Saopštenje!

M

Mr.Zakula

Guest
Ljudi,daj da budemo malo kreativni,daj te malo kreativnih postova!Pustite Mix-a i Simsona neka tupe u njihovom postu koliko hoce!Oni nikoga ne diraju!Njihova stvar. A mi,mi nismo primorani da tupimo sa njima,mi mozemo da radimo neke kreativnije teme.Stvarno ljudi,sajt pochinje da lichi na jednu zamrshenu filozofiju,koju nema smisla razmrshavati!!Prvobitnu namenu sajta smo zaboravili!Takodje sam hteo da kazem ,da ne mozemo da zapostavimo mushicharenje ciprinida,zbog "plemenitog" mushicarenja salmonida.To je besmisleno!Treba svako da ima duznost,ako tako mogu da kazem,i da pishe o onome,u chemu ima najvishe iskustva.Neko ima iskustvo u mushicharenju klena,neko u mushich. babushke,itd....Svako neka napishe neshto o tome i doprinece pravilnom razvoju sajta i edukaciji pochetnika.Razumete???
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Meni se cini da se sajt razvija veoma dobro. Pogledajte neke druge musicarske sajteve. Opisi vezivanja cvorova, musica, pribor itd. (sto bi svaki musicar pozeleo) i zadnjih 18 meseci nema ni jedne promene na sajtu jer je vec sve receno a ja sam to vec video XXX puta.

A na ovaj sajt se uvek vracam, komentarisem i aktivan sam clan. Sajt je jos mlad, sacekajmo malo, bice i ovde opisa sa slikama vezivanja musica, cvorova ali na ovom sajtu vec ima necega sto nema na drugim sajtovima - taktike i filozofije musicarenja sto je, hteli mi ili ne, sastavni deo ovog vrhunskog sportskog ribolova.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
:doh: :eek: :( Istorija se ponavlja. Nemojte se zacuditi ako za pola godine ili manje neko osnuje musicarenje.inf
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
:D :D :D Ti si majstor da iskopas neke stare dobre topice.
Bice i .inf i .edu i .gov itd.  :'(
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
www.musicarenje.mixmaster/lucky.org ? :lol:
 
Vrh Dno