Šone vs Big Pike (video)

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Priznajem da ne znam da pevam lepo kao Ekoljuba i Dane ali ove štuke cepam li cepam  ,izgleda ima ovih lepih štukica i van jezera Joca  :smoke:

uživajte ....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rb-bqipAHWQ[/youtube]​
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
baš lepa štukica, ta ima garant nešto preko 80cm i oko 6-7kg ili se varam. Svaka čast!

Moja največa do sada na fly je 84cm i 5,5kg...beše mršavija od ove tvoje. Možda se u maju i ja osrečim sa nekom metrašicom.

Još jedared, svaka čast!
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Bravo šone i svaka ti čast  :yeswink:  :respect1:
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Lepa stuka Sone!  :tbumb: 

Nego nesto mi poznat teren, ako ne gresim!?  :hammer:
 

cikamike

Senior member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Video za uzivanje!  :tbumb:

Sve cestitke! A sto se tice avatara - nek crknu dusmani!  8)
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Hvala drugari na čestitkama!!! ,
Riba je uhvaćena još početkom Aprila ,nisam hteo da je stavljam na forum dok nisam izmontirao video koliko toliko kako valja .

,Seb joj mi veruješ da nemam pojma ,baš smo pričali kako nismo uzeli neki metar da joj bar premerimo dužinu a tu je negde po Kilaži 100% je kako kažeš i mi smo tako nesto mislili a ono kada sam je stavio pored štapa pre nego sto sam je pustio nazad bila je malo više od  3x kao rukohvat na štapu tu je oko 90 cm ,a koliko mi se činilo imala je i neku veliku ribetinu u stomaku .

Ljubo ,ovo je tajna lokacija X


A sale sale kamermanu moj  dragi ,sto mi je pod čudnim spletom okolnosti nestao ostatak videa kada ljubim štuku usta i puštam ... će da vidis prvom prilikom  :bangbang:





 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Sone bez ljutnje, ali mislim da ste Seb i ti malo preterali sa velicinom stuke. Ova stuka je po meni oko 80 cm i do 5 kg, mislim da doro znam da procenim velicinu ribe generalno, sto sam dosta puta pokazao svojim drugarima pa i kolegama sa faxa(gde se meri u gram i manje), plus mi je stvarno dosta krupnih stuka proslo kroz ruke ove jeseni i zime na Joci pa mogu da uporedim.
U svakom slucaju lepa stuka i vise nego vredan ulov.

P.S. Vidim pink strimer joj presudio, po meni broj jedan boja za nju.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.175
Lokacija
Čačak
kone, tek sad videh....bravo,svaka cast :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
zato sam ja naveo moju od 85cm da je imala 5,5kg... a ova mi deluje tu negde ali malo jače od toga...a rekao bih da ima 80+ mada tačno nešto da tvrdim ne mogu. Šteta da je šone nije barem mogao izmeriti ali nema veze...vidi se da je to lepa i velika i debela riba  :yeswink:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ljubo nemoj da se ljutiš druže molim te ali pogledaj onu štuku što su merili na 105 cm uhvaćenu na Adi na takmičenju  i uporedi je sa ovom ribom ,inače  ne bitno mi je stvarno da li je imala 5 ,6 ..itd nadam se da će da poraste još veća ..možda se toliko dobro ne vidi na klipu ali je zdravo bila debela a ni ja nisam baš sitan sa 186 cm i 95 kg!  ;)  Sve jedno .. neka ostane misterija i da se možda ulovi još koji put !  :tbumb:

Hvala Oholi i Bores



 

Prilozi

  • 4stuka.jpg
    4stuka.jpg
    291,3 KB · Pregleda: 258
  • 1stuka.jpg
    1stuka.jpg
    223,4 KB · Pregleda: 247
Vrh Dno