Robinson

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Strelac je napisao(la):
Ja sam vlasnik ovakvog čekrka a ima nas još na forumu koji ih koristimo. Ja sam ga kupio septembra prošle godina ako se dobro sećam. Koliko sam ga jesenas koristio dobro se pokazao, posebno mi se dopada kočnica. Ove godine ću da ga "arčim" sve vreme pa ću da vidim. Kupio sam 4/5 a kupiću i veći za malo teže kanape.

index.php

index.php




Strelac i ja koristim takav i na orvisu clearwater classic postize mi takav balans da je to neverovatno  :yeswink:
 

milos62

Junior member
Učlanjen(a)
26.03.2013.
Poruke
28
Broj reagovanja
0
Da li neko moze da mi kaze da li ovaj cekrk mogu da koriste i levaci?
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
mislis levoruki???? cisto sumnjam jer sam video cekrk i ne izgleda mi da moze tako nesto da se uradi....ali odgovorice ti vec neko,moj drug ga ima nisam bas odusevljen tim cekrkom....
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
milos62 je napisao(la):
Da li neko moze da mi kaze da li ovaj cekrk mogu da koriste i levaci?

Vrlo verovatno da moze.Cekrk ima 3 lezaja od kojih je jedan jednosmerni i nalazi se u osovini. Sustina je da nadjes taj lezaj i da ga okrenes.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Eto pogresio sam..ipak ne znam sve

Sent from my NEOBOX using Tapatalk 4 Beta

 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Hahahahaha...pa javio se onaj na koga sam I mislio kad sam pisao ovo....


Sent from my NEOBOX using Tapatalk 4 Beta

 

milos62

Junior member
Učlanjen(a)
26.03.2013.
Poruke
28
Broj reagovanja
0
Polovicni odgovori, ali neka bude da mogu da ga koriste i levoruki.  Moze li neko da kaze prednosti i mane za njega,  i da li u opste ima da se nadje eventualno bolji (proveren) za taj cenovni opseg- oko 2500din je 4/5., a da je nov?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Potvrdjeno je da moze da i levoruki mogu da ga koriste, sta je tebi tu polovicno?

Moze da se nadje i Tibor za 0 dinara ali ako neko zaboravi na pecanju a ti naidjes prvi. Mislim cekrk od 20e nov pa jos trazis ima li bolje za te pare.
 

milos62

Junior member
Učlanjen(a)
26.03.2013.
Poruke
28
Broj reagovanja
0
Pitao sam prodavnicu koja ima na lageru ovaj robinsonov cekrk, da li mogu i levaci i desnjaci da ga koriste i dobio sam odgovor:

Zbog jednosmernog lagera mogu samo dešnjaci da ga koriste.

Moze li mi neko sad objasniti kako mogu levoruki da ga koriste koji su to potvrdili? jedino da se ceo na halteru zarotira za 180stepeni, ali sta onda sa kocniicom??
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
milos62 je napisao(la):
Pitao sam prodavnicu koja ima na lageru ovaj robinsonov cekrk, da li mogu i levaci i desnjaci da ga koriste i dobio sam odgovor:

Zbog jednosmernog lagera mogu samo dešnjaci da ga koriste.

Moze li mi neko sad objasniti kako mogu levoruki da ga koriste koji su to potvrdili? jedino da se ceo na halteru zarotira za 180stepeni, ali sta onda sa kocniicom??

Trebao si da ga pitas kako se koristi taj cekrk, verujem da ne bi pojma imao da ti kaze.

Izvadis jednosmerni lezaj, okrenes ga za 180 stepeni i vratis ga na mesto.
 
Vrh Dno