smrtnost ribe nakon oslobadjanja

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.179
Lokacija
Čačak
Shone imao si neki klip na obali save ili dunava. Neka visoka obala je bila koliko se secam
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
922
Broj reagovanja
87
Shone je najjaca legenda ikad  :hammer:
na svakom forumu na kojem se pojavi coek voli da lupeta na sve strane,isprozivase ga na varalicaru,izmislja price o nekim krivolovcima ,kada ljudi uhvate vise ribe od njega,glumi ultra mega giga ribolovca,a nije se ni ispilio, prica gluposti o tome npr kako stuka ne moze da pregrize konac ,a najlon moze pa se pojavi sa kojekakvim drugim nickovima Pure fly fisherman npr pa tvrdi nesto sasvim 99to
Na svakom je ista prica,zavide mu ljudi sto je mnogo dobar ribolovac  :hammer:

a onda je pobesneo od varalicara pa postao musicar  :hammer:
 

Shone Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.08.2015.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Ko je sad ovaj Neba ? Iz koje si ti priče ? Jebote ala sam popularan ,znači ne verujem ..
Da li je moguće da vi ljudi nemate pametnije šta da radite u životu ?

Vlado imam video jedino sa Save verovatno misliš na ovo ?

https://www.youtube.com/watch?v=f_bKWB17DaM
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
922
Broj reagovanja
87
Ja sam iz price koja te je banovala sa varalicara ,zarad tvojih lazi i izmisljenih prica,tesko se zaboravljaju ta napucena usta.
Normalno da si popularan i nezaboravan kada si najbolji ribolovac ili je to ipak radi pućenja  :hammer:
 

Shone Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.08.2015.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
neba je napisao(la):
Ja sam iz price koja te je banovala sa varalicara
Evo baš sam se potresao stvarno ,moram da priznam  :doh:  :tbumb:  :D

Uživajte bre ljudi u životu ,idite varaličarite  ,jurite ženske  ... pustite se mene  :smoke:

Pozdrav svima
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Šta se odmah skočili da se svađate.Svaku temu razvučete u nedogled.Šta on radi njegova stvar!
Šone ne ulazi u rasprave već kači ulove i mušice  :tbumb:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
...ali posle Gradcem plove lesevi mrtvih riba, zato sto se montiramo, pucimo, ukljucujemo, iskljucujemo, montiramo stative kamera itd..
Vec am pisao ranije da je prosle godine umalo doslo do provlematicne situacije na Gradcu, podno Rokine kuce..kad je momak iz Nish zamoljen da vec jednom vrati ribu u vodu, postoje prekardacio svaku meru u zamaranju i slikanju ribe..Te ribe zive ove godine nema u tom viru, svako moze biti kriv..
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Svašta je u opticaju aftme stapova,da li slabiji više zamaraju ili jači brutalnije čupaju ribu.
Udice isto,strimerske veću štetu prave i slično.

Ja da se pitam zabranio bih gaženje na Gradcu.Nema potrebe da se ulazi-izlazi.Samo na par mjesta označiti gdje se može preći na drugu stranu mada ima i par mostića.

Usled ovih vrućina ribu ne treba vaditi uopšte iz vode,zato treba svako da ima meredov.Pa kao hoćete fotografišite ako ne možete doviđenja!

Ja u te svrhe nabavio gopro.Ruke slobodne kamera snima.Ima i dobra opcija povezivanja sa mobilnim (android) i daljinska kontrola.Tako da Vaš kolega može umjesto Vas da snima,fotografiše i da se to obavi jako brzo.Plus podvodno kućište.

Naravno problem je cjena  :'(
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Ma sve se slazem...Al previse sam mator da bi sad snimao reklame, idem na pecanje da se malo odvojim od asvalta, vreve, ludaka, stresa...ocu mir i tisinu, ptice i zubor vode...Petrov gulas/pasulj ti dodju kao kolateral na Gradcu..opet na Drini imas razne kbinacije(domaca radinost, Toma, Odmor.., Dve Lipe itd..)...al q****moj ce da se zamara riba sa spremnim stativom i okretanjem ka kameri face da se napucim ko Hulio
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Tako je Proto, potpuno se slažem s tebe. Posle nekih x godina, imaš pun komp potpuno istih fotki.  :doh:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Baki-Pa je napisao(la):
Tako je Proto, potpuno se slažem s tebe. Posle nekih x godina, imaš pun komp potpuno istih fotki.  :doh:

BOKI PROTA dva namćora iz mapeta.
Šta se vi ovde javljate kad nit vatate  nit puštate ribu  :hammer: :hammer: :hammer:
morao sam,bilo je jače od mene
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Šta se vi ovde javljate kad nit vatate  nit puštate ribu


Pa što se onda i Ti javljaš?  :bleh:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Baki-Pa je napisao(la):
Šta se vi ovde javljate kad nit vatate  nit puštate ribu


Pa što se onda i Ti javljaš?  :bleh:

Ja samo da vas opominjem,gde si video da sam ja išta oko puštanja napisao,u istom košu smo mi trećepozivci i komora.
 
Vrh Dno