Scierra X Stretch Waist Wader

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.715
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Predlog za urednike da se otvori tema o ovom kombinezonu,izgubiće se podaci kroz oglase.A baš me interesuje iskustvo kolege TMC posle godinu i više intenzivnog korišćenja :tbumb:
Neka izvine kolega Šumadinac sto kvarimo post ali gde god da otvorim novu temu priča neće biti potpuna. Što se tiče vadersa već dva meseca koristim stari scierra vaders a ne ovaj iz razloga sto više nije isti. Nije pocepan ni busan niti bilo šta od toga već jednostavno materijal više ne radi isto. Ako čučneš na svim delovima gde se materijal rastegao tu će pododelo da se navlazi, u startu nije tako bilo. Ispade da je rastegljivost korisna samo van vode. Druga stvar kojom nisam zadovoljan je sto zbog materijala koji je poput tankog neoprena definitivno slabije diše pa je na ovim vrućinama neprijatno nositi ga. Trece sto je jako glupo a mislio sam neće mi smetati je sto su čarape u samo jednom broju za sve modele, 47-48 otprilike tako nešto, i pri kraju je već pocelo da me nervira kada se obuvam. Sada već zvuci kao antireklama mada ne mora da znaci posto je stara scierra evo već cini mi se 6 eventualno 5 godina aktivna nego sam možda kupio primerak koji je dugo stajao ili šta znam već ali svakako ovo su moji utisci nakon godinu dana.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Hvala na objektivnom izvještaju.Nije ni bilo logično to rastezanje,jer ja tako svaki goratex zeznem.Volim da se njakam po zabitima i tu mu šavove rastegnem do maksimuma.
 
Vrh Dno