Sendvicari

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Ауу шта исписа смокер!!!! Значи као и свуда ,струје и фракције ја против тебе ми против њих итд итд итд!!!!
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
smoker13 je napisao(la):
Upravo to, čitam celo jutro vaše pisanije i prekurčilo mi :) pa sam pokušao da ti dam odgovor i evo ga... jeste, mali je pecao pod tudjim imenom (s tim sto mislim da većina nije obratila pažnju na to), nas par je brzinski licencirano za to takmičenje da bi popunili broj, takmičenje se održalo, najbolji pobedili i srećno im bilo. Zatvaraj prepisku  :D
PS -  ponavljam, skupite se, dogovorite se, rešite nesuglasice i nadjite najbolja rešenja za takmičenja...



Kako ste "brzinski" licencirani kad je rok za licence (u svim disciplinama) mart ili april?
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Druze, akcenat je bio da se taj kup odrzi kao sto se odrzao, uz pomoc par ljudi koji su dosli da popune broj takmicara. Ako to nekom smeta nek smeta jer sa tim vasim prepucavanjima nemam, niti zelim da imam ista.  Ja sam se odazvao i ne mogu da ti odgovaram na neka pitanja na koje nemam odgovor, jbg.
Kao sto sam napisao gore, nadjite se medjusobno i resite nesuglasice koje imate jer svakako forum nije mesto za tako nesto. Bistro!
 
Vrh Dno