Rio Gold

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Nisam baš neki ekspert da bi kao neki super bacač i poznavaoc mušičarskih struna...svega vezanog glede FC-a...davao neka stručna mišljenja ali onako jednostavno/preprosto/skromno mogu da kažem da je ovo do sada najbolja struna koju sam ja bacao. Ok. nisam ni bacao nekih stotinjak struna ali nesto jesam, i sve sto sam do sada cuo o Rio strunama i sto sam gledao sada sam konacno i ja to osetio na mom stapu.
Rio Gold je njihova svestranska struna i zaita je sjajna i svake hvale vredna. Kupio sam RIO GOLD wf7f i bacao mojim GRXi Greys-om 7/8. Čista fantazija, daleko, lepi lukovi prilikom zabacivanja i ispravljanja strune, suoer roll c. .... ma oduševljen sam. Ko' razmišlja o kupovini RIO Gold strune ja bi ga ohrabrio da se prestane premišljati i da je uzme odmah cim mogne :) Mislio sam si uzeti Rio OutBound ali sada bi mi više trebala ova zlatna tako da če OutBound da malo sačeka.
 

GORANHardy

Senior member
Učlanjen(a)
07.09.2008.
Poruke
158
Broj reagovanja
1
Lokacija
Borca
Od nekih dva mjeseca sam i ja sebi uzeo ovu strunu.Otisao kod Simsona i upario je sa GREYS-PLATINUM stapom.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
simpson H je napisao(la):
Koliko si je ti kao stara musterija platio sa popustom?
Iskreno, verovo ili ne, nemam pojma koliko tačno jer ne znam gde sam zamuvao račun  :doh: Ali onako cca jedva 60€ možda kakav cent i euro manje jer uzeo sam još koju sitnicu za cca 7€ i kada bi platio po redovnoj ceni sve zajedno bi  bilo preko 70€ a ja sam dao oko 65€. A pored svega to mu je blizu pa mogu peške do trgovine :) ne moram da se vozam, nerviram po guvžvi u prometu, čekam u kolonama, trošim gorivo za đ.
Koliko ti tražiš u svojoj trogovini?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
sebastian je napisao(la):
simpson H je napisao(la):
Koliko si je ti kao stara musterija platio sa popustom?
Iskreno, verovo ili ne, nemam pojma koliko tačno jer ne znam gde sam zamuvao račun  :doh: Ali onako cca jedva 60€ možda kakav cent i euro manje jer uzeo sam još koju sitnicu za cca 7€ i kada bi platio po redovnoj ceni sve zajedno bi  bilo preko 70€ a ja sam dao oko 65€. A pored svega to mu je blizu pa mogu peške do trgovine :) ne moram da se vozam, nerviram po guvžvi u prometu, čekam u kolonama, trošim gorivo za đ.
Koliko ti tražiš u svojoj trogovini?

Ma ja sam najeftiniji u svetu za RIO strune nego me zanimalo koliko su u Sloveniji. Kod mene u radnji su 5300 din sto je 55e
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
simpson H je napisao(la):
sebastian je napisao(la):
simpson H je napisao(la):
Koliko si je ti kao stara musterija platio sa popustom?
Iskreno, verovo ili ne, nemam pojma koliko tačno jer ne znam gde sam zamuvao račun  :doh: Ali onako cca jedva 60€ možda kakav cent i euro manje jer uzeo sam još koju sitnicu za cca 7€ i kada bi platio po redovnoj ceni sve zajedno bi  bilo preko 70€ a ja sam dao oko 65€. A pored svega to mu je blizu pa mogu peške do trgovine :) ne moram da se vozam, nerviram po guvžvi u prometu, čekam u kolonama, trošim gorivo za đ.
Koliko ti tražiš u svojoj trogovini?

Ma ja sam najeftiniji u svetu za RIO strune nego me zanimalo koliko su u Sloveniji. Kod mene u radnji su 5300 din sto je 55e

E pa daj mi adresu možda dođem kod tebe da potrošim par hiljada eura  :D ;)

Stvarno, svaka cast za cenu!!!  :tbumb:
 
Vrh Dno