Štuka 2010

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma kaki, ništa od štuke, nisam je vidio ni iz daleka a kamo li da sam danas koju ulovio...isto je bilo i kod drugih ribolovaca...jednostavno slab dan...no, da sam hteo ulovi nekog klena i grgeča verovatno bi neki i pao ili kakvu jezersku pastrmku ali njih sada ne diramo (lovostaj). Celi dan sam pretraživao i češljao teren jer za lov na viđeno nije bilo ni š od štuke za videti itako sam se načešljao kao i neki varaličari ali jok ja jok oni....

ah, sigurno se svi popališe kada su čuli da je pale prošli tedan jedna štuka od 16kg. Kažu da je imala 120+cm koliko + sam zaboravio ali rekao bih 126cm po sečanju.

100% sam siguran da u našem jezeru žive i takve ale od štuka koje su dugačke i do 150cm....dovoljno je veliko i duboko, hrane je u izobilju, mnoge ribe se puštaju iako su kapitalne...tu i tamo netko uzme koju da je pribije na zid ali svi uslovi su da i kod nas ima takve mrcine.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Pretekli me cigani i ostaviše samo ovo u kubiku  :D ali zato ima djubreta ,flaša,veš mašina,guma,plastike raznorazne na sve strane ...

 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
lepa štuja, bravo lazzo! Opiši malo dan kako je bilo na joci, jel bilo još kakvih akcija...
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
Svaka cast Lazzo! tepaj gi! Probacu i ja sutra izmedju pola 8 i 9 ujutru da upecam neku na tamisu, :) to jest danas.
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Da nespetro. ION je radio i vrlo se lepo pokazao. Sa ovim stukama sam tek i video koliko znaci imati "fighting but".

Seb nije bas neko idealno vreme bilo. Bilo je suncano i neverovatno jak vetar sva tri dana - koliko smo bili tamo. Vetar nam je bio najveci neprijatelj jer je bio toliko jak da je veslanje bio stvarno tezak fizicki napor. Uhvatili smo prvi jaci mraz ove godine drugog dana i tada su padale velike stuke na jezeru. Pale su 3 od oko 10kg, a nas dragi urednik Goci je imao 2 od 8kg (na varalicu). :) Vrlo rado cu da se vratim na Jocu.

Hvala momci. :)
 

Sendenca

Junior member
Učlanjen(a)
14.12.2008.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
Lokacija
Kragujevac, Srbija
lazza je napisao(la):
Moj lični rekord. :) Danas na Joci.

Za stuke nemam komentara, al' sto ti nahvalise kacket... cudo jedno. Postao sam vidovit. Bice tu jos posla za mene. "Javlja mi se" !!! Sto bi re'ko Ljubisa vidovnjak.

P.S. Nego koji uslovi vaze za tog Jocu? Vidim da moze da se koristi "Dubak". Koliko monetarnih jedinica treba izdvojiti za to zadovoljstvo?
:drool:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Odlična  je Lazzo !!!!  :tbumb: .. nego vidim i da ste se lepo smrzliiii ..
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Hvala Šone. :) Ma vreme je bilo katastrofa. Prvog jutra je bilo mislim -5 sa debelim mrazom. Najgore je bilo na traktoru kad nas je prevozio do jezera. A na Jezeru ne znam da li smo izmrzli ili prokuvali od sunca. Jednog trenutka je bilo toliko promenjivo vreme da sam se osećao kao u paklu. Hladan vetar, a vrelo sunce.
 
Vrh Dno