Robinson

MarkoTimokRiver

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2009.
Poruke
453
Broj reagovanja
0
Lokacija
United States of Balcan
Robinson u svojoj ponudi ima samo dva modela cekrka.
Evo jednog,pravi se u dve velicine 4/5 i 5/6 cena u maloprodaji je 1900 din.(u Zajecaru)

full metal-aluminijum,precizna kocnica,plitka spulna koja lezi na dva lagera jedan obican veliki lager i jedan valjkasti,ako izuzmemo tezinu(i nije bas mnogo tezak uzimajuci u obzir tolike lagere) imamo zaista extra solidan cekrk za male pare.
Ja cu ga bogami uzeti pa makar ga i ne koristio.

WA 4/5, 5/6

http://www.okonek.com.pl/images/kolowrotki/Robinson_WA_FLY.jpg

http://www.robinson.pl/id/kolowrotki.html#wa
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Fino izgleda.Dali se radi samo u crnoj boji?
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
Ja se ipak sve cesce vodim logikom da je cena parametar kvaliteta, ove cekrke nisam imao prilike da drzim u ruci pa nema smisla da bilo sta kazem... Uvek postoje izuzetci  ;)
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.107
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Ja sam vlasnik ovakvog čekrka a ima nas još na forumu koji ih koristimo. Ja sam ga kupio septembra prošle godina ako se dobro sećam. Koliko sam ga jesenas koristio dobro se pokazao, posebno mi se dopada kočnica. Ove godine ću da ga "arčim" sve vreme pa ću da vidim. Kupio sam 4/5 a kupiću i veći za malo teže kanape.

index.php

index.php
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
:yeswink: :yeswink: , ali posluzice ti ako imas nameru da ga koristis... :tbumb:  :bye: :bye:

-FOX-
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.107
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Ima težinu ali ne toliku da bi ti smetala pri mušičarenju od recimo 5 do 9 ujutru kad pauziraš za doručak. Posle te pauze možeš slobodno da nastaviš do jedno 15 kad pauziraš za ručak, ta pauza može da bude i malo duža od prve. Kad ispiješ pićence slobodno nastaviš do mraka.

Moj štap sa kojim načešće pecam od 2,4m sa ovim čekrkom ima horizontalnu ravnotežu na sredini rukohvata a to je super i meni odgovara.
 

antares

Junior member
Učlanjen(a)
03.12.2007.
Poruke
54
Broj reagovanja
7
moze li mail ili broj telefona prodavnice u zajecaru
 

SnikS

Junior member
Učlanjen(a)
04.01.2010.
Poruke
38
Broj reagovanja
0
Da se nadovezem ovde iz teme Danas sam musicario 2011
Imam ovaj cekrk 4-5 i 5-6 u pocetku sam imao malo problema sa iglicastim lagerima dok ih nisam zameni sa boljim jer desavalo mi se da kada je kocnica stegnuta do kraja i dalje moze da se izvuce konac ali sam resio problem,a sto se tice ostecenja konca za sada ga nije bilo za ove 2 godine koliko koristim cekrke iz serije Robinson.U svakom slucaju za te pare bolji su od plasticnih a iskreni nisam ljubitelj plastike od bilo koje opreme za ribolov
 

mb87

Newbie
Učlanjen(a)
24.04.2011.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
Video sam ovaj  cekrk  danas u prodavnici i svideo mi se...za pocetnika mislim da je ok jer imam stap aftm 5-6,samo me interesuje da li na njega moze da stane i backing od 20 lb 50 m...(tj. da li ima mesta i za backing??).
 
Vrh Dno