Šta uraditi kada uočimo ribokradicu?

Durlanac

Junior member
Učlanjen(a)
27.07.2007.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis DURLAN
Sebastiane ne kazem ja da tako treba svakom da se uradi  ali jebiga takav im je bio horoskop za taj dan, ja inace ne pijem nikada ali kada pijem (IZBIVA ME NA BES) zato nedao im bog da ih sretnem pijan  tu nema osveta kada nekom uteras strah u kosti (i pokazes im koliko si lud ) taj neko znam iz licnog iskustva nesme da me pogleda a kad me vidi prelazi ulicu  mozda se ja njima osvetim cisto iz obesti ako jos malo zezaju sa ovom branom u sicevu i zavoju nemnojte da mislite da je neko lud jer sto bi nas \narod rekao I OD LUDOG IMA LUDJI pa moze da bude tri pandura i osam ministra ako mu je radno vreme do pola tri kada skine uniformu e tada je moja zrtva i tada ja nastupam i oni to znaju pa se ne zezaju ako se nekom najebes majke i pokazes ko si i sta si sa tim iskustvom koje je stekao na ratistu ima da skupi dzopke (stvari) i da ide da cuva decu da ih neko ne napadne dok se budu vracali kuci i dok ih cuva cesace se gde ga i ne svrbi

POZZ svim sportskim ribolovcima    Ako vidite na Nisavi slobodno me obavestite pa da gledate uzivo MASAKR
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:nowink: edruže moj nadam se da nečeš naletiti na "večeg ludaka od sebe" (citiram I OD LUDOG IMA LUDJI). Isto ko i laki što kaže ne mogu nikome reči šta radi ali opet nije to pravi način. Kažeš onom bio takav horoskop, ne verujem u horoskom iz 1000 000 smislenih razloga ali zameranje ljudima nije dobro.

@ttttt, kazes da ne poznam durlance...stvarno prvi put cujem za njih, ali cuo sam za razne druge i ja sam jednom bio neki lik koji pripadao nekoj grupi. Poceo sam razmisljati o visim stvarima i hvala Bogu promenio se. I ja sam imao sreču da nisam naletio na jačeg od mene ali su neki maleteli na mene  :D pa im bilo krivo što su gledali mnogo rambo filmova, bilo bi bolje da su gledali hajdi haj  :D ili čarobnjak iz oza  :D

Lako je terat strah u kosti malim ribama, ni svi panduri nisu neke bađe ali šta ako naletiš na nekog bivšeg SAS-ovca ili jednostavnog čoveka ko je blesav-lud-ljut ko sam đavo koji je kriminalac od malena i prerezati ljudski vrat mu je isto ko kokoški za ručak. Postoje takvi ljudi sa kojima se nije igrati...mnogo sam ljudi upoznao jer sam se mnogo selio u životu...ne govorim o lokalnim dripcima i bitangama koji su koliko god bili blesavi i opasni opet male ribe...postoje ljudi koji su OPASNI a izgledom ne izgledaju tako  ;) Zato ja sve ovo pišem jer ne želim da jedan moj pobratim po štapu nastrada u želji da obrani reku od štetočina. Ao ne može na lep način probajte prijavom, apelom na vladu...fizičkim obračunima se skupljaju samo neprijatelji a osvete mogu da dođu i nakon 20 godina ko' devedeset prve npr. "Ko' se mača lača od mača i gine!"

Ja sam sportski ribolovac od kada sam prvi put zabacio, to je moja strast ali zbog toga nikada ne bi ubio čoveka ili osakatio, ljudski život i zdravlje je ipak vrednije. Kada sam bio na neri i ja sam sa moijima iz familije kidao tuđe mreže i terali smradove sa reke, ok. bilo je malo vike ali tu nisam ja kriv hehe...sve se da i bez paljbe ;) Ja bi predložio da se neobračunavate fizički nego radije se skupite u veči broj pa lepo tako pred ove, oduzmite im mreže/bombe/struju slikajte ih i prijava. Samo nemojte da sakatite ljude, da ih mućite itd. Ako smo mi mušičari neka elita onda treba da se i ponašamo tako, dostojansveno!

 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Laki ti si skroz u pravu sto se tice opreza. Nikad ne znas ko je i sta je doticni ribokradica. Ako je njih vise, a ti sam nije bas zgodno upustati se u svadje, ali ako je 1 na 1, a lik ili riba (da, da umeju i zene to) nije naoruzan onda malo ubedjivanja uz par samara i nije tako lose. Mislim da bas ne treba klati ribokradice i seci na komade da se nahrani riba sa njima, ali po par pedagoskih za uvo nikog nije ubilo. :samotuci: :bat:
Sebastijane ovaj predlog o skupljanju nije los ali ima jednu manu dok skupis dovoljno ljudi za tako nesto, znaci da nas bude vise od njih u respektabilnom broju oni mogu da zapale gajbi (odu kuci). Mislim da ne treba sakatiti ljude ali par cuski, zavrtanje usiju, poneka modrica, sut u guzicu... nista to nije opasno bolece ga par dana ali ce da zapamti pa drugi put nece da mrezari, grabulja... :hammer:
Planiram vec par meseci da pocnem da treniram Izraelsku samoodbrambenu borilacku vestinu koja se zove Krav-maga (mozda je i bez crte, bem li ga). Koju su Jeshe razvili za svoje komandose. Uglavnom lik koji je par godina stariji od mene, a radi kao obezbedjenje trenirao je i preporucio mi je kao odlicnu opciju. Inace taj lik je trenirao i Sistem A, samoodbranu koju su Rusi razvili za svoje spec. jedinice i kaze da je ovo mnogo bolje. Pa kad se utreniram i malo razbacam, a visine mi ne fali, imam 189cm, ako naidjem na nekog ribokradicu da je solo i nema vatreno oruzje pljustace samari. :D
 

Durlanac

Junior member
Učlanjen(a)
27.07.2007.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis DURLAN
Nista se ne sekirajte za mene od mene beze manijaci iz kraja a kamoli neke ribokradice SHABANI

STOKO izvini 100ka  :doh: nadam se da se ne ljutis

Ruski sistem je VRH ja sam trenirao kik box nekoliko godina pa me izbacili kazu zeljan krvi  ali zato Ruski sistem je ZAKON ZAKON ZAKON ZAKON  pozdravljam te i mogu da ti kazem da obavezno pocnes da treniras jer je sport za jacanje i razvijanje duha i tela (naravno pravilno) veoma dobar a sto se tice samoodbrane lomljenje ruke i noge (ili poluge) je stvarno carski, slobodno treniraj ovaj sport neces se pokajati VIDECES DA NIJE SVE U SNAZI I MISICIMA sto se tice ovog sporta mogu sve najbolje da ti kazem i nadam se da ces doci da sparingujemo :samotuci:
 
Vrh Dno