la):
Koristim SA Expert distance WF-6 i nisam zadovoljan kako mu leži  :'(
Za daleke zabacaje i suvu muvu TCX-u najbolje lezi SA Mastery Expert Distance ili Guideline Highwater. Sto se vodenih zabacaja tice MED mu ne pase, bolji je Rio Grand. Za strimere Freshwater OutBound Short
 
Vrh Dno