Strimeri za stuku

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ako ugledate u svojoj kutiji muvu i pomislite nešto joj fali i tzačno znate šta neka vam ne bude žao uništiti ju i ponovo navezati ili prepraviti. Taman dok sam ovoga vračao u kutiju ispade mi ovaj (što sam ga gore postavio) i reko...i jadooo mršava...odma sam se latio posla i uradio boljeg nego što je bio pre. Neki tanki su sasvim ok ali ovaj mi je bio nekako nedovršen. Sada je potpun. Eve ga sade!  :smoke:
Evo upravo mi stigoše neki gosti a baš sam se nameračio navezati još kojega kada sam več izvadio alat.  :blush:
 

Prilozi

  • double.jpg
    double.jpg
    17,2 KB · Pregleda: 302

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Evo vratih se sa testiranja strimerčića, svakom sam dao šansu na 5-6 lokacija po 10-15 minuta i strimer br.2 se pokazao danas kao šampion, donio mi je jednu lijepu štukicu i nekoliko interesantnih situacija. O tome više za 15min pod dijelom foruma o štuki.
 

Prilozi

  • Strimer 02.jpg
    Strimer 02.jpg
    278,9 KB · Pregleda: 261

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Jedno bandarče vezano od flašabua(hollow),belog bucktail-a i petla.
 

Prilozi

  • Bandar.jpg
    Bandar.jpg
    108,7 KB · Pregleda: 325

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Djole je napisao(la):
:D ma traze trecu otpozadi.

Ok Djole ne kasne oči, još mi se tjedan-dva suše 3 ribice .
Zbilja interesantan strimerčić, ima sve potrebno što se spominjalo ovih dana o strimerima, i još uz sve to - 2 para očiju, jedva čekam da javiš rezultate testiranja sa vode, možda će to biti tajno oružje za predatore. 
Kako ćeš ga zvati ( priedlog Mnogooki- mislim da je to iz nekog crtanog romana Zagor ili sl.). 8)
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Iskreno ovaj je otisao kod prijatelja uradjen po njegovoj zelji. Ne pecam na takve strimere ali nije na odmet ni probati
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
to je verovatno po fazonu/uzoru vladanovog tandem tačnije imitacije "ručak" (lunch) mada ovde stvarno izgleda kao da se ribice igraju ili se taj strimer zove "hokej na ledu, baba vija dedu"  :D
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Polipropilen i perce...
 

Prilozi

  • Grga.jpg
    Grga.jpg
    206,9 KB · Pregleda: 303

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Odlican samo mu rep koriguj i pretopstavljam da je otezan ili ce ipak da vija po povrsini.  :tbumb:
 
Vrh Dno