Takmicenja u izradi musica

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Meni je druzenje bilo super! Toliko musicara na jednom mestu jos nisam video :lol:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovaj Ivan Randjelovic nisam ja, vec nas prijatelj iz M.S. s kojim redovno idem u ribolov. Isto se i zove i preziva kao ja. Nismo nikakav rod.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Odmah posle izlozbe u postu broj 57 zahvalio sam svima koji su posebno pomogli. Zaboravio sam da zahvalim i jednom od najzasluznijih, coveku koji je uvek bio uz mene i svojim rukama napravio panoe za izlaganje muva, dizajnirao plakat i odstampao ga. Iako relativno nov clan M.S., pokazao se kao veliki entuzijasta, vredan covek i postovaoc ove manifestacije. Eto, svakodnevno smo bili zajedno u prodavnicama, kupujuci materijale potrebne za panoe i stamparijama praveci plakate. Prosto nisam mogao da verujem da (medju ribarima)postoji takav covek, koji je bolji na delu nego na recima. Kakvo olaksanje! Nadam se da se nije naljutio sto nisam istakao njegove zasluge. Bas zato ja i volim da svoja dela hvalim sam, jer kad to neko drugi treba da uradi, pola zaboravi. Ime coveka o kome pisem je Mirko Gusic, genije za izradu drvenih musicarskih kutija, meredova i arhitekturu. "ARCHITECT"
Jos jednu zahvalnicu moram da napisem i to, coveku koji je, na Izlozbu doneo i jedini poklon za mene. Nije trebalo, ali odusevljen sam kalendarom za 2007., sa slikama odraslih evropskih jednodnevki i osnovnim koncem za stukaroske strimere. Pazljivo odabran, meni veoma vredan poklon. Hvala Milance!
 

architect

Junior member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
48
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Bilo mi je zadovoljstvo, pogotovu kada sam video kako je sama izlozba protekla i koliko se ljudi skupilo da se druzi i zabavlja. UVEK SPREMAN ZA OVAKVE AKCIJE
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Jedan od posetilaca našeg takmičenja bio je i gospodin Savo Martinović.
 

Prilozi

  • Savo Martinovic i Ivan Randjelovic na izlozbi 1999.jpg
    Savo Martinovic i Ivan Randjelovic na izlozbi 1999.jpg
    18,8 KB · Pregleda: 203

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Dolazio je i naš prvi FFF Fly Casting Instructor, Aco Ivanović.
 

Prilozi

  • Aco Ivanovic i Randja.jpeg
    Aco Ivanovic i Randja.jpeg
    163,5 KB · Pregleda: 216

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovo treba spasiti od zaborava.
http://www.ribolovacki-magazin.co.yu/rr/rr30/rr30-txt11.htm
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Planira se. Na sledećem sastanku Sekcije razgovaraćemo o tome.
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Jel ima kakvih novina vezano za ovu temu?Prosle godine nisam mogao da stignem na izlozbu,ali sam za ovu narednu (ako bude odrzana,u sta ne sumnjam) izlozbu veoma zainteresovan.

  Pozdrav.


  Marko.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Takmičenje će biti održano početkom sledeće godine, a lično ću ga ja organizovati i obezbediti najvrednije nagrade ikad!!!  :eek: :eek: :tbumb:
Pet puta sam ga organizovao i sigurno ću i šesti. Pogledajmo komentare onih koji su prošle godine bili na ovoj (u Srbiji) jedinstvenoj manifestaciji.
Naravno, ne moraju svi da se takmiče, ali "moraju" da izlože svoje ubitačne muve u okviru izložbe.
Prošle godine mi je nekako takmičenje bilo jako, a izložba slabačka.  ???
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Kao nekakav clan Musicarske Sekcije iz Nisa, pozivam ljude da iznesu pametne predloge o mogucim desavanjima na nasoj sledecoj FF manifestaciji, koja ce biti februara ili marta-dogovoricemo se.
  Za sada nam je poznato nekoliko tema koje ce biti obuhvacene na izlozbi, ali i vasi predlozi se uvazavaju
 
Vrh Dno