Tehnicki problemi

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
636
Broj reagovanja
18
Desilo mi se sinoc da nisam mogao da otvorim par tema, a dok su ostale bile dostupne. Pa onda i u tim temam nisam mogao da posaljem odgovor jer pokazuje kao: Error 404 NOT FOUND...
Da li se nesto sredjuje na forumu ili je to stanje samo privremeno bilo?
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
sredjujemo sajt. nejveci deo posla oko naslovne strane je gotovi ubrzo ce biti svecano otvaranje. Posle se bacamo na forum i njega peglamo i sredjujemo do koske!
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
636
Broj reagovanja
18
Hvala Lucky!
Jedva cekam promene na sajtu. Jel to novi server? Joomla...
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Imam problema vec 10-15 dana sa otavarnjem naslovne stranice sajta, otvara mi je i po 3-5 min (imam 512kbps kabl) posle toga forum otvara normalno, ali dok udjem na naslovnu otelim se. U ćem je probljem ??? ?
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
a Ja na 256...................katastrofa :smoke: :whistle: :smoke:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ljudi ja sam do sinoc  dial-up I mogu da kazem da je letelo,majke mi nemogu da verijem sa 50 kb,a stranice se otvaraju kao list knjige kad se okrene tog momenta,Da covek ne poveruje..
 

asader

Senior member
Učlanjen(a)
08.10.2007.
Poruke
254
Broj reagovanja
0
Lokacija
podgorica-trebinje
Blue FOX je napisao(la):
Ljudi ja sam do sinoc  dial-up I mogu da kazem da je letelo,majke mi nemogu da verijem sa 50 kb,a stranice se otvaraju kao list knjige kad se okrene tog momenta,Da covek ne poveruje..

cist dokaz da je pitanje odziva a ne konekcije ja sam prije 10 dana uveo vimax paket od 1000/256 kbps svugdje radi kao lud ali mi je znao i po pet puta zaredom otvorit cannot open page remote server takes to much to respond
znaci samo ovdje koci

 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Koci i to opasno. Jebiga kolko para toliko i muzike. Znam da deluje neozbiljno sa moje strane, ali tako je. Sa forumom nema prolema, ali naslovna koci do ludila. Nemojte da se brinete, kao i svi dosadasnji problemi i ovaj ce biti resen ubrzo i to na zadovoljstvo svih nas.
Salut
 

Brutallis

Junior member
Učlanjen(a)
07.03.2008.
Poruke
56
Broj reagovanja
0
Lokacija
Smederevska Palanka
Linkovi sa foruma se otvaraju KATASTROFALNO SPORO , i do nekoliko minuta .Vec nekoliko dana se desava ,imam 512kb/s , i problem je samo na ovom sajtu ???
Ima li resenja ?
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Na koje linkove mislis konkretno. Nisam primetio da ima problema na samom forumu.
 
Vrh Dno