Robinson fly line

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Ima li neko iskustva sa ovim kanapom? Na prvi pogled izgleda solidno...
http://www.timeflyfishing.com/prodavnica/fly-lines/robinson-premium-fly-line
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Po meni dodaj par stotina i uzmi Vision attack bolji je mnogo
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Znas li mozda gde kod nas moze da se nadje WF5 vision attack? Gledao sam kod Djoleta, ima samo WF3...
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Robinson ce da ti izgura cca 2 sezone a ja ti preporucujem ovaj koji je jeftiniji i bolji od Robinsona.Ja sam imao jedan i trajao pune dve sezone a gurao bi i trecu da ga nisam sam ostetio.Sad sam ponovo sebi uzeo jedan ... http://www.timeflyfishing.com/prodavnica/fly-lines/fly-line-gla-wf
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Jos bolje  :tbumb: Uzimam jedan prvom prilikom, hvala Sale!
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Ja sam uvek za varijantu da se nategnem i uzmem bolji kanap ali dobro  :-[
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Sve mi se cini da ovo sto je preko cene je samo kutija za kanap i to kolko da nije no name kanap nego Falcon. Ja sam uzeo no name od 1200 i odlican je :)
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
maric je napisao(la):
Ja sam uvek za varijantu da se nategnem i uzmem bolji kanap ali dobro  :-[

  Upravo tako,kod kanapa nema stednje :nowink:. Uz lepo odrzavanje kvalitetan kanap gura puno sezoni a kvalitet je neosporan.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Pod uslovom da ga kao ja ne iseces tipetom na drugom pecanju jer te mrzi da predjes 2 metra da bi ga odkacio sa grane xaxaxxaxax  :hammer: :hammer: :hammer:
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
maric je napisao(la):
Pod uslovom da ga kao ja ne iseces tipetom na drugom pecanju jer te mrzi da predjes 2 metra da bi ga odkacio sa grane xaxaxxaxax  :hammer: :hammer: :hammer:

A jok Maricu  :nowink:, cesce briskanje i povremeno mazanje kanapa,a za vreme  zimskih pauza ( dok su bile prave zime ),namotan labavije na veci precnik kao stara zaobljena  korpica za ff ulov,i veruj mi da 'Cortland 444 je cudo koliko sezona podnosi. Desava se  cesto da promeni  po par nijansi ( izbledi ),a ne gubi na plovnosti (kao pojedini kanapi kojim pocinju  u vodenom filmu da plivaju  a i  vrh kanapa se utapa ).
Probao sam dosta kanapa,i sskupljih,ali  cortland 444 mi je stara ljubav (od 92-e ). Nisam probao RIO,nikako se pohaba ovaj pa da zamenim malo :D

I da, postoji fora za spajanje pokidanog dela kanapa  ;)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Ma Rio mi I otisao..ma zagrevao sam na sijalicu ali jbg nekako se saniralo ali ja sam jebeni perfekcionista I kad znam da je nesto zajebano to mi ide na klinac..nego moram nekako da vidim od nekoga kako da spojim predvez I kanap ali bez loop-a j da ga provucem pa da ispadne kao nastavak strune :) gledah nesto na youtube ali ne smem da se usudim sam da jebavam to  :-[
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
probaj na starom kanapu a imas i mogucnost vezivanja male omcice na kanapu uz pomoc konca ze vezivanje muva...ja tako spajam sve,konektore ne koristim niti cu ih koristiti...samo omcica...mada i to je dobro sa provlacenjem kroz kanap lidera...
 

Marko Ilic

Newbie
Učlanjen(a)
02.05.2013.
Poruke
16
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Pa sad, pitao bh Crnog sta mi predlaze da li da uzimam ovaj Robinson Superior posto ga je vec koristio... Licno mislim da bi mi bio dobar posto sam pocetnk... :)
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Mare, s obzirom da si pocetnik slobodno uzmi ovaj no name dok ne savladas osnove zabacivanja, a kasnije mozes da uzmes nesto bolje. Mada ono i nije neka razlika u ceni kad se pogleda. :hammer:
 
Vrh Dno