Strimeri za proleće

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
kako bre pauzirao??? ma nisi se ti dobro primio
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
:D primio sam se kao kukuruz na njivi, ali jednostavno, nisam vise imao vremena od obaveza, plus katastrofalno vreme u tom periodu(citaj-uraganski vetar u Vs) i splaslo je ushicenje koje me je drzalo to vreme....... mog vernog Abua DH nisam prodao, trazim cekrk i strunu i bicu kao zapeta puska.....planiram pike fly i aspiusa a za to ce ova motka biti savrsena. Zarazen sam ja ovim odavno, samo mi je falilo vreme....sad ce biti i toga i Bogu hvala, druzicemo se na forumu vise prekocele sezone. Ajmo da zivnemo malo, mLogo mi zamrlo nesto ovde....:)
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Ja dobio sina, prošla cela godina, on počeo da hoda, polako se osamostaljuje, vreme je da se dogodine skine prašina sa štapa i mašinice (čekrka ali se onako bolje rimuje)  :hammer:
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
Oooooooooooo pa djes Igi coece...jbt, dosta smo pauzirali, latimo se musica! :D
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Evo nesto malo i za proljece...

proljetne.jpg
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
Lose vesti....ovo sranje sa sakom se komplikovalo do jaja i tek sad mogu da mrdam prste....valjda ce sve biti ok do proleca..... :'(
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.097
Broj reagovanja
295
Lokacija
Svrljig
Tomose želim ti brz oporavak  :tbumb: :tbumb: :tbumb: ne daj se junače!!!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
vazno je da si poceo da mrdas...bit ce bolje, sad sto vise mozes prakticiraj fizioterapiju i bit ce  ;)
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
Hvala Seb....ma bilo je ok, poceo sam da mrdam, nisam isao na nikakve terapije....i onda neki bol, gubljenje osecaja u prstima, komplikacije...uzas.
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
Dobre vesti....prstici rade kao podmazani, bice nekog stukomlacenja za mesec dana! :yeswink: :yeswink:
 
Vrh Dno