Štuka 2013

Mišo

Newbie
Učlanjen(a)
18.12.2012.
Poruke
6
Broj reagovanja
0
schok je napisao(la):
ako si zbog ovog vezbao godinu dana,bolje da nisi ni poceo vezbati!!!evo gledam ovih dana kod mene u Novom Sadu na kanalu u sred grada,stuka se fenomenalno izmrestila...epilog...pune cuvarke stuketina od, brojkom 10 cm i slovima deset santimetara odnose se se kucama...ja i dalje imam znak pitanja iznad glave...zasto,kome,zbog cega....hocu da popizdim vise....kad ce da uniste to malo jos ribljeg fonda pa da se vise ne nerviram.... :hmmmm:

Nema veze kolike su stuke (ako su vracene u vodu). Bitno je da si ti njih prevario fly tehnikom. Evo jedne sa Joce.
 

Prilozi

  • rsz_pa150008 (1).jpg
    rsz_pa150008 (1).jpg
    36,9 KB · Pregleda: 380
  • rsz_pa150011.jpg
    rsz_pa150011.jpg
    60,3 KB · Pregleda: 401

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
schok je napisao(la):
ako si zbog ovog vezbao godinu dana,bolje da nisi ni poceo vezbati!!!evo gledam ovih dana kod mene u Novom Sadu na kanalu u sred grada,stuka se fenomenalno izmrestila...epilog...pune cuvarke stuketina od, brojkom 10 cm i slovima deset santimetara odnose se se kucama...ja i dalje imam znak pitanja iznad glave...zasto,kome,zbog cega....hocu da popizdim vise....kad ce da uniste to malo jos ribljeg fonda pa da se vise ne nerviram.... :hmmmm:

Meni je bitno sto sam skinuo mrak musicarcem kao pocetnik u musicarenju, veci ulovi ce doci vremenom... Riba je naravno vracena u vodu, nisam odneo ribu kuci zadnjih 15 godina, pogotovo ne ovakve gloce, a posto sam isto iz Novog Sada ti i ja imamo isti problem jer sam se svega nagledao na kanalima u i oko grada, to je strasno sta se radi! I zbog toga ti ne uzimam za zlo sto si ovako reagovao na moj post jer sam i ja gnevan do jaja...
Inace sto se tice musicarenja, vidim da si iskusan u tome, svaki savet mi je dobrodosao a i ako hoces mozemo i zajedno negde da masemo ili da popijemo cugu  :firends:
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Mišo je napisao(la):
Nema veze kolike su stuke (ako su vracene u vodu). Bitno je da si ti njih prevario fly tehnikom. Evo jedne sa Joce.

Hvala Miso na podrsci i hvala na pokazivanju i obuci fly casting-a zimus po onom kijametu (ako se secas) , polako ulazim u stos, a i Dejan iz BGa isto tako... Cujemo se i vidimo!!!
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
smoker13 je napisao(la):
Meni je bitno sto sam skinuo mrak musicarcem kao pocetnik u musicarenju, veci ulovi ce doci vremenom... Riba je naravno vracena u vodu, nisam odneo ribu kuci zadnjih 15 godina, pogotovo ne ovakve gloce, a posto sam isto iz Novog Sada ti i ja imamo isti problem jer sam se svega nagledao na kanalima u i oko grada, to je strasno sta se radi! I zbog toga ti ne uzimam za zlo sto si ovako reagovao na moj post jer sam i ja gnevan do jaja...
Inace sto se tice musicarenja, vidim da si iskusan u tome, svaki savet mi je dobrodosao a i ako hoces mozemo i zajedno negde da masemo ili da popijemo cugu  :firends:
daj covece,pokusaj razumeti neke stvari,pricas o skidanju mraka sa ovom stukicom...pa meni je to tolika truba da se kace slike sa ovakvim ribicama,
mislim,kakav uzitak si mogao osetiti dok si je izvlacio,jedino ako ti je stap klase 2...ja bacam stucije strimere vece od ove tv stukice,kapiras...
jesi se ti ono pre otprilike petnaestak dana patio bacajuci na kanalu i kacio strimera za dolmu?
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Ma verujem da si ti cim si poceo da musicaris vadio stuke od sto kila, da si odmah bacao 50 metara u dalj, da nikad nisi kacio za drvo iza sebe, ma odmah si bio majstor musicarenja... Daj majke ti olabavi malo... Slike koje sam okacio su cista zajebancija ali ti izgleda ne znas sta je to...
Uostalom zabole me sta ko misli...  :bye:
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
nije bilo negativnog konteksta kad sam te pitao da li si ti to bio na kanalu!drugar mi rekao,da je video nekog da mase na kanalu i da kaci za dolmu,pa sam te zato pitao da li si ti to bio?
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
ovako ce nestati i stuke na kanalu, ko Bucka  :hammer: :hammer:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CVlWjMpN9Hg[/youtube]
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Tako mi je zvucalo jbg... Vrlo moguce da sam ja bio, odem malo s vremena na vreme da masem, mada se tamo uglavnom bucov baca, nisam video da neko stuku vadi, pa ni takve gloce... Gde pecaju te gloce o kojima pricas, da bar idem da se zezam?
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
schok je napisao(la):
ovako ce nestati i stuke na kanalu, ko Bucka  :hammer: :hammer:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CVlWjMpN9Hg[/youtube]
Bas tako ce biti... Jednom prilikom sam odlepio i dao 500 dindzi nekom konju za 3 stukice i vratio ih u vodu, nemoguce je da su ljudi toliko bas gladni... Kad nema cuvara da malo prodje i vidi sta se radi tamo...  :'(
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
imas od prevodnice pa do kraja zaliva,svaki dan je tamane ko Bucka  :D
ako imas volje da se zezas sa tim stukicama idi pa probaj,dok je jos ima  :D
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
ajoooj...znas li koliko ti treba tih od 500 dindzi da podelis,nemoj to da radis,ne vredi
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
schok je napisao(la):
imas od prevodnice pa do kraja zaliva,svaki dan je tamane ko Bucka  :D
ako imas volje da se zezas sa tim stukicama idi pa probaj,dok je jos ima  :D
Ma imam ja volje ali da li cu imati zivaca da gledam retarde kako ih trpaju u kantu, to je vec pitanje... Ili da ponesem dosta para...  :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ove godine sam maksimalno zanemario stuku a na to me podsetila jedna fotka sa fejsa....na nasem Bledskom jezeru je danas ujutro pala mama od 127cm I 13,5kg. Ali I dalje koliko god da bio to super ulov mene reke jos uvek vise vuku....sli jos uvek je moja draga Sava visoka I mutna. :'(
 
Vrh Dno