Single foot vs snake

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Pa nimfe naravno, necu u Martu na suvu da pecam, mada bilo je I to jedne godine ;)
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
sasats je napisao(la):
znaci oko 20 ak sati za nekoga ko nije uvezban , verovatno mnogo manje za iskusnog majstora?
lepa je to zanimacija ko ima uslova

I ja mislim da je jako lepa zanimacija za one koji zimi ne pecaju a mogu da stvore uslove za rad. Skoro pa isto kao i vezanje muva sa kojima pecamo samo dosta skuplje  :D . Ako mnogoi ljudi vezuju sami svoje muve što se nebi ljudi zanimali u trenutcima dokolice i sklapanjem štapa od komponenti po sopstvenoj želji i mogućnostima.

Ja planiram da naredne godine sklopim svoj prvi štap. Našao sam zanimljiv sajt sa komponentama http://tackle24.de/index.php?k=67&lang=eng samo sam u dilemi šta da odaberem pošto dosta zanimljivih stvarčica ima. Beli staklenac mi je za sada u oku mada je karbonac karbonac.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Jesi razmisljao o Glomberu kad vec spominjes staklenca?
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
Na tacklu imas skoro sve sto ti treba,najbolja solucija ti je da narucis na neku adresu u evropi (npr hrvatska),Izuzetno profesionalni ljudi,imas i jeftinih pb haltera koji su bas zadovoljavajuci

Ukoliko neces recoil karike ,najbolje pojuri h&h seymo,  :D hopkinsholloway.co.uk

Pluta ti je vrh na tackle-u ,pogotovo flor gradacija

Za rec haltere kojih i nema neki izbor na tackle-u ,mozes dobiti info na pp,al svejedno ispod 50e ne mogu izaci
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Evo kako izgleda ;) glomber je ovaj veliki ostali su mali staklenci  :-* :p  Po meni imas u Mistpoolu par dobrih blankova pa pogledaj.
 

Prilozi

  • Klikeri-1200x628.jpg
    Klikeri-1200x628.jpg
    80,4 KB · Pregleda: 156

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Zato co klepate klena na bambulu  :hammer: :hammer: spicis ga u glavu
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
771
Broj reagovanja
57
Lokacija
Svrljig - Trnava
E vidis, tu dolazi do izrazaja preciznost pri zabacaju... i obavezno je zabacivanje uzvodno, kako bi meredovom mogao da ga pokupis kad ga voda donese onako osamucenog do tebe  :eek:

Jedino sto je malo teze praktikovati C&R  :'(
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
maric je napisao(la):
Evo kako izgleda ;) glomber je ovaj veliki ostali su mali staklenci  :-* :p  Po meni imas u Mistpoolu par dobrih blankova pa pogledaj.

Mariću mene li si našo  :mad: Denmil ti je odgovorio kako se to zove van BG

Jel ti jasno sada što sam ti rekao da si postavio teško pitanje, jel vidiš u kom pravcu ide tema!!!???
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Pa kako u losem pravcu kad ces da pravis sam stap? Hmm..ili je stvarno u losem pravcu Xaxaxaxaxaxaxa
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.116
Broj reagovanja
1.167
Lokacija
Čačak
Strelac je napisao(la):
Mariću mene li si našo  :mad: Denmil ti je odgovorio kako se to zove van BG

Jel ti jasno sada što sam ti rekao da si postavio teško pitanje, jel vidiš u kom pravcu ide tema!!!???
Ovo je u cacku sarenac bio :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

rango

Senior member
Učlanjen(a)
14.03.2009.
Poruke
168
Broj reagovanja
5
Zamenio sam na CTS MX karike, sada su REC, mozda je placebo efekat (tripujem), ali kanap otice brze i dalje. Ima li neko iskustva sa zamenom karika i razlikom u performansama? Bistro Goran.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Verujem da veću razliku pravi nov ili nedavno namašćen kanap nego single vs snake ili karike razlicitih proizvođača. Razlika koju sam ja primetio je da se meni na single foot u startu dosta čulo dok izlazi kanap a sada ili je nestalo ili sam navikao pa ne čujem 🙂
 
Vrh Dno