smrtnost ribe nakon oslobadjanja

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
oholi je napisao(la):
Da... pp rosnoj travi

Radiš li ti u tom tržnom centru il samo kenjaš po furumima,čuj njega čitao ,idi bre u pm,kad se sad nidsam šlogiro. :hammer:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Skoro sam na Fb-ku gledao snimak mog juznjaka kojije krupniji primerak pastrmke na Gradcu zamarao 15minuta...sve uredno snumao...fuuuuuuj
A da nepricam o mom Beogradjaninu Shoneta sa slicnom pojavom manekenisanja i zagovaranja C&R a zamara 40+ pastrmku 15+min i pritomsve uredno snima...
 

Shone Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.08.2015.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Drago mi je što pratite moje video klipove u vezi fly fishinga ,zaista ima se šta videti a i naučiti ..
Molio bih lepo  korisnika @Prota 71 da nam dostavi ovde na forumu  link tog video klipa gde se zamara pastrmka od 40cm 15 minuta ..
Hvala .
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Shone,al najjaci ti je snimak kad pecas bucova na keju,i na kraju pre nego da ga pustis kad se okliznes i padnes,umro sam od smeha,izvini  :D
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Shone Fly je napisao(la):
Drago mi je što pratite moje video klipove u vezi fly fishinga ,zaista ima se šta videti a i naučiti ..
Molio bih lepo  korisnika @Prota 71 da nam dostavi ovde na forumu  link tog video klipa gde se zamara pastrmka od 40cm 15 minuta ..
Hvala .
Ma nemoj se odmah ljutiti...vracam ti i Kenna i Barbiku prvom prilikom...a imislim da ce bitinogo lakse da Ti postavis taj link jer imas sve lepo sortirano po godinama, datumima u kucnoj kolekciji...
Mrzim samo mazohisticko hvalospevnosamoreklamirajucu skolu pecanja kompleksasa i prosto da olaksam stvar, okaci slobodno zamaranje sa nekim zenskim celjadetom, nekom finom cicom...da vidim koliko ce biti hrabrih momaka...
U ovoj eri super materijala, zamaranje ex ribnjackih ubacenih primeraka u vodotok poput Gradca, vodu bez velike zahtevnosti ribolova, bez problematicne obale i mnogih drugih otezavajucih okolnosti smatram opasnom nekulturom, bez trunke humanosti..C&R trt!!!
Izvlacenje ribe na suvo, a pre toga zamaranje koje traje i traje, satro kao begovi kapitalnoh primerka fuuuuj...sto pecas na grisinu ribu od40+...kamo ti obraz...
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Upecanu pastrmku ili lupljena na Drini hvatam meredovom ili rukom u zavisnosti odnogih cinioca...ne slikam ili to cinim vrlo retko i pustam odmahna slobodu...Ne zovem nikoga dabi me slikao, snimao ili sta drugo radio a cime bi ovekovecio moju slavu, znanje ili neznanje...
Pecam na stam AFTMA 4 , 5 i 6 ...710fita, 8,6 i 9 i u posldnjih 7 godina mahom su to bile u pitanju reka Gradac i reka Drina..pozdrav ,Shone.
 

Shone Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.08.2015.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Vidi ovako ,ja nemam pojma ni ko si čoveče  ali vidim da me sa pravom uzimate u usta i pišete gluposti po forumima .

Dakle ,još jednom bih zamolio da postavite ovde taj  Link za video klip koji ste gledali - zamaranja pastrmke od 40 cm u trajanju od 15 minuta ?

 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Dobro, ajd videcu...pa sad ako bude 9min +namestanje aparata na kamicku 2min...cucanj u lepo 1min, pogled u desno dodatnih minut dva, atomski s'leva 1min 18 sek ispred Rokine luce...i to je to...e da, jos na svim slickama se pucis kao neka vedra omladinka..
P.s ali stvarno nemam nista protiv tebe licno, da si oole pristojan momak onda bi me se i setio, jer smo se jednog leta gospodnje 2010 ili 2011videli na B.Brdu kod cika Bojana...nego ja sebe ne eksponiram slikama izmrcvarenih riba po forumima...
Al ajd ovako..jednom sam se zadesio u isto vreme na Gradcu kad i ti, pre3,4,5 god....e sad, u kanjonskom delu, znaci dosta ispod Rokine kuce sam naleteo na 2 sveza lesa pastrmki od nekih 30cm sa repom ili bez njega..riba bez vidljivog napada drugih predatora, s ljudskog faktora...ne optuzujem direktno tebe ovim putem, ali mogu makar da sumnjam i da ovim putem javno protestvujem protiv nacina na koji mnogi"uspesni" tretiraju zadatu temu???
Bez ljutnje molim, ja te po ledjima necu tapsati, narucivati ti muziku, zelje i cestitke ali cu te u svakom slucaju budem li te sreo na vodi(Gradcu), i da se u tom slucaju nedolicno ponasas na vodi prema ovim divnim stvorenjima podsetiti na ovu malu raspravu i sukob misljenja.
Pozdrav od Prote, II-gi a prvi po stazu izabrani Presjednik najvece Musicarske sekcije u Beogradu i sire(izabran od strane musicara jednoglasno neposredno na izborima)..evo i drugi mandat mi se priblizava kraju
 

Shone Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.08.2015.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Dakle taj video koji ste gledali o zamaranju pastrmke od 40 cm u trajanju od 15 minuta je koliko se da zaključiti isključivo plod vaše (tvoje) mašte pošto ni posle druge moje uljudne molbe da postavite link Vi (ti) - ja i dalje nemam pojma ko si ,niti me zanima - (prijatelja ,drugova i ostalog imam sasvim dovoljno )  , niste nas udostojili da ga i mi vidimo ali nalazite sebi za pravo da klevećete i pišete gluposti u stilu Simsona koji kako sam čuo čak i poziva ljude telefonom i onda tako isto lupa gluposti i izmišlja razne laži iz samo njemu znanih razloga  ....

Dakle ,uopšte nemam nameru da ćaskam sa vama , već ako imate taj link tj taj video o kojem ste pričali vi ga ovde postavite
da i svi ostali vide ili se izvinite za izmiljenu laž ..ili ako ni to nećete onda neka administratori vide šta će ... pozdrav


 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Sine nepismeni, nije Simson nego Simpson a telefon i kredit ne trosim za prazne price o nebitnim ljudima. Neko te jako lose informise.
Nego sto obrisa onaj video sa bucovom od 700g od petnaestak minuta? :D

Vazno da si zadrzao cuvenu sliku "ultimate pike hunter" :hammer: :hammer:

index.php


 

Shone Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.08.2015.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Interesantno je kako forum nekim ljudima služi kao terapija za  lečenje psihičkog oboljenja . Evo je i nova laž u nizu .

Dakle za ostale članove foruma , ne postoji nikakav video o bucovu od 700 gr i trajanju od 15 minuta niti je ikada postojao . Najduži video
o mušičarenju bucova koji postoji na youtube kanalu je u trajanju od 6 minuta i postavljen je pre 6 godina i dalje stoji tamo .
Video je sastavljen od dva odvojena video klipa ,na prvom delu videa mušičarim na jednom kraju brane gde se može videti da imam kačket na glavi a u drugom delu videa nemam kačket na glavi i mušičarim na drugom delu brane . Niti su iste ribe u pitanju ,niti je isti vremenski period kada je snimano . Video je šaljiv i bez blama sam ga postavio na youtube ,baš namerno zato što sam upao u vodi pa nam je bilo smešno .

Video je ovde tako da svi mogu videti - https://www.youtube.com/watch?v=4xbcFjMz2Fg
 

Prilozi

  • 11694849_10155858649110284_2590015756919390522_n.jpg
    11694849_10155858649110284_2590015756919390522_n.jpg
    32,7 KB · Pregleda: 277

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Meni je svaki tvoj video koji sam pogledao smesan. Kao i slike. Svaka cast. :hammer:
 

Shone Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.08.2015.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Naravno ,pošto imam ovoliku pažnju i gledanost a nisam baš dugo dugo  ništa postavljao na youtube ,odlučio sam da
se malo više posvetim tome u narednom periodu ..Tako da ćeš imati šta da gledaš ,da učiš,čime da ispunjavaš vreme a
vala i da izmišljaš nove laži ,lečiš komplekse i ostalo  ...  :tbumb:
 
Vrh Dno