Šta nosite od noževa?

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.005
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
Sigurno se moze naci i jeftinije, ali ovde u radnji ovaj noz kao moj kosta 599 kruna sto je oko 80 evra.
Ako se odlucis za kupovinu javi pa cu ti doneti jedan kad budem dolazio.
Mada jeste malo skup  :(
Da ga nisam dobio od supruge, ne verujem da bih ga sam kupio. Uvek se nadje nesto prece  :D
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ja imam vrhunski jednodelni nož/ bodež kupljen na buvljaku za 150din na istoj tezgi gde su boksevi nindza šurikeni i sl metalurske zajebancije  8)  Glavna namena reckanje kobasica ili šiljenje drvceta za rostilj  :drool: ili kao prva pomoc od agresivnih pasa koji istripuju da zelim stapom da naudim gazdi :-X. Ribu tek nekoliko puta cistio i to uglavnom kad ga dam nekom ko je zaboravio noz a hoce na vodi da obavi ciscenje. Stoji u unutrasnjem uvek otvorenom dzepu iz kog nikada ne ispada za razliku od gomile prethodnih (visestruko skupljih) koji su misteriozno ispadali kroz zatvorene. Kad kampujem i sl nosim 3u1 sekira, testera, asov tako da se u prirodi bavim uzivanjem a u gradu prezivljavanjem pa mi bolji noz nije potreban :D.
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Gringo neznam na koju pijacu mislis ali znam jednu pijacu gde ima da se kupe najrazlicitiji nozevi, bodezi, sablje, suri keni ma sta pomislis, mozda naletis i na neki antikvitet ako imas srece po relativno niskoj ceni... A to je Kalenic u Beogradu tu ljudi niste svesni sta sve ima da se kupi... Ja sam jednom bio na Kalenicu i za 1500 din sam kupio Kompas austriski iz 1 svetskog rata, bajonet iz 2 svetskog rata i neku malu vrhunsku baterisku lampu...
Na kalenicu se pre par godina prodavala knjiga iz 15 veka rukom pisana za neku smesnu cifru, ja na RTS u gledao...  :doh:
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Niška auto-pijaca subotom je mesto gde sam kupio. Ali moj odgovor je bio šaljive prirode, no i pored toga jedan prijatelj koji se loži na ta hladna oružja kaže da zapravo kvalitet čelika tog "Kineza" nije uopšte loš. Meni skoro pa svejedno em se ne razumem em ga retko upotrebljavam i za neke nezahtevne stvari. Naravno ko se loži a tek onaj ko često koristi definitivno treba da uzme nešto kvalitenije (skuplje)
Mada u zadnje vreme postajem malo konformista i ne prija mi baš uvek mandanje po kudurama i vukojebinama pogotovu sto je i tu populacija riba osetno mala, ipak mi se kad se nadjem u tim situacijama često javlja ideja o mačeti. Ovde ne mislim na krčenje šuma i sečenje svega što se nađe na putu pre na trnje sl opasnosti po kombinezon ili koprive ako gazim bez njega.
 

Radojica-pop

Senior member
Učlanjen(a)
21.10.2010.
Poruke
141
Broj reagovanja
0
IL si NINDZA il si MINDZA  :D
 

Prilozi

  • katana.jpg
    katana.jpg
    5,1 KB · Pregleda: 1.066

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ja nosim ovaj noz  :)

p1080238g.jpg

 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
Ja ovo nosim + spray sa biberom ako naleti medved ili koji pas, ali mogu reci da nikada nisam upotrebio spray, jedino nozeve :)
 

Prilozi

  • 1 (Small).jpg
    1 (Small).jpg
    41,7 KB · Pregleda: 517
  • 2 (Small).jpg
    2 (Small).jpg
    40,2 KB · Pregleda: 620
  • 3 (Small).jpg
    3 (Small).jpg
    45,6 KB · Pregleda: 550

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Kako vam izgleda ovaj noz http://www.kupujemprodajem.com/BODA-lovacka-britva-velika-13791319-oglas.htm?filter_id=5368302#photoBig?
 

MarkoTimokRiver

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2009.
Poruke
453
Broj reagovanja
0
Lokacija
United States of Balcan
To je sranje nemoj da uzimas.To nnije ostro a ne moze ni da se naostri.

Skupi par hiljada dinara i kontaktiraj coveka da ti napravi extra noz od kvalitetnog celika.

Majstor Goran Antanaskovic Beca iz Grdelice.
Prelistaj malo stranice ovog foruma.
http://www.outdoors-forum.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=698

Ewo mog ljubimca,Becin rad,celik 52100,drska koren oraha high carbon.Dolazi sa futrolom.Mene je ovo kostalo 4000din.-smesne pare a noz neunistiv,lako se ostri,kvalitet.

phpaGENuUAM.jpg

phpOqvobYAM.jpg
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Treba znati i koje sečivo čemu služi,ja dobio na poklon neki vojni,taktički,da odvalim kuk noseći ga.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.290
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
A jbg sta da radim kad sam plasljiv  :hammer: :hammer: :hammer:
 

Prilozi

  • Stoljpi.jpg
    Stoljpi.jpg
    41,6 KB · Pregleda: 871

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
MarkoTimokRiver je napisao(la):
To je sranje nemoj da uzimas.To nnije ostro a ne moze ni da se naostri.

Skupi par hiljada dinara i kontaktiraj coveka da ti napravi extra noz od kvalitetnog celika.

Majstor Goran Antanaskovic Beca iz Grdelice.
Prelistaj malo stranice ovog foruma.
http://www.outdoors-forum.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=698

Ewo mog ljubimca,Becin rad,celik 52100,drska koren oraha high carbon.Dolazi sa futrolom.Mene je ovo kostalo 4000din.-smesne pare a noz neunistiv,lako se ostri,kvalitet.

phpaGENuUAM.jpg

phpOqvobYAM.jpg
Izgleda odlicno ovaj rucni rad  :tbumb:
 
Vrh Dno