Spasimo Nisavu od MERKATORA??

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Dobrim delom se slažem sa Mixom! Ponajviše u tome da ne verujem da su toliko ludi da hoće kanalizaciju da ispuste u reku praktično na početku grada, umesto da je sprovedu u glavnu gradsku kanalizciju, pa da se zajedno sa ostalih 100 T sranja dnevno ulije nizvodno od Niša, kraj Medoševca.

Evo baš ovde:

Resizeof128_2863.jpg


Resizeof128_2864.jpg


Foto by Dejan
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovo braon su razmućkana nišlijska govna. Tu ja svakog jutra dajem svoj doprinos. :toalet: A lep brzačić ima ova pritoka Nišave. Podseća na Toplodolsku reku, samo je malo mutnija. :hammerhead:
 

sasabr

Junior member
Učlanjen(a)
10.04.2006.
Poruke
48
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
lepi snimci nema sta. E sad bi trebalo pitati vlast koja je dosla obecavajuci brda i doline gde je kolektor za preciscavanje voda koji su spominjali? Sta se desilo? odnela ga nabujala reka? U svim normalnim zemljama postoje kolektori i razni filteri koji preciscavaju otpadne vode pre ispustanja u reke i mora. Cela industrija preradjivaca otpada i to vrlo profitabilna. Kome to u Srbiji ne odgovara da se postave postrojenja za preradu otpada i otpadnih voda? Pa ljudi mi hocemo u evropu! Pa ne moze, ne moze! Trebalo bi sakupiti jos materijala slika podataka i pozvati nekog strucnjaka ekologa pa da se na nekoj od TV malo polemise oko toga, pokrenuti neku akciju.
 

...:::Vladan:::...

Junior member
Učlanjen(a)
15.01.2009.
Poruke
52
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
DIVLJA DEPONIJA NA OBALI NISAVE KOD CRVENOG MOSTA.... STRASNOOO SAD SAM GLEDAO NA TV.Kazu:Ribolovcu se umalo nisu potukli sa covekom koji je upravljao kamionom,morala je policija da intervenise..cccc strasno i znas sta jos kazu.NEMA PROBLEMA TU CE USKORO SVAKAKO KEJ DA PRODJE :-X :-X :D
smejem se od muke i ljudske gluposti! ! ! :mad:
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Teško ćete bilo šta da uradite. Ovako je izgledala Lepenica do izgradnje Zastave.
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
A ovako izgleda danas - odvodni kanal - kao i Nišava kroz Niš.
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Prikačiće se Merkator na postojeću kanalizaciju i kraj priče. Sve što pokušate sada  - džebe. Izmisliće milion razloga da niste u pravu ili da tako mora:
-nova radna mesta, razvoj privrede, investicije, razvoj grada, a samo će deo butika iz "Kalče" da pređe tamo.
A biće kako reče Mix - još jedno mesto da selci šetkaju žene i decu.
 

...:::Vladan:::...

Junior member
Učlanjen(a)
15.01.2009.
Poruke
52
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Njima je sad vazno nesto drugo,a o prirodi ce da razmisljaju za 50 godina :( tad cemo moci samo da se secamo(ono nase nekad sto bejase) O cemu razmislja budala kad ide da baci pun kamion smeca pored reke?Kod nas  u Srbiji .....ma kog briga za nas ribolovce ne vredi mi smrtnici da pricamo o tome,s tim se igraju ovi iznad nas...
 

sulecriba

Senior member
Učlanjen(a)
19.05.2008.
Poruke
155
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novo mesto, Slovenia
Famozni je napisao(la):
Umetnice slobodnih shvatanja mislis li ti da ono nisu unapred isplanirali sve to kako i sta ako bude doslo do nekih prozivanja...

Ja bih rekao da ništa nisu isplanirali, več se samo mole bogu, da neki mušičari tamo ne počnu da sere... e u slučaju, da oni to počnu, prvi putez po meni bi bio podmitivanje nekog inspektora, ili nekog drugog funkcionera, što jeftinijeg na što višoj instanci...pa sad, šta je vama uraditi.. pozovite vi nekog ministra, gradonačelnika ili tako nešto, lepo na mušičarenje, pa posle još na piće, uspostavite kontakt, doznajte koja mu je cijena...šta više da vam pričam, kapitalizam je i za njih...
 

lionpi

Newbie
Učlanjen(a)
25.09.2010.
Poruke
8
Broj reagovanja
0
Lokacija
Visok Pirot Niš Beograd ... dobro mi ide
I šta je bilo na kraju? Vidim da je ova kompanija otvorila TC u Nišu. A tu ima valjda kanalizacije na koju mogu da se priključe. Ne prave oni javni WC pa da im treba direktno odvođenje. Ljudi tamo idu u kupovinu a ne da :toalet:
 
Vrh Dno