Suva muva u januaru!

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Sta Klen moze da skuplja osim sitnih midzeva(koj se i ne roje previse masovno) na povrsini Nisave u januaru Mr.Zakula? To sigurno nisu zalogaji koj privlace krupnije klenove... Razmisli malo zakula...
Pecao sam te sitne klencice samo na Nisavi i nigde drugde... Sica se digne tu i tamo u povecim jatima na povrsinu
i stvarno skuplja suve al to je samo sica sica i sica... KO PRICA DA JE U JANUARU NAVATAO GOMILU KLENOVA PROSECNE TEZINE OD 300 GR PA PUS I POLAKILASE OBMANJUJE CITAOCE OVOG SAJTA. CAK I DA NEKO OKACI SLIKE NISAVSKIH KLENOVA NAVODNO UPECANIH NA SUVU U JANUARU - JA U TE SLIKE NECU POVEROVATI A KO JE NAIVNI POCETNIK NEK SLOBODNO VERUJE-NJEGOVA STVAR...Na nimfu se uvek moze uloviti po neki krupniji komad ako znas kde i kako... Ne volim kad neko obmanjuje ljude zaista...
[/quote]

Gresis u dosta sto se tice Nisave i klenova koji se mogu dobiti na njih suvom muva u januaru...
Jeste da ima sice i da ona uglavnom predljaci ali ima i onoh mesta gde onaj krupan stoji i ceka poziciju za napad,i to sam se uverio prosle godine 23 Januara ispod uliva tople vode kada sam iz ciste znatizelje bacio MIDGE-a i za dva minuta u ruci mi je bio klen od 1,5kg..
 

forelle

Junior member
Učlanjen(a)
19.11.2006.
Poruke
95
Broj reagovanja
0
Uliv tople vode kod Niske Banje je nesto drugo...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
fox topla voda ti nije klasicno zimsko mesto, vec dar koji vi nislije imate. sta da rade ljudi kojima je voda ledeno hladna zimi??
 
Z

Zakula

Guest
Blue Fox Famozni je napisao(la):
Sta Klen moze da skuplja osim sitnih midzeva(koj se i ne roje previse masovno) na povrsini Nisave u januaru Mr.Zakula? To sigurno nisu zalogaji koj privlace krupnije klenove... Razmisli malo zakula...
Pecao sam te sitne klencice samo na Nisavi i nigde drugde... Sica se digne tu i tamo u povecim jatima na povrsinu
i stvarno skuplja suve al to je samo sica sica i sica... KO PRICA DA JE U JANUARU NAVATAO GOMILU KLENOVA PROSECNE TEZINE OD 300 GR PA PUS I POLAKILASE OBMANJUJE CITAOCE OVOG SAJTA. CAK I DA NEKO OKACI SLIKE NISAVSKIH KLENOVA NAVODNO UPECANIH NA SUVU U JANUARU - JA U TE SLIKE NECU POVEROVATI A KO JE NAIVNI POCETNIK NEK SLOBODNO VERUJE-NJEGOVA STVAR...Na nimfu se uvek moze uloviti po neki krupniji komad ako znas kde i kako... Ne volim kad neko obmanjuje ljude zaista...




Gresis u dosta sto se tice Nisave i klenova koji se mogu dobiti na njih suvom muva u januaru...
Jeste da ima sice i da ona uglavnom predljaci ali ima i onoh mesta gde onaj krupan stoji i ceka poziciju za napad,i to sam se uverio prosle godine 23 Januara ispod uliva tople vode kada sam iz ciste znatizelje bacio MIDGE-a i za dva minuta u ruci mi je bio klen od 1,5kg..
[/quote]

Na koju muvu si uhvatio tog glavonju ako nije tajna?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Suva muva u januaru, na toku hladne reke, nije sport za svakog znatiželjnika. Hvala Forelleu na komplimentu da ne veruje u moje ulove. Kao što više puta rekoh i napisah, za mudrog ribolovca nije nikakav kompliment kada mu neko na prvu, bez razmišljanja,  kaže "svaka ti čast". Kada neko kaže : "Ne verujem", to znači samo jedno- da je moćni mušičar ostvario NEVEROVATAN ulov.
Forelle, ja nimalo ne cenim mišljenje onih koji odmah poveruju, ne proveravajući informaciju. Tebe je sam Bog poslao ovde. Nastavi da mi ne veruješ! ;)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Evo životinje koju bi mušičar koji čezne za januarskim klenovima morao da upozna.

main.php

 

Avnojac

Junior member
Učlanjen(a)
11.12.2008.
Poruke
33
Broj reagovanja
0
Mix, daj da vidimo, (ako nije tajna), neku tvoju kreaciju na koju cepas klenove u januaru. :ninja:

Pozdrav!
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Jebiga,  :doh: daj muve za februar - ko sad da se vraća u januar.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Momci, izgleda da je ovaj forum postao preobiman, pa je sve teže snaći se. Evo jedne februarske klendžijske teme
http://www.musicarenje.org/index.php?topic=89.0
 
Vrh Dno