Strimeri za stuku

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Strasni... Odlican opis... To sa cekanjem mi ima smisla zimi... Mada me ne bi cudilo ibleti ds se dogadja... Licno toliko da cekam nisam probao.... 10-20 sekundi to jesam....

Silvio... Uz svo nase palamudjenje, dobi ti nekih finih odgovora [emoji2][emoji2]

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
silvio je napisao(la):
ovo je tekuća voda sa solidnim protokom od 180m qubnih/s kroz kišni dio godine i ljeti 60m kubnih/s

ne znam gde bih i da li bi na toj vodi jurio stuku, vrv u virovima, uz obalu, u tisacima, meni je stuka sinonim za stajacu vodu...opet moja navika i moja predrasuda i bez tvrdnje da je tacna
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Bilo koja struktura ce drzati sitnu ribu a i stuku.... Makar voda i brza bila. Setite se pastrmke kako jedva mrda repom u vodi. Nadje neki otisak i parkira se.... Prezentacija ce biti otezana svakako.... Tako da uz obalu svakako oko podlokanih delova i korenja sto je pomenuo silvio.... Uz sedre ce imati senki da se krije takodje... Bice to zanimljivo garant

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Markovic je napisao(la):
OHOLI
Natom Svetskom prvenstu si bio i kapiten?
Ono kad si glasao sam za sebe :doh:
I dalje ti ne idu redni brojevi.... A ni pravopis... Kao da ti rukica drhti od nervoze [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
[emoji106][emoji106][emoji106] Mito, znas onu staru... Ko o cemu.... [emoji6]
Isto kao i za tabelu za koju pokusavas da bockas.... Iznesi sve cinjenice kako jesu... A ne kako tebi odgovaraju. Odgovori na pitanja i kad ti ne idu u korist...
Ti si za razliku od pulena pametan, zanimljivije je raspravljati se.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Evo ti tri [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
6c8f08ba6f5fbfbfaf2ccb68f5983d93.jpg


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
silvio je napisao(la):
ovo je tekuća voda sa solidnim protokom od 180m qubnih/s kroz kišni dio godine i ljeti 60m kubnih/s
Nisam imao priliku da lovim na takvoj reci.
Ja bi to ovako.
Intermedijalni kanap , stap 9# sve ukupna dužina predveze
1,5 metara. Pravi sam od debelog hardmnoa 0,60 mm, mnogo lakše ćeš, dobijati dubinu.
Mesta na koja bi trebala da se nalazi, kontra tokovi, izlazi iz virova, podvodni sprudovi, svakava prepreka koja se nalazi u reci a da nije ogroman protok... Naj bolja mesta su gde god ima naslaganog lišća u vodi, sad je idealna prilika da ih pronađeš. Sprudovi sa naj finijim talogom, ako ih u takvoj reci uopšte ima, pošto kažeš da je kraškog tipa. Nebih te savetovao da se maješ sa predubokim virovima, meni je uvek bilo teško da je na takvim mestima isprovociram. Trudi se da pronalaziš pozicije koje su dubine od 0.30 do 2m. Može i dublje ali zajebano bar meni. Ovo gde sam napisao sa lišćem su UVEK TOP POZICIJE U RECI. Naravno velike krivine gde reka skreće naglo. Nađešli takve pozicije pola posla si završio. E sad vreme kad, teško da mogu da znam za tu reku. Kod mene u glavnom rano jutro i naravno zadnjih dva sata pred sumrak.... ma ustvari ceo dan ako imaš vremena. Ništa neće da ti fali.
Kako, prvo davi strimera  pa cim-cim-cim, pa pauza , pa cimmmm-cimmmm.... Pa cim-cim-cim.Kad god ti se učini da je nešto ispratilo strimera znaj da je bila ona , e onda nastupa jarcanje sa štujom. Ako prati strimera probaj da joj "pobegneš" ako i to nepali probaj da leruješ. A ako to neće  probaj da joj spuetiš ispred nje i nediraj ništa. Dok god ga gleda i MAŠE PREDNJIM PERAJICAMA u šansisi čekaj ne žuri (ja znam da stavim štap pod mišku i da krenem da palim cigaretu, prokleti upaljač nikad neće da upali jer su ruke naravno mokre, hvala mu natome) ne odusatj sve dok ne okrene rep prema strimer.
Ete toliko za sad.
Izvini na pravopisnim, greškama ipak kucam preko telefona.
P. S
Nije za smradove  :D

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Markovic je napisao(la):
Mongoloid u mongoliji!!!
Daj brale Srbiju.
Kad nemas sta da kazes ti vredjas. Obzirom da redovno vredjas logicno je da nemas sta ni da kazes.

Zato postujem Mitu... Covek i kad pogresi i napravi neku glupost on bar zna da se koprca. Ti kao kamen. Bucnes u vodu i pravo na dno....

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 
Vrh Dno