Štuka 2010

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Sendenca je napisao(la):
P.S. Nego koji uslovi vaze za tog Jocu? Vidim da moze da se koristi "Dubak". Koliko monetarnih jedinica treba izdvojiti za to zadovoljstvo?
:drool:
Kačketi su fenomenalni Sendenca. :) Ali više o tome u nekoj drugoj temi ubrzo.
Što se tiče dubka - jeste dozvoljen ali ga nikako ne preporučujem po ovom vetru. Cena dnevne dozvole radnim danom za pecanje iz čamca je 1500 din. a vikendom 2000.
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
kao sto rekoh, danas sam bio u dva navrata na tamisu, ali dva puta u istim mestima. Uglavno parkiram auto na mostu i tu se vrtim uzvodno od mosta i nizvodno, jer pecam jedino pe 1 sat 1 sat i 20 minuta. Voda je bila spala od zadnjeg puta kada sam bio, ali zato je bila mutnija, vidljivost nekih 30-40 cm. Jurio sam stuku, ali nazalost nista od stuke, zato sam video bucovsku aktivnost i to uz obalu i na povrsini. Jednom sam probao upecati stuku izmedju 8 -  9 ujutro i jednom izmeju 5:30 - 6:30. Kada ste sve pricali o onom jezeru "Joca", rekoh hajde da trazim na internetu gde je to mesto i video sam da je meni blize to jezero nego sto je Lazi ako dolazi iz Nisa. Jos jednom cestitam za rekord lazzo, a cestitam i Gociju za te stuke i ako su upecane na varalici.
Bistro!!!        ... mozda ce se izbistriti i Tamis
 

Sendenca

Junior member
Učlanjen(a)
14.12.2008.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
Lokacija
Kragujevac, Srbija
lazza je napisao(la):
Sendenca je napisao(la):
P.S. Nego koji uslovi vaze za tog Jocu? Vidim da moze da se koristi "Dubak". Koliko monetarnih jedinica treba izdvojiti za to zadovoljstvo?
:drool:
Kačketi su fenomenalni Sendenca. :) Ali više o tome u nekoj drugoj temi ubrzo.
Što se tiče dubka - jeste dozvoljen ali ga nikako ne preporučujem po ovom vetru. Cena dnevne dozvole radnim danom za pecanje iz čamca je 1500 din. a vikendom 2000.
Znaci "Pike from Hell".
Sto se vetra tice, ce se usidrimo. A sto se tice hladnog vremena tu smo prekaljeni. Pitaj Jovancu! Prosle zime nas je vodio da pecamo po zaledjenom Barosevcu... Laza Lazarevic je napravljen za takve kao sto smo mi.
Nego ne rece mi koliko kosta ako pecam iz svog dubka. Predpostavljam da se tamo placa i iznajmljivanje camca!?
:hammer:

 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Ma usidrices se ali tesko ces da doplivas posle do jedinog dela na jezeru gde mozes udjes / izadjes. Nisam siguran da li se to placa camac ili ribolov "iz vode". Mozda Goci moze da nam da malo vise informacija na tu temu. Ali u ovoj temi.

Auuu vi ste bas hardcore.  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
uuuu, ovu fotku bi bilo dobro obraditi u Photoshopu  ;)

Ja posebno na štuku neidem nikada bez klešta za vađenje udica...zadnji put su mi ispala iz đepa i prestao sam sa pecanjem dok ih nisam našao...20minuta sam šečkao po putevima kojima sam prošao i na moju sreću sam ih pronašao i nastavio sa potragom za velikom štukom.
 

Sendenca

Junior member
Učlanjen(a)
14.12.2008.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
Lokacija
Kragujevac, Srbija
sebastian je napisao(la):
uuuu, ovu fotku bi bilo dobro obraditi u Photoshopu  ;)

Ja posebno na štuku neidem nikada bez klešta za vađenje udica...zadnji put su mi ispala iz đepa i prestao sam sa pecanjem dok ih nisam našao...20minuta sam šečkao po putevima kojima sam prošao i na moju sreću sam ih pronašao i nastavio sa potragom za velikom štukom.
:doh:
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
ma nalupacemo mi njega za ispalu od jutros... :bleh:

nije bas da je lupalo svaki cas ali bilo je zanimljivo...Prvo, duvao je ladan vetar pa je izuvao, drugo, stuka je kidisala na cugove, u 10min 10 napada pa sat vremena vetar...Trece, nemoj da se neko zajebao da kupi u formaxu udice sa zastitom ni da proba a kamoli da veze strimer na njima i da izadje na vodu  :doh: ma ne moze da zakaci stuku za usta nikako, jednu jedinu je Sendeca prizemljio i ona je smugnula pre slikanja...

jedna ista stuka lupa po tri puta i ne mogu da je zakacim, sve cu da popalim i pobacam strimere na onim sugavim udicama au pm  :mad:...
definitivno su krupne pomegle u dublje a sitnije su uz sevar i to je to  :bye:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
20.11.2010
Jezero Joca

2 komad istih gabarita (2- 2.5 kg) na Žuto Pink Zonkera dužine od skoro 20 cm​
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Jutros, Grabovnicka bara kod Leskovca,od ove godine musicarim stuku i evo tek sad ulov :smoke:
imao sam dve stuke jedna je po mojoj proceni bila sigurno 3kg a druga od 1-1.5kg,obe su zavrsile pre vremena u vodi jer je obala bila visoka oko 1,5 metra i imao sam problema da ih prihvatim     :doh: ali bar sam se nauzivao :whistle:
Evo neke slike.
 
Vrh Dno