Štuka 2010

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Evo gde idu male štukice
 

Prilozi

  • SRS-STUKA.jpg
    SRS-STUKA.jpg
    42 KB · Pregleda: 232

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Nepotpuna informacija ,
to je "ulov" nekog narodnog poslanika ,jeste da nije fly al čisto da se zna šta se radi.
Riba je oduzeta ,a prijava će da bude pisana ako se ne pozove na imunitet.
E zemljo Srbijo :-X :eek:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
TAMAN KAO PRECNIK TIGANJA,,,,pa res peceno i sve krcka kad jedes.... :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
jos kad cujes retarda:te su najsladje....ja kad god vidim da neko navata takve,obavezno pitam....a sto to ne bi pustio?izostanak odgovora nadoknadjuje se debilnim smescima tipa....mogao bi,ali neeeeee......
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
pa zato ribe ne samo stuke vec generalno sve manje ima..............ja se ne secam kad sam zadnji put poneo ribu kuci .....
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
ma bolidi.nema tu mnogo pomoci sem ostrih kazni...ono sto mi mozemo je da i dalje pritiskamo nadlezne,valjda ce se neko pametan naci.....
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
pera je napisao(la):
Nepotpuna informacija ,
to je "ulov" nekog narodnog poslanika ,jeste da nije fly al čisto da se zna šta se radi.
Riba je oduzeta ,a prijava će da bude pisana ako se ne pozove na imunitet.
E zemljo Srbijo :-X :eek:
Fotkao ribočuvar kod Opova ,ja bio tu u okolini  :) ... ako obratite pažnju ove ribe nemaju ni 30 cm jer metar nije postavljen na koren repa već na kraj repa od ribe.Ali ljudi nije ovaj jedini ,verujte svi su imali pune čuvarke ovakvih i sličnih riba pa i po 15-20 komada ,taj dan i par dana pre i posle ... čast izuzecima koji se mogu nabrojati na prste jedne ruke !
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
da malo pricamo o lepsim stvarima....danas,dosao na vodu sa kolegom i burazom...kolega spin-stuka,buraz plovak-saran....ja musica-sta god.......krenuo na jednu stranu i poceo sa gamarusima i njima zavrsio ceo dan...saldo 1 crvenperka i otkacen 1 saran od oko pola kg....promasaj...posle vidim i zasto tako slab bilans...kolega je na varku dobio 6 stuka,4 u meri i bar 10 udaraca za kratko vreme.....trebao sam da navezem clousera.......stuka radi nenormalno!
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ma kakvog bre clousera crni Tomose ,šta ima da bockaš ribe od 30ak cm ,moraš nešto veće ,krupnije,bogatije da baciš za štuke breeee ... pretpostavljam da imaš neki štap slabije klase ,verovatno neku #5 ..jeste problem sa takvim štapom mahati velikim strimerom ali recimo ima strimera od laganih brzo sušećih sintetičkih materijala koje je apsolutno moguće najnormalnije koristiti sa takvim štapom ,a da bi takvi strimeri tonuli malo brže sa obzirom da verovatno ne koristiš tonuću strunu ,kupi tonući polyleader predvez i ta petica će ti postati odlično orudje "za protiv štuke"   :tbumb:... za prvo vreme dok ne poludiš skroz pa kupiš #10 ku ....
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
uf dobar je i clouser za štuju samo da je pravilno urađen za nju, malo šira silueta i baš to kako kaže šone od sintetičkih materijala npr. slinky fibers. Još uvek mogu biti prozračni sa ne mnogo materijala a opet konkretne suiluete....clouseri imaju perfektnu akciju. Ja ih ne forsiram za štuke iako sam ih i njima super lovio samo mota da budu navezani da izgledaju kao konkretan zalogaj bilo to dugačko ili široko ili jedno i drugo  ;)
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
hhahahahah!!hvala na savetima ljudi,ali su se meni clouseri pokazali extra za ove terene gde pecam.....savrsena dzig akcija,idealna je kad pretrazujem travnate tepihe po dnu,gde se obicno stujke kriju i cekaju plen.....
@Sone
da,imam peticu koja i nije bas idealna za strimerisanje....nazalost......merkao sam neke osmice,ali nista jos nisam uzeo,pa to ostavljam za prolece.......
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
eto danas sam isprobao razne strimere ali poludele su za roza belim clouserom od 15cm. Clouser je sada nakon nekoliko štuka potreba popravke  :D sav je rastršaveljen.

Ova je bila največa do sada (danas). Jedna slična mi je spala sa ogromnog zonkera dok je najmanja imala 53cm a ova 70cm.

Ova sa slike je imala i sveže rane na stomaku od zuba krupnije štuke ali na slici se na žalost ne vidi.
 

Prilozi

  • P9280080.JPG
    P9280080.JPG
    125,6 KB · Pregleda: 1.240

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Bravo za sve ribe od danas Sebastiane!Mada,trebao si sve ove ulove da smestiš u onu Mitinu temu,poker asova :lol:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Bravo Seb !!!  :tbumb: i ja se nadam uskoro da ću krenuti na neki dooobre štukeeee ..
 
Vrh Dno