Strimeri za basa

musa1984

Junior member
Učlanjen(a)
26.03.2010.
Poruke
52
Broj reagovanja
0
Taj zadnji samo malo više spickan i uređen je pobrao 2. nagradu na natjecanju Mustad, 1. mjesto u Hrvatskoj, a drugo u međunarodnoj konkurenciji ove godine.......
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Nisam imao prilike da ga pecam do sada... Ali mu se polako oštrim! :)
 

Prilozi

  • doll-eye-short-popper.jpg
    doll-eye-short-popper.jpg
    62,6 KB · Pregleda: 428

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
poper je odlican nema sumnje da ce da lovi,zuta  :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:sa crvenom jedna od najomiljenijih basovih boja....
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
intresantan poperko  Lazzo :tbumb:  vidim i lepo ti ide to sa bojenjem  :tbumb:

_____________________________


evo jedan Slagger od mene !
udica Gamaktasu #1
materijali
bucktail ,zec



 

Prilozi

  • slagger.jpg
    slagger.jpg
    59,3 KB · Pregleda: 389

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
i Jedan gadan do zla boga  :D  :hammer:

 

Prilozi

  • Bass.jpg
    Bass.jpg
    65,4 KB · Pregleda: 403

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Imitacija malog basa.Nadam se da će doživeti vatreno krštenje sledećeg proleća u Kragujevcu.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Rad u kadi ::)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MMPnFrt9JmM[/youtube]
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ovaj rad gore dole je perfektan i sumnjam da ga grabežljivica kao što je bass neće napasti :tbumb:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Basa u životu nisam video,a kamoli lovio.Interesuje me vrede li ovakvi strimeri za njega.Ova imitacija je dugačka desetak cm.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
garant bi kojega ulovio i sa time ali ja bi ti preporucio clousere half and half ali sa repom od zonker trakice umesto perja. E to je za moj pojam savrsena podvodna imitacija za bassa. Isto to je i za smudja jako dobro ;)
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Seb hvala na savetu.Ja više ništa drugo ne motam osim ovih poliprilenskih strimera :doh:,pa zu tražim neku alternativu prirodnim materijalima.Iako sintetika nikada neće imati fleksibilnost prirodnog materijala,ovako vezani pp strimeri imaju jako dobar rad u vodi.Posebno su dobre kombinacije sa malo više materijala.Takav strimer je zaista teže potopiti plivajućom struno,ali ko baca intermediate koncima može se uveriti u neverovatan rad strimera.Plus neverovatna verodostojnost sa realnim uzorima.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Ja imam intermediate i isto lovim dosta sa ovim sintetičkim od slinky fajbera... odlicno rade. Posebno ako je manje materijala na udici rad je stvarno odličan.

Od sintetike ako hoćeš da radiš iseci zonker trakicu od Craft Fura. Ja sam to uradio u par navrata pre tri sezone i pokazalo mi se kao jako dobro. Morat cu opet da si narucim Craft Fur...jako dobar materijal.
 
Vrh Dno