San jednog MUSICARA !!!!!!

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Lepo sanjaj do nedelje u pola 6 AM... A onda, možda...  ;)
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Što, da je ja izvlačim da ti se ne otkači?  :D

Šalim se tebra Fox.  ;) Hvala na ponudi, ali previše nudiš. 5 nimfi će biti dovoljno za čašćevanje!  :)
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Još samo da padne nišavska pastrmka... A i vodostaj...  8)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ako hoćete da vidite nišavsku pastrmku na muvu, ne morate da čekate da padne voda i da se mučite da gazite, šunjate se, mlatite i pronalazite ovu retku ribu. Dovoljno je da pogledate ovaj jedinstveni snimak uz originalni komentar i savršenu muzičku ilustraciju :hammer:
[flash=400,400]http://www.youtube.com/v/33REtFWV4PQ[/flash]
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
ko u revirima pastrmke (uči da) vata, taj na Nišavi nema šta da traži !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Napokon je dosao i taj dan kada je u samo svitanje usledila silovita kontra,VISION 3ZONE 905 sa mojim znanjem naprosto nije dao mira ribi koja jurisala oko mene hvatajuci maticu,a meni podgrevati mastu sta je na stapu?
--A onada nakon 2,3 minuta borbe na povrsini se pojavila ni manje ni vise nego ono za cim sa zudeo ---DIVLJA NISAVSKA PASTRMKA---
Da upravu ste Blue Fox je ostvario svoj SAN
I  ne samo da je ostvario svoj san nego je i premasio cifru o kojoj necemo da govorimo....
--URAAAAAAA--
----Necu se ovde zaustaviti---  :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

Prilozi

  • I jedna od 40+.jpg
    I jedna od 40+.jpg
    201,2 KB · Pregleda: 365

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Hvala vam puno na recima hvale i podrske koje ste mi uputili,samo mogu da kazem "DA VAM SE VRATI ISTOM MEROM"
A sto se mene tice apetiti su cudo,rece neko 'Pecali ste na mestu gde se stalno poribljava'
Sledeci moj poduhvat bice da cu da je ganjam nesto malo iznad Niske banje,mozda ovo nekom zvuci neverovatno ali i meni je zvucalo i jos mi odzvanja Gocijeva recenica..
FOX tebra cesljaj ovde i imaces svoju prvu pastrmku (NISAVSKU)
--Nikad se nezna--
--BISTO MUSICARI I VIDIMO SE NA VODI-- :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :yeswink: :yeswink: :yeswink: :bye: :bye: :bye: :bye:
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
637
Broj reagovanja
19
Bravo! Ja uvek podrzavam ove musicare koji ganjaju divljakuse po dzunglama nasih reka! Imam i ja slicne planove na Limu, samo sto je zamisljam oko 4kg! :smoke: Uf...ne mogu zaspati OPET! :doh:
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Opet Fox,nema me po 5 dana na forumu upadnem ono Fox priredio iznenanjednje..
Svaka cast care,OBECANO UCINJENO.
Imas + od mene!!!!
--Talijane jedan--
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Cestitke i sa  moje strane. Sada mozes da mirno legnes i umres  :bleh: :bleh: Zezam se malo! :smoke:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Iako Blue Fox potencira da je u nekom sukobu sa mnom (mislim da tu greši i da to ne postoji), ja moram da mu čestitam na ostvarenju ovog sna. Tek sad videh da je upravo on otvorio ovu temu i ispisao svoju želju koja mu se ovih dana ostvarila. To je super.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Laky umro sam ja odavno,nego leprsam unaokolo kao NESA LEPTIR  :-X :-X :-X :-X
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ostvario se san,ostalo je jos par sitnica,jedna na Jermi,na Nisavi  ne dalje od broja 6. i mesto gde sam uhvatio svoju prvu pastrmku gde cu i da se ispisem Temska i  POVLACIM se iz aktivnog MUSICARENJA....
;) ;) ;) ;) ;)
 
Vrh Dno