Šone vs Big Pike (video)

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Bravo Šone!

p.s. Malo sam sam se igrao geometra... Na osnovu slika skinutih sa youtuba i podatka da si 186, štuka ti je oko 85 cm sa repnim perajem.  ;)

Procena težine: 5-6 kg.
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.004
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
Mashala Shone... :tbumb: Zato si cele zime zapeo, pink pa pink... pomislise ljudi svasta.... :D
Odlican ulov, ulepsao si mi dan ovim videom, samo napred.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Hvala .. Moguće Goci ,nemam pojma ..

Hvala ... Pink je hit  :tbumb:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Nebitno koliko je štuka,ovolika riba u divljim uslovima Srbije je hit.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Hvala drugari  ;)

Ma bilo je za pamćenje , dva tri puta mi je izbijala kanap iz ruke a onda se ukopala u mestu prosto nisam mogao da je pomerim sa dna jedno vreme - mislio sam da se obmotala tu  oko nekog granja . Inače to se ne vidi ali je dubina odmah ispred mojih nogu preko 2 metra - ja stojim na ivici ponora  :D  Na žalost nema tih  prvih minut ,dva borbe jerbo dok sam uspeo da dozovem  drugare da se probiju i da se prihvate snimanja ,ni oni mi nisu verovali kada sam vikao da imam veliku ribu  :D a ni ja nisam verovao dok je nisam video kada je isplivala ...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
eto bata Goci je potvrdio moja predvidjana u merama 80+ i oko 6kg. Šone još medared svaka čast, baš lepa štukica i još taku ribu na nekij divljoj vodi jloviti je premija s obzirom na gomile mesarskih ribolovaca koji prolaze takvim vodama kao stampedo.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Šon ma kladio bi se na tebe i ove pink strimere na svim barama evrope! bravo majstore :tbumb:
 
Vrh Dno