"Spin & Fly" magazin

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Pohvala za Borčev tekst o površinskom ribolovu bucova.Baš sam uživao čitajući ga.Pravi tekst,u pravo vreme.
 

sendy

Newbie
Učlanjen(a)
20.06.2013.
Poruke
7
Broj reagovanja
0
Moram da pohvalim Vas casopis.
stalno ga kupujem a tako se dugo ceka da dode i da
ga mogu kupiti. Inace ja sam iz Zagreba.
ima puno zanimljivih tema i stosta mozes naucit .
zelim Vam uspeh u daljnjem radu  :tbumb:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Hvala najlepše.

Magazin izlazi samo 4 puta godišnje jer nikome iz redakcije to nije primarni posao, već više hobi za popodne, pa smo ga dozirali tako da ne "izginemo" od posla.  :blush:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
micheal23_zpsf521f15d.jpg


naslovna23_zpsdfdd413a.jpg
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Poštovani mušičari, izašao je novi broj vašeg omiljenog varaličarskog magazina!  :-*

naslovna25_zpsaebf6da6.jpg


Sadržaj

Spin
SMUĐ: Topla zima prijala smuđu
PASTRMKA: Prolećna (nimfo)manija
BUCOV: Ne čekajte na raubove
SOM: “Podgrejani” prolećni kapitalci
SOM: Kad Dunav ubrza
KLEN: Ribolov klena malim džigovima
OSNOVE VARALIČARENJA: Silikonske glavinjare
VARALICE ZA SMUĐA: Džig-pilk
MONTAŽE ZA BASA: Finese rigovi, deo I
ŠTUKA: Osnove lova džerkovima
VARALIČARSKI PRIBOR: Džig glave
MORE:posoljeno proleće
TROFEJI: Lake trout iz Kanade

Fly
TROFEJI: Potočara sa Unca
STRAJPER: Nadmudrivanje u plitkoj vodi
URADI SAM: Višedelni strimeri
URADI SAM: Indikatori trzaja
MUŠICE: Mokre mušice mekih nogu
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Dvaesšes..

 

Prilozi

  • naslovna26.jpg
    naslovna26.jpg
    164,9 KB · Pregleda: 165

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Novi broj magazina  :drunk: Prvi put u e formi  :firends:

http://spinandfly.h5mag.com/27/cover
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Zasto u magazinu ima mnogo vise tema u delu "Spin"??!
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Zato što je gl. urednik varaličar čovek!!!

Dva puta sam zalepio dlan na čelo pitajući se ima li ovde makar jedne muve, kad ono izleteše Seb, Vladan, Sale, Vlada, Panić...
Goci, menjaj lokaciju FLY članaka  :) ovi, ovde, su totalno ogrezli o mušičarenje, možda se još uvek neko koprca ali gotov je, naš je  :D
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Grujo jednostavno ima mnogo vise varalicara nego musicara. Dakle broj pregleda, broj kupljenih reklama i sl. A to se onda preslikava na sve, ukljucujuci i broj samih fly tekstova koji je vise nego korektan u toj matematici.


Strelac svidja mi se tvoja ideja o promeni lokacije clanaka unutar samog magazina. Bice ozbiljno razmotrena :tbumb:
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
gringo je napisao(la):
Grujo jednostavno ima mnogo vise varalicara nego musicara. Dakle broj pregleda, broj kupljenih reklama i sl. A to se onda preslikava na sve, ukljucujuci i broj samih fly tekstova koji je vise nego korektan u toj matematici.


Strelac svidja mi se tvoja ideja o promeni lokacije clanaka unutar samog magazina. Bice ozbiljno razmotrena :tbumb:
Da, trebalo je sam da pretpostavim da je u pitanju komercijala kao i bilo gde drugde :)
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Kako si ga rekao zvuci kao da je lose. Pogledaj malo siru sliku.
Prvo normalno da je komercijala kad magazin nije amaterski. Drugo ide se na kvalitet a ne kvantitet. Tekstovi su na visokom nivou jer ljudi koji su pisali znaju sta rade i sta pisu. Trece, nije lako naci veliki broj musicara koji znaju sta rade, a da su uz to voljni da pisu. Cetvrto sad moze da se cita za dz, tako da je pravo na zalbu uklonjeno  ::)

Peto, svaki dobronameran savet je dobrodosao. Ovde iskljucujem one suvise uopstene tipa "treba vise musicarskih textova" a ukljucujem one koji daju preciznije odgovore na sta, kako, zasto,gde... promeniti. I naravno, iz trece stavke, svi koji hoce da se ukljuce su dobrodosli.
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
gringo je napisao(la):
Kako si ga rekao zvuci kao da je lose. Pogledaj malo siru sliku.
Prvo normalno da je komercijala kad magazin nije amaterski. Drugo ide se na kvalitet a ne kvantitet. Tekstovi su na visokom nivou jer ljudi koji su pisali znaju sta rade i sta pisu. Trece, nije lako naci veliki broj musicara koji znaju sta rade, a da su uz to voljni da pisu. Cetvrto sad moze da se cita za dz, tako da je pravo na zalbu uklonjeno  ::)
Ne, ma taman posla da sam mislio da je lose, nego mi je cisto malo zao sto nije obrnut odnos tekstova jer me varalicarenje nimalo ne zanima. Ni ovako nije uopste lose, procitao sam par musicarskih tekstova koji su u najmanju ruku izuzetni :)
 
Vrh Dno