Sendvicari

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
Pa onaj koli je pecao umesto Dejana. Ti znas u tvom klubu je. Nemoj menjati teze. Lepo ti rekoh jeste ili nije pecao. Ako je Dejan bio tu ja ti se teskog srca ovde javno izvinjavam na forumu, a ako nije ti se meni javno izvines isto teska srca :)

Ja postavih prosto pitanje, ime prezime i broj licence tog koji je bio licenciran a pecao je pot tudjim imenom!?

Ako si izneo informaciju da takav postoji sta je problem da javno das podatke!

Ja ne menjam teze na tvoje informacije trazim pojaznjenje jer vidim da ne znas o cemu pricas!


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
A ja tom momku koji je pecao umesto Deje placam licencu za sledecu godinu i lekarsko ( 3500) din I ovom prilikom ga pozivam da nastupa za moj klub gde ce pisati njegovo ime i prezime.

I kad si mangup plati mu sve troskove ne 25%, sta je to za tebe bogatog coveka, neces valjda da se brukas za 13000-14000 hiljada...[emoji6]


Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Tihi83 je napisao(la):
Ja postavih prosto pitanje, ime prezime i broj licence tog koji je bio licenciran a pecao je pot tudjim imenom!?

Ako si izneo informaciju da takav postoji sta je problem da javno das podatke!

Ja ne menjam teze na tvoje informacije trazim pojaznjenje jer vidim da ne znas o cemu pricas!


Sent from my iPad using Tapatalk

Aj prvo odgovori jel Dejan Pastronjevic pecao u Kupu ili nije. Pa cemo dalje. I licenca i sve.
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.401
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Činjenica stoji da je na spisku takmičara čovek koji tamo nije bio. Ko i kako će to objasniti i oseća li se iko dužnim da to objasni, nije toliko važno koliko je važan učestali fijasko koji prati sva takmičenja.
Marić nije kriv što pita, ne spinujte iako je to očigledno moderno poslednjih godina
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Evo prvi put cu te nazvati lazovcinom na forumu. Decko se zove Borko Milivojevic. Ako on lici na Dejana Pastronjevica ja sam Alen delon. Cak se I medalja vidi.

Borko nista od ovoga nije protiv tebe upereno i tebi svaka cast na pokazanom umecu i pecanju. Moja ponuda stoji da ti platim licencu i lekarsko ya sledecu godinu da nastupas ya moj klun No1 ako nam Savez odobri da se takmicimo.

A sto se tice licenciranja, to je vec druga tema ako Borko nije bio licenciran od strane Saveza a vi ga ubacili ali to nisam hteo da spominjem, ne bih ni ostalo ali si me naterao svojim glupim postovima. Toliko o postenju.

Hvala na pazni drugari i ako budete hteli da od ove price napravimo nesto normalno na sta cemo biti ponosni ja sam uvek na raspolaganju.
 

Prilozi

  • Alen Delon 1.jpg
    Alen Delon 1.jpg
    165,7 KB · Pregleda: 125

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Vlado Markovicu evo razlog zasto sam neke stvari napisao gore. Tebe cenim kao coveka ali ne mogu da dozvolim da mi se iscudjavas I palamudis kao ovi pametnjakovici a znas sve :) bolje da nisi komentarisao.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Luka Dimitrijevic, Dejan Pastronjevic i ovaj mali Borko koga sam spomenuo treba da predstavljaju okosnicu nase reprezentacije u narednim godinama. To je moj stav. Mozda gresim. Kad prestane jednoumlje tako ce i biti. 
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
A broj licence?

Izneo si podatak da je licenciran pa iskoriscen da se takmici pod drugim imenom!

I neodgovori za troskove hoces platiti skromnih 25% ili kao pravi dasa kompletne troskove!


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
Luka Dimitrijevic, Dejan Pastronjevic i ovaj mali Borko koga sam spomenuo treba da predstavljaju okosnicu nase reprezentacije u narednim godinama. To je moj stav. Mozda gresim. Kad prestane jednoumlje tako ce i biti.


A Stefan Jovanovic nista on je duvaljka?


Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Pa nisam ja u problemu ako decko nema licencu. Nego ti, a mozda si opet falsifikovao potvrdu za lekarski pregled  :hammer: :hammer: Idi bre Tiosave rekoh ti prestani da razmisljas da nam konacno krene na bolje u pm.
 

maxfly

Senior member
Učlanjen(a)
22.10.2010.
Poruke
383
Broj reagovanja
13
A joj Maricu uzalud ti sve ... Vidis da covjek nema namjeru da ti odgovori. Jos ces na kraju ti ispasti lopov!
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
I opet da ti ponovim da razumes, sto bre coveka ako je licenciran niste stavili imenom i prezimenom kad ste vec imali mogucnost? Ili mozda nije bio licenciran pa hajde da ga proturim kao Dekija. A ostalih 14 okrenulo glavu  :hammer: :hammer: :hammer: Joj Srbijo. Nemoj da mi vise pricate o postenju I musicarenju. Nemamo sta da pricamo.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
maxfly je napisao(la):
A joj Maricu uzalud ti sve ... Vidis da covjek nema namjeru da ti odgovori. Jos ces na kraju ti ispasti lopov!

Maxe zaboravljas da sam na ovom forumu vec bio lopov  :D
 
Vrh Dno