Takmicenja u izradi musica

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Vraticemo se na temu, ali ovo je vrlo vazno: na izlozbi su bili ljudi iz (buduceg) M.F.S.-a. Ja sebe smatram clanom te organizacije, i jednim od osnivaca. Bio sam u Peruccu na inicijativnom skupu, dao prvi svoj potpis i podrzao ideju Saleta i Sene medju prvima. Bud treba da zna da je nas Milance i govorio na nasem jucerasnjem skupu, predstavljajuci nas MFS. Nisu dosli samo predsednik i podpredsednici. Ja se nisam naljutio na njih. Bud i stali, nemojte tako brzo i olako da se ljutite. Imajte malo strpljenja i sacekajte jos malo rezultate Seninog i Saletovog truda. Verujem da im nije lako.
Povretak na samu Izlozbu- Poslusajte malo MP3 snimak originalnog niskog naglaska i karakteristicnog Lakijevog "tona", dok je primao musice za ocenjivanje. Malo su se gurali takmicari, pa je morao malo da im podvikne. "Spanska musica"-"Laki zavodi red".
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
... a prestizna zlatna medalja u kategoriji Suva Muva zavrsila je u Pancevu - musicarskoj metropoli :) Moj djak ;-)
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
P.S. Moze u galeriji nov odeljak - Takmicenje Nis 2006 sa slikama muva pobednika i ucesnika? Lucky?
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Slike su mi na drugom kompu! Cim budem u mogucnosti postavicu ih u zaseban deo galerije!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
dr.lucky wrote:
Slike su mi na drugom kompu! Cim budem u mogucnosti postavicu ih u zaseban deo galerije!

Znaci cim se budes naspavao, prestane te glava, kakis, piskis,... u prevodu malo morgen :hammer:
 

architect

Junior member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
48
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Evo nas i u novinama, evo clanka iz Vecernjih Novosti
 

Prilozi

  • Izlozba CLANAK.jpg
    Izlozba CLANAK.jpg
    88,1 KB · Pregleda: 162

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja sam dao taj interview. Pa sad neka kaze Lucky da ne reklamiram sajt. Objavio sam nasu web-adresu do sada u "Ribolovu", "Narodnim Novinama" i "Vecernjim Novostima".
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Namerna sabotaza i pogresna internet adresa, predlazem da Laki zove vecernje novosti i trazi ispravku!

Ali stvarno su biseri nasi novinari sa onim podnaslovima

"u pravljenju mamaca"
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Novinar sigurno nije pogresio. Dobro se razume u ribolov i to je sigurno greska u pripremi i stampi. Ma, nije strasno, ukapirace svi koji znaju kako se kaze jednom recju ribolov musicom.
 

architect

Junior member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
48
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Slovni znak za bilo koje cirilicno pismo - sistemski font na tastaturi je "W" probaj na svom kompu, nije namerno sigurno.
 
M

Mr.Zakula

Guest
Ljudi,takmicenje je proteklo najbolje shto je moglo!!Lepota!!Zajebancija,zajebancija i samo zajebancija!!Ne znam shta drugo da kazem,sem da sam jos pod utiscima!!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
www.musicarewe,org :lol: ko' je pisao clanak je legenda :lol: mozda se covek zurio pa pogresio :)

ajde jos malo slika da vidimo i muve koje su pobedile!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Evo i spiska dobitnika, u zagradi su njihova imana na sajtu. Ako nekog nisam prepoznao, izvinjavam se. Neka napise da ispravim!

STRIMER

1. mesto Mirko Gusic (arhitekta)
2. Ivan Randjelovic
3. Dane Radakovic (ST_Esox)

NIMFA I MOKRA MUVA

1. Budic Vladica (Bud)
2. Stosic Sasa (Flydoc)
3. Goran Stojkovic (flypop)

SUVA MUVA

1. Srdjan Miletic
2. Stosic Sasa (Flydoc)
3. Mladen Zakula (mr. Zakula)

Kao sto mozete da vidite bezmalo sve nagrade su pokupili clanovi sajta! Eeeeee tako se to radi! U nove radne pobeda sa nagradjenim clanovima. Sajt im najsrdacnije cestita na osvojenim mestima!
Slike sa izlozbe bice postavjene sutra!
 
Vrh Dno