Štuka 2011.

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ulovi kod Soneta ne izostaju, super  :tbumb:.

Drugo sto sam primetio na slikama i sta mi smeta, ustvari smatram da nije pozeljno i sto moram da kostatujem jeste da se ne slika riba sa koje nije otkacen strimer sem ako stuka nije vec na drugom svetu.

Razlog - veoma lako moze doci do loma stapa. Davno sam vec prosao kroz tu situaciju tako da mi je dobro poznato kako to izgleda.

Sone kad ce vec da se podgoje?
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Hvala svima, upravu si Djole ,par puta mi se desilo da tako trgne i povuče štap sa sobom .Meni lično fotke sa strimerom deluju lepše da se vidi na šta je došla i lično ne savetujem da se tako fotkaju.
Volim i mršave žene  :D
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ljubomora je teška bolest dragi Ljubice  ... :) vidim da ti se ne svidjaju ribe sa revira - besplatna baruština ,voleo bih nam pokažeš neki od tvojih ulova na fly van JOZE gde se plaća ufur 1500-2000 dinara ?
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Evo Sone sutra cim dobijem za tebe specijalno kacim jedan snimak od pre par nedelja sa pravom kilasicom, sa mog jedinog ovogodisnjeg odlaska na stuku van Joce. Za razliku od ovih tvojih ispod mere sto ih proglasavas za kilasice, jebiga ja ne mislim da je to vredno da se pravi foto sesen sa takvim ribama pored onih ulova sa Joce.

Kad smo kod ljubomore evo za tebe malo da paris oci i da mastas, pa svima je ovde jasno ko na sta ima ovde da bude ljubomoran.
http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=2929.405
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
prekrasna riba  :tbumb:
index.php


Kakve šare...da ulovim samo jednu ovakvu za mene je dan izpunjen!  :yeswink:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Dragi Ljubo izgleda si toliko bio fasciniran tim ulovom van ribnjaka Joza  kako ti  kažeš neke kilašice da si morao da je ovekovečiš i video snimkom o Bože ,daj i da to vidimo ,jesi napokon uspeo da uloviš nešto?  :D Moraš da se odlučiš da li su te ribe vredne foto sesija ili nisu kako čujem od tebe sada ti takav ulov čak snimio kamerom i napravio film ...  :D malo mi je kontradiktorno ovo što si napisao  :doh:
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Pa dal ti mislis da smo mi svi tolki egomanijaci da se slikamo sa svakom ribicom kao ti ili jos gore da redovno slikamo sami sebe bez ulova!? Jel treba kao ti da kacimo 20 slika poribljenih pastrmki sa Gradca iste velicine, ili 10 slika stukica ispod mere i jos manjih bucova. Nisi ni svestan kakve ljudi imaju lepe ulove stuka, bucova i drugih riba o kojima ti mozes da sanjas a nekace slike iz ovog ili onog razloga, ili skromno okace po koju bez ikakvih  mitingovanja, pljuvanja i preterivanja.
Toliko si smesan i provaljen da ti se vecina smeje i da te podjebava samo sto si ti malo ogranicen da ukapiras kao sto smo vec zakljucili. :-X

Da tako sam fasciniran tim ulovom da me je bolelo dupe da se slikam sa njom, a video je napravljen isto u tom fazonu preko one stvari, cisto da Dane isproba novu kamericu koju je prvi put poneo na vodu. Toliko sam fasciniran da tri nedelje stoji snimak i da ga nisam ni pokupio ni kacio.
Sone lepo sam ti objasnio i pokazao vec jednom prilikom da ne meris sa mnom ulove jer za vecinu riba imam veci trofej od tebe, za koje ne moram poput tebe da lazem i da ih uvelicavam. Ustvari koliko si mastovit u raznoraznim lagarijama mozda sam sebe i ubedis u to kako si vrhunski neprejebivi musicar kakvim pokusavas da se predstavis.  :doh:  :D
Opusti se i nemoras biti bas toliko isfrustriran ili bar ne moras to toliko javno da pokazujes.  :yeswink:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ponoviću ovo pošto si napisao nešto bezveze (u svom maniru) što nema veze sa odgovorom tj da li smatraš da su divlje štuke van mesta gde se plaća ufur 2000 din( doduše ti ih ne plaćaš pa si zato tamo non stop ) vredne pomena i fotosesija po tvom prethodnom postu kako kažeš ovekovečio si taj ulov video klipom znači ipak si fasciniran njime ili nisi , ako nisi što si ga snimao?
Vidiš ja sam zadovoljan jer si kao moj učenik ipak naučio nešto pa ne moraš da se fotkaš više sa onim penkalima koje guraš u objektiv .ajde ipak ću sačekati da vidim taj fascinantan ulov sa divlje vode pa ću te ili pohvaliti ili pokuditi  :D

Šone je napisao(la):
Dragi Ljubo izgleda si toliko bio fasciniran tim ulovom van ribnjaka Joza  kako ti  kažeš neke kilašice da si morao da je ovekovečiš i video snimkom o Bože ,daj i da to vidimo ,jesi napokon uspeo da uloviš nešto?  :D Moraš da se odlučiš da li su te ribe vredne foto sesija ili nisu kako čujem od tebe sada ti takav ulov čak snimio kamerom i napravio film ...  :D malo mi je kontradiktorno ovo što si napisao  :doh:

Opet me optužuješ da sam krivolovac ,evo moje dozvole za 2011 godinu pa bih te molio da se javno izviniš za klevetu koju su napisao više puta pošto više neznaš šta drugo da lupaš.. A bara su besplatne jer se ne plaća ufur 2000 din kao na mestu gde te tvoji nalogodavci puštaju da pecaš besplatno.

na žalost neću biti pri internetu tako da ću pogledati tvoj fascinirajući video klip tek sledećeg vikenda ..pozdrav
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    94,3 KB · Pregleda: 242
  • 2.jpg
    2.jpg
    68,7 KB · Pregleda: 235

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Evo obecanog snimka!

http://www.youtube.com/watch?v=69oi-PdvYL4&feature=youtu.be&hd=1&fb_source=message

Slika jos jednog ulova od toga dana.

http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=3237.15 
:bye:


 

cheda

Newbie
Učlanjen(a)
28.04.2009.
Poruke
2
Broj reagovanja
0
Evo da okacim Budu sa 2 veca komada u zadnjih 10 dana
 

Prilozi

  • DSC000301.jpg
    DSC000301.jpg
    22,8 KB · Pregleda: 248
  • Picture 006.jpg
    Picture 006.jpg
    49,9 KB · Pregleda: 256

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
svaka cast cedo,tepas ih na minusu....
 
Vrh Dno