Strimeri za proleće

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Broj reagovanja
0
hvala,Ljubo!stuka je super ribica,ali meni su sve drage....voleo bih i da se oprobam sa babuskama,crvenperkama,bucovima,bodorkama.....cak sam i jedno somce primetio dok sam cesljao teren,ali je bilo u prolazu....volim ja musicarenje salmonida,ali mi je ovo warmwater musicarenje blize i opipljivije.....najbliza salmonidna voda je meni veoma daleko....nazalost...da li me to sprecav da musicarim ono sto mogu?ne,naravno! ;)

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Broj reagovanja
3
rajderu  :tbumb: i ko što milanče kaže welkom tu d klab!!!  ;) i to svič, prvo pa muško...svaka čast! i moj je gotov ali nemam fotki još a i moj pc još nije sposoban pa se javljam sa nekog drugog.

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Broj reagovanja
0
hvala Seb!ti si glavni krivac.... :D ti si me zarazio!sad povratka nema....a stap je...pa jbg,bilo je ili to ili nista,za pocetak odlican....do nekog Visiona,sagea i tako.....za Dunav i DTD bice oooodlican!

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Broj reagovanja
0
tomos rider je napisao(la):
hvala,bata Shone! ;)
evo i obecanih slika....krenem ti ja tako.... :D lepo praskozorje koje jedino poneki petao uznemiri svojom najavom novog dana.....mirisi proleca u rano jutro i recima neopisivo svitanje......koje sam ja propustio.... :D
istina je surova:vetar duva,lomi grane,a ja se uspavao....pa ima li sta gore od slomljenog morala pre odlazak u ribolov??
ali polako......jos juce je sve bilo spremno.....

kroz ovakva polja i livade mi valja proci....
ovo je to kanalce,mutne vode i strmijeh obala...majku im njihovu! :D

evo i kapitalke.......
koja je posle pustena,naravno........

bio je to lep dan u ribolovnom smislu,dok mi jos u usima odzvanja Corbno dooobrooo jutrooooo........ :D

Kakav opsežan izveštaj moj Tomose, već te vidim kako šalješ tekstove u Spin&Fly, sad ću ta kontaktiram Gocija da obrati pažnju na tebe  :D

Pozdrav za sve, evo još jednog novajlije  8)

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Broj reagovanja
0
pozdrav za kolegu NajIgora,majstora varalice....a uskoro i musice.... :D

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Broj reagovanja
0
NajIgor je napisao(la):
videcemo videcemo, za sad samo citamo ;)

:ninja: naj Igore   Dobro Došao u Sektu  :naughty:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QR9E0tbnUAQ[/youtube]

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Broj reagovanja
0
Hvala, hvala ljudi, još nisam vaš ali....
Već sam u jednoj sekti(spin), e sad nekako uz to obavezno stoji fly, uff gde ću više ljudi, stvarno za sve ovo treba vremena, pa još deca i sve to, ali priroda i voda mi nikako nedaju mira ;)
Stvarno mi se kod ovih stvari, a još koliko vidim kod mušičarenja, još više sviđa veći izbor riba i vreme za koje je potrebno spremiti se i krenuti na jedno pecanje. E sad samo još treba ponovo naučiti osnovne stvari i zabacivanje i tek onda da probamo sve to, ali uz vašu pomoć verujem da ću uspeti, ako ništa barem koju štuku na strimera dobiti :tbumb:

Prle

Senior member
Učlanjen(a)
30.01.2010.
Broj reagovanja
0
Pozdrav i dobrodosao NjIgore.
To ti samo mislis da nisi vec clan ove sekte. Ko jednom proba FF ne ostaje ravnodusan sigurno.
I ja sam isto dosao iz klana "Spin" ovog proleca kao i MarkoTimokRiver dosta pre mene, a vec pocinjem da se razmisljam da li da prodajem spin opremu ili da je stavim u neki cosak gde ce najmanje da smeta.

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Broj reagovanja
0
Uff hvala i strasno, toga sam se i bojao, mada nisam ja mnogo zaglibo u spin, barem po opremi tako da je necu prodavati sigurno, ali brine me ovo sto pricas  :)

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Broj reagovanja
0
:D

Citam ovu temu i prisecam se tih trenutaka...priceless....neverovatan je osecaj dok se prisecam tog dana,kada sam ciljno prvi put izasao na stuku i upisao se onom amebom.... :D
Tema jeste stara kao cale starca foce,ali da vidimo stukarose...sta spremate za nadolazece prolece?razmisljam se i do sad sam imao samo izgovore zasto se nisam podrobnije pozabavio Pike Fly Fishingom....stap,pa kanap,pa ovo,ono....namestam mog vernog Abua od 11 fita i on ce sluziti upravo za ove stvari....mahanje po barama i kanalicima u potrazi za recnim vukom.....potrebne su ideje,potrebni su predlozi...koji strimeri?pozz!

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Broj reagovanja
0
niko nista da doda?ebite se fudbaleeriii.... :D
Kako god,sutra odoh na prvi ozbiljniji stukolov ove godine..... :drool: :drool: :drool:

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Broj reagovanja
1
Strimeri klasika za proleće,samo štuke ako bude bilo.Kod mene je situacija katastrofalna što se tiče ove ribe,tako da je najbolje da skupim neke pare i odem na Jocu neki put!

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Broj reagovanja
3
hehe...bas ko sto kaze Zvezdan, klasika...vec je mnogo pisano na tu temu ;) pa se ljudima neda ponavljati  :lol:

Štuku neću planirano tražiti narednih nekoliko meseci...tamo negde do maja. 

Vrh Dno